Skocz do zawartości

Zdjęcie

Przyczepa przeładowcza!!!

14 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Matias89

Matias89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 114 postów

Napisany 20 październik 2007 - 20:36

Przyczepa przeładowcza!!! Witam
zamierzam kupic (tzn sprowadzic z Niemiec) przyczepe przeładowcza do zboża firmy "HAWE" co myślicie o tej przyczepie i czy wogóle miał ktos stycznosc z tego typu przyczepami!!!???
Moje filmy na YouTube: http://pl.youtube.com/user/Godziu89 <----- zapraszam do oglądania i komentowania!!

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl
Przyczepa sztywna IFA HL 6102

Zobacz ogłoszenia w kategorii Środki transportu: Przyczepy Dwuosiowe: Przyczepy Dwuosiowe IFA
  • 15000.00 PLN
  • 29 gru 2016
Przyczepa wywrotka Brandys Panav 17.13

Zobacz ogłoszenia w kategorii Środki transportu: Przyczepy Dwuosiowe: Przyczepy Dwuosiowe Brandys
  • 20000.00 PLN
  • 29 gru 2016
www.zychar.pl Producent burt do przyczep, akcesoria rolnicze

Zobacz ogłoszenia w kategorii Środki transportu: Pozostałe przyczepy
  • PLN
  • 12 lut 2017

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Przyczepa przeładowcza!!! Dzisiaj, 06:09
  •  

#2 Share Grzesiek44

Grzesiek44

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 136 postów

Napisany 20 październik 2007 - 20:46

Przyczepa przeładowcza!!! jest to dobre do dużych gospodarstw przy napełnianiu dużych siewników . w okolicy mojej nikt nie ma takiej przyczepy z tego co wiem

#3 Share Matias89

Matias89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 114 postów

Napisany 20 październik 2007 - 20:49

jest to dobre do dożych gospodarstw przy napełnianiu dużych siewników . w okolicy mojej nik nie ma takiej przyczepy z tego co wiem

tzn mi bardziej była by przydatna do ładowanie odrazu na samochód badz też z pół które leża na podmokłym terenie tzn niemysle o wielkiej przyczepie widziałem taka o ładownosci 12 ton
Moje filmy na YouTube: http://pl.youtube.com/user/Godziu89 <----- zapraszam do oglądania i komentowania!!

#4 Share Grzesiek44

Grzesiek44

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 136 postów

Napisany 20 październik 2007 - 20:53

Przyczepa przeładowcza!!! Na mokrych terenach to jest w sam raz bo jak siądzie np to wystawiasz rure jak w kombajnie i przesypane :)

#5 Share Matias89

Matias89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 114 postów

Napisany 20 październik 2007 - 21:04

Przyczepa przeładowcza!!! no dokładnie tylko niewiem jakie jest zapotrzebowanie mocy i czy ursusem 1614 albo 1634 dam rade !!!! a jak nie to zmienie traktor

#6 Share Grzesiek44

Grzesiek44

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 136 postów

Napisany 20 październik 2007 - 21:05

Przyczepa przeładowcza!!! tą 12 tonową spokojnie pociągniesz 1634

#7 Share Matias89

Matias89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 114 postów

Napisany 20 październik 2007 - 21:08

Przyczepa przeładowcza!!! to o pociagniece sie nieboje tylko o to czy wom da rade pociagnac żmijke i ruchoma podłoge!!!!! chyba zeby zkosic sie na taką z pompa hydrauliczna ale wszyscy wiedza jaka hydraulika jest w ursusach!!!

#8 Share Grzesiek44

Grzesiek44

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 136 postów

Napisany 20 październik 2007 - 21:10

Przyczepa przeładowcza!!! no wiedomo . U nas gość miał problemy u1224 z pługami 4 obrotowymi <>

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9 Share Matias89

Matias89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 114 postów

Napisany 20 październik 2007 - 21:23

Przyczepa przeładowcza!!! ja ma tez ursusa 1212 i pług rabe werk 4 skibowy ciagne spokojnie i nic sie niedzieje

#10 Share mlodyrol

mlodyrol

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 28 postów

Napisany 13 marzec 2008 - 18:25

Przyczepa przeładowcza!!! polecam obejrzeć przyczepę przeładowczą Metaltech w akcji, przypadkowo znalazłem filmik na youtube
przyczepa przeladowcza metaltech

#11 Share krzysiek90

krzysiek90

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 75 postów
  • Zainteresowania:SPRZĘTTT ROLNICZYYYYYYYYYYY<br />Ruszyła maszyna już nic nie zatrzyma kto wejdzie pod koła ten uciec nie zdoła ;]

Napisany 15 marzec 2008 - 12:13

Przyczepa przeładowcza!!! Przyczepa przeładowcza dobra sprawa, mialem doczynienie z HORSCH UW 160 dobra bo i mniej paliwa spalasz bo jeden ciagnik po polu kursuje i sypie na samochody, a tak to musisz postawic z dwa lub trzy ciagniki i wpierdzielaja rope. Szybkie rozładowanie, przydatna jest na wielkie i na miejsze gospodarstwa :) polecam

#12 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 15 marzec 2008 - 12:21

Przyczepa przeładowcza!!! dokad nie jezdzilem nalogowo kombajnem, to zawsze sam cale zniwa jednym malym ciagnikiem obsluzylem (a odleglosci ok. 5 km od bazy), zmieniajac 2, 3 sklady na polu.
wiec jak widac wszystko zalezy od organizacji pracy
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#13 Share maniek1480

maniek1480

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 294 postów

Napisany 15 marzec 2008 - 12:35

Przyczepa przeładowcza!!! brzozak2 ma racje ja tez kiedy nie mialem jeszcze takich mocnych ciagnikow jak teraz to dawalem sobie rade z ojcem a pole mam ponad 4 km od domu i na dwa ciagniki zdazalismy ja jezdzilem ursusem 914 a dziadek ursusem c-360 i jakos zawsze tata nie czekal na nas

#14 Share raptownywaldek

raptownywaldek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 43 postów
  • Zainteresowania:spadochroniarstwo,paralotniarstwo

Napisany 22 wrzesień 2012 - 15:44

brzozak2 ma racje ja tez kiedy nie mialem jeszcze takich mocnych ciagnikow jak teraz to dawalem sobie rade z ojcem a pole mam ponad 4 km od domu i na dwa ciagniki zdazalismy ja jezdzilem ursusem 914 a dziadek ursusem c-360 i jakos zawsze tata nie czekal na nas

Maniek ale mając większy kombajn niż Bizon raczej to za mało Zresztą nawet. 3 zestawy czyli 6 przyczep to mało Moj ma teoretycznie przerób 100 ton na godz więc nawet 60 ton daje już do myślenia.Jak chcesz to szybko rozładować do elewatora.Chyba. ,że robisz 6 przyczep i przerwa ale jakie to planowanie.Głupi przestój na wysyp to wyrzucane pieniądze w błoto..Zresztą sam wysyp trwa ok 3 minut. Zbiornik mieści 10500kg.Tylko albo duże przyczepy rozładowcze albo potężny kosz zsypowy koło BINU.Bo chyba nie liczysz na żmijkę bo nimi można co najwyżej zdjąć tyle co na taczce.Chyba, że dobry i wydajny pezenośnik czerpakowy.Ja polecam HAWE lub METALTECH .Wystarczą w zupełności.Dobra organizacja pracy jest ważniejsza niż sama wydajnosc maszyny młócącej.
Pozdrawiam

Jest jeszcze polska produkcja bardzo ciekawa bo ma wagę.Producentem jest niejaki
Pronar

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#15 Share Buuz40

Buuz40

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 93 postów

Napisany 05 październik 2012 - 13:10

Przyczepa przeładowcza!!! Kolego

Pronar kosztuje 211230 a Metaltech 153300 a waga elektroniczna jest wyposażeniem dodatkowym. W PP 20 Metaltechu waga kosztuje ok 14 000 a drukarka do tej wagi 1900. Metaltech produkuje przyczepy samozaładowcze prawie 10 lat a Pronar dopiero raczkuje. Więc wrto się zastanowić.