Skocz do zawartości

Zdjęcie

Problem ze wspomaganiem Lamborghini

12 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Deerek

Deerek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 15 postów

Napisany 10 styczeń 2012 - 19:06

Problem ze wspomaganiem Lamborghini Prosze o pomoc? Posiadam Lamborghini Premium 850T z 1998r, mam go już ze dwa latka i od samego początku mam problem ze wspomaganiem. Jak go odpalę to jakies parę minut da sie jeszcze kręcic kierownicą, za chwilkę nawet na podwyższonych obrotach w miejscu nie da się obrócic. Gdy zaczynam sie siłować z kierownicą zapala sie kontrolka spadku ciśnieniai. Dużo czytałem na forum, i nie sądzę żeby to był orbitrol, oleje i filtry też wymieniałem
Poma hydrauliczna też niema żadnych wycieków, dodam że jest osobno pompa do podnośnika i osobno do układu kierowniczego.Nowa pompa kosztuje ok 1400zł, dlatego prosił bym o jakąś pomoc co może być jeszcze przyczyną?

Edytowany przez Deerek, 10 styczeń 2012 - 19:07.

John Deere 5070M, Lamborghini 850T Premium,John deere 2064

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Problem ze wspomaganiem Lamborghini Dzisiaj, 16:11
  •  

#2 Share wojtas6230

wojtas6230

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 17 postów

Napisany 10 styczeń 2012 - 19:28

Problem ze wspomaganiem Lamborghini robiłem podobne objawy w same i działo się podobnie i okazało się ze zapchało się siatka w skrzyni gdzie tam tedy pompa pobiera olej :rolleyes: jak byś chciał dokładniejszych informacji to pisz bezpośrednio do mnie

#3 Share piotrslonski1

piotrslonski1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 202 postów

Napisany 10 styczeń 2012 - 19:39

Problem ze wspomaganiem Lamborghini a sprawdzałeś czy gdzieś nie jest zapowietrzone ?
kupie ładowacz czołowy do fendt 308 LSA 1989r

#4 Share Deerek

Deerek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 15 postów

Napisany 10 styczeń 2012 - 20:12

Problem ze wspomaganiem Lamborghini Odkręcałem śruby przy siłownikach, także nie sądzę żeby był zapowietrzony :mellow: a co bym musiał rozebrać żeby się dostać do tej siatki w skrzyni gdzie jest pobierany olej? :huh:

#5 Share rolnik123424

rolnik123424

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 10 styczeń 2012 - 20:48

Problem ze wspomaganiem Lamborghini mam podobny problem tylko w k 610 z tym ze mój ma 450 mth i 14 misięcy . Objawia sie to tym ze szarpie jakby pompa dostawała dawki oleju , jak by był brak oleju serwis sprawdził pompę i nic narazie .

#6 Share wojtas6230

wojtas6230

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 17 postów

Napisany 10 styczeń 2012 - 21:44

Problem ze wspomaganiem Lamborghini musisz poszukać dojścia do pompy z skrzyni ja w moim miałem wszystko z boku a nie wiem jak u ciebie :rolleyes:

#7 Share Deerek

Deerek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 15 postów

Napisany 10 styczeń 2012 - 21:59

musisz poszukać dojścia do pompy z skrzyni ja w moim miałem wszystko z boku a nie wiem jak u ciebie :rolleyes:

Patrząc od tyłu, to lewe koło mam zdjęte i tam wchodzą dwie rurki od jednej i od drugiej pompy. Czyli będę musial cały olej spuścić ze skrzyni? :( ,

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share wojtas6230

wojtas6230

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 17 postów

Napisany 11 styczeń 2012 - 19:35

Problem ze wspomaganiem Lamborghini tak to masz tak samo jak ja miałem olej spuść jakieś 40 l i w środku będzie taka metalowa puszka z siatka której nie idzie wyciągnąć. ja wywierciłem dziury w rurce i olej ssie bezpośrednio z skrzyni :rolleyes:.

#9 Share Deerek

Deerek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 15 postów

Napisany 11 styczeń 2012 - 19:47

tak to masz tak samo jak ja miałem olej spuść jakieś 40 l i w środku będzie taka metalowa puszka z siatka której nie idzie wyciągnąć. ja wywierciłem dziury w rurce i olej ssie bezpośrednio z skrzyni :rolleyes:.

Własnie tej śiatki nie da sie wyjąć :( , wziołem i takim długim prętem rozerwałem tą siatkę, jak popchałem to oddzieliła sie od tej metalowej puszki i też mam otwarte, jednak różnicy w skręcaniu niema, Chyba mam pompę wlaniętą. Jak dłużej pogazuje i posiłuje się z kierownicą to normalnie pompa się grzeje mimo żę olej jest zimny, tak jagby nie umiała przez coś się przebić, albo to orbitrol? Niemam pojęcia, ale dzięki za odpowiedz.

#10 Share wojtas6230

wojtas6230

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 17 postów

Napisany 11 styczeń 2012 - 22:38

Problem ze wspomaganiem Lamborghini a moze rozwaliły sie tobie łozyska tam gdzie obracaja sie zwolnice i tam tobie blokuje, podnies przednia oś i zobacz czy lekko skrecaja sie koła

#11 Share Deerek

Deerek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 15 postów

Napisany 12 styczeń 2012 - 18:38

Problem ze wspomaganiem Lamborghini Już wczoraj też tak pomyslałem i przy podniesionej przedniej osi prubowałem kręcić i chodzi jak tam ta lala, ledwie opuszcze o znowu ta sama historia. A łożyska są w 98% sprawne bo w jednym kole wymieniałem jakies 3miesiące temu bo mi się całkowicie posypało, a drugie odrazu sprawdzałem i było w pożo. Ale dzięki za podpowiedzi :)

#12 Share wojtas6230

wojtas6230

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 17 postów

Napisany 12 styczeń 2012 - 18:54

Problem ze wspomaganiem Lamborghini spoko trzeba sobie pomagac

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#13 Share Deerek

Deerek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 15 postów

Napisany 25 styczeń 2012 - 18:35

Problem ze wspomaganiem Lamborghini :rolleyes: Temat do zamknięcia, Problem rozwiązany.Pompa niemiała takiej wydajności jak powinna. Po zamontowaniu nowej, kierownicą można sekręcać jednym paluszkiem bez dodawaniu gazu . Musze przyznać że po przeczytaniu kilkudziesięciu postów i tematów na forum, Agrofoto pomogło mi w zdiagnozowaniu usterki. :rolleyes:

Dodaj odpowiedź