baranek

Praca za granicą

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
baranek    3

Chciałbym się dowiedzieć czy ktoś z forumowiczów pracował za granicą jako pomocnik w gospodarstwie np. przy bydle, trzodzie w polu itp. Jeśli tak to piszcie przy czym pracowaliście, jak wam się to podobało i opłacało. Za odp. z góry wielkie dzięki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hodowca94    168

Ja nie pracowałem bo się uczę jeszcze , ale czytałem w top-agrar że w Holandii pracownik dostaje ok 10 tyś zł miesięcznie :blink:(praca przy krowach mlecznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    314

Norwegia - praktyki w szklarniach z kwiatami - 6 tygodni,

UK - praktyki na fermie świnek (~800-1000 macior) - ok 18 miesięcy.

 

Podobało się baardzo i nie tylko ze względów finansowych.


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
braciszek    6

Szwajcaria 1999-2003 piekna ferma swinek , od 2003 pracuje przy cieciu betonu , rowniez tu w szwajcarii , poprostu spodobalo sie i zostalem a ojcowizne przejal brat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19459

Od 2000-2006(14-20 lat wtedy miałem)każde wakacje i ferie(nawet na boże narodzenie) jeździłem do Niemiec do pracy przy koniach(wujek ma tam firmę która "dostarcza" pracowników do gospodarstw) podobało mi się finansowo i to nawet bardzo a jeżeli chodzi o samą pracę to już nie tak-pierwsze 2 razy jak pojechałem to pracowałem z kuzynem i było super ale już później było coraz gorzej i jeździłem tam tylko dla pieniędzy..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baranek    3

Właśnie,praca w szwajcarii. Znalazlem oferty firmy Agroimpols, która szuka pracowników do gospodarstw rolnych w szwajcarii min. do krów mlecznych, zaciekawiło mnie to i mam zamiar wyslać formularz. Jak myślicie, warto podejmować tego typu pracę? :huh:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomaszpa1    0

baranek , jezeli lubisz prace przy krowach i chcesz zarabiac kase zagranica to nie widze w tym problemu . pozostaje mi tylko zyczyc ci jak najlepiej i zebys byl zadowolony z pracy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ysy    32

Kuzyn pojechał do Anglii na fermę krów miało być tak super 7 funta na godzinę a dostał 4 i tyrał 10 godzin na dzień przez dwa miesiące ani jednego dnia wolnego ni zwiał a jechał przez firmę legalnie na umowę to więc polecam ale to nie znaczy że wszędzie tak jest bo tam gdzie on był zwiało 20 ludzi ale następni zaraz się tam zjawili tak zwany legalny obóz pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baranek    3

Wiadomo, że taki wyjazd ma na celu korzyści finansowe, ale jeśli robi się to co człowieka interesuje można coś podpatrzeć czegoś się nauczyć i próbować kiedyś wystartować z własnym gospodarstwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrejus    158

Kuzyn pojechał do Anglii na fermę krów miało być tak super 7 funta na godzinę a dostał 4 i tyrał 10 godzin na dzień przez dwa miesiące ani jednego dnia wolnego ni zwiał a jechał przez firmę legalnie na umowę to więc polecam ale to nie znaczy że wszędzie tak jest bo tam gdzie on był zwiało 20 ludzi ale następni zaraz się tam zjawili tak zwany legalny obóz pracy

7 funtów to super? :blink:


Nie bój się tego że twoje życie kiedyś się skończy, ale tego, że może się nigdy nie zacząć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZUCH1234    93

byłem dwa razy w Niemczech na plantacji chmielu było ok ładny pieniądz przywiozłem a potem jeszcze w Belgi w sadzie przy zbiorze gruszek a potem jabłek . Najważniejsze to to zeby jechac z kimś znajomym który juz tam był , i podstawa to jezyk bez tego w ciemno szkoda sie wybierac gdzie kolwiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gazynski    0

Ja nie pracowałem, ale wiem że w Norwegii można za to wyciągnąć masę kasy. Jak nie znasz norweskiego i nie wiesz jak dostać taką pracę, to wejdź na tę stronę http://pracaidealna.pl/ Tłumaczą CV na norweski i pomagają na norweski portalach z ogłoszeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jonek98    2644

Anglia powoli się kończy, a niedługo całkiem poleci. Funt leci w dół za niedługo pewnie zrowna się z euro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzien Dobry,

Jezeli ktos z Panstwa poszukuje legalnej pracy w Angli na farmie  mlecznej my mamy  pozycje na roznych w farmach w chrabstwie Cheshire. 

Pomagamy z dojazdem na farme i z wyrobieniem National Insurance numeru.

Oferujemy minimum 50 godzin i stawki 8 -10 funtow na godzine ( w zaleznosci od doswiadczenia) .

Zakwaterowanie to koszt 20-30 funtow na tydzien ( czasami darmowe w zaleznosci od farmy)

Wyplacamy wyplate co tydzien w piatek. 

Jezeli ktos z Panstwa jest zainteresowany to prosze wyslac swoje cv na office@agricolarecruitment.co.uk  albo zadzwonic +44 (0) 1270 323 414 (Biuro) +447809737358 (Michalina) lub 07736467662 (Kamila) .

Pozdrawiamy,

Agricola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      W związku z prośbą użytkowników założyłem ten temat. Tu możemy rozmawiać o wszystkim i o niczym, aby nie zaśmiecać tematu "ceny mleka"
       
    • Przez Ferdek07
      Składaliście wnioski o nadanie longin i hasła do zgłaszania zwierząt jak wam to się podoba i co wpisać w rubryke o miejscu pobytu/utylizacji zwierząt padłych czy coś takiego taka rubryka jest :rolleyes:
    • Przez Neson
      Witam. Panowie mam taką nietypową prośbę. Mianowicie jestem teraz w trakcie pisania pracy o handlu w latach 80-90, aktualnie jestem na etapie pisania o handlu produkcją rolniczą. W moim mieście w województwie podlaskim był a nawet do tej pory jest (a raczej jego szczątki) bazar na którym handlowano zwierzętami : bydło, konie, świnie, zboże itp. U mnie ten bazar potocznie nazywano „końskim rynkiem” i tu właśnie moja prośba : interesuje mnie jak u was nazywano takie bazary- jeśli takowe oczywiście były. Proszę o nazwę i jakie to województwo. Bardzo by mi to pomogło. Z góry dziękuję za pomoc 😊
    • Przez petroszz
      W tym temacie wpisujcie targowiska gdzie można kupić/sprzedać cielaki/krowy/bydło i podawajcie lokalizacje.
       
      Mnie osobiście interesują targowiska w Hajnówce, Kleszczelach. Kiedy się odbywają?
    • Przez dorota93
      Witam,  w przypadku przekroczenia zgłoszenia przemieszczenia bydła o dzień co grozi ? - przez prace serwisowe portalu irz -przerwa od 22giej o której nie byłam świadoma 🙄 próbować to jakoś wyjaśnić od razu czy ? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj