Skocz do zawartości

Zdjęcie

Czyszczenie ziarna w kombajnach serii 11xx

3 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Pawel1990

Pawel1990

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 100 postów

Napisany 10 styczeń 2012 - 15:23

Czyszczenie ziarna w kombajnach serii 11xx Koledzy mam pytanko co może być przyczyną tego ze mój 1188 zaczyna mi zbierać w rzepaku kawłki łuszczyn, łodyg i innego dziadostwa, w ubiegłym roku było wszystko oki zanieczyszczenia miałem 2,7- max 3% w tym roku 10;/ ustawienia te same. kombinowałem z wiatrami ustawieniami sit ale to nic nie daje. Dodam że mam pełną ksiązkę z ustawieniami do jelenia. czy przyczyną może być to że wyciągałem sita i coś włożone było nie tak jak trzeba? myśle że nie bo tam nie ma możliwośći błędnie zamontować sit

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Czyszczenie ziarna w kombajnach serii 11xx Dzisiaj, 02:40
  •  

#2 Share radex

radex

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 156 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, motoryzacja

Napisany 10 styczeń 2012 - 16:58

Czyszczenie ziarna w kombajnach serii 11xx a czy wilgotność rzepaku była taka sama jak wcześniej?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share dudas83

dudas83

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów

Napisany 10 styczeń 2012 - 17:11

Czyszczenie ziarna w kombajnach serii 11xx Witam ja mam 1177 rzepak tez za czysty nie leciał a przyczyną było to ze duzo łuszczyn było odmłodzonych zielonych wiadomo jakie były rzepaki w ubiegłym roku .

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share Pawel1990

Pawel1990

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 100 postów

Napisany 25 styczeń 2012 - 12:54

Czyszczenie ziarna w kombajnach serii 11xx Myślę że to mogło9 mieć wpływ, właśnie te zielone łuszczyny ale dodatkowo troche patyków szło czego wcześniej nie było. 1177 to ten sam kombajn wiec przynajmniej wiemy o czym mowa:) pytanko do kolego dudas83 czy ty masz np jakąś gumę przed sitami?

Dodaj odpowiedź