Skocz do zawartości

Zdjęcie

lamborghini R2 60

48 odpowiedzi na ten temat

#21 Share jumpers

jumpers

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 53 postów

Napisany 11 styczeń 2012 - 19:48

lamborghini R2 60

Amortyzacja bez żadnego obciążenia w ogóle nie działa, a z obciążeniem tam troche. Na jakimkolwiek dołku jak walnie tur to aż włosy stają dęba...:D

To trzeba upuścić gazu z butli.Do mojego przyjechał serwisant z Hydrametu i kazał stanąć na szypie trzem osobom i bujać a on obserwował z boku i po troszku gazu upuszczał .Teraz jak jadę wycinakiem z kiszonką lub balotem to fajnie amortyzuje wstrząsy.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
lamborghini R2 60 Dzisiaj, 10:12
  •  

#22 Share kris19911

kris19911

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 417 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, komputery
    KPK kumurun team

Napisany 11 styczeń 2012 - 19:59

lamborghini R2 60 Jeśli tur do R2 to jak najkrótszy i najlżejszy, osobiście mam Stolla F5 HDPM jedyne co bym w nim zmienił to udźwig (mógł być F8) ale poza tym na ten ciagnik nic lepszego nie znajdziesz :)

#23 Share lamboEVO100

lamboEVO100

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 877 postów

Napisany 11 styczeń 2012 - 20:26

lamborghini R2 60 @Ferdek tak mam tego z MF 1600 kg a ładowacz lata na tulejkach a smarowany jest co chwila, rozdzielacz od sekcji wywrotu mi trochę przepuszcza, węże na zakuciach ciekną <_<
A ciągnik wytrzymuje spokojnie chociaż czasem się o niego trochę boję jak biorę paletę z pustakami czy pełną łychę piachu, że most nie wytrzyma, a sprzęgło ma się bardzo dobrze po 900h pracy

#24 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 12 styczeń 2012 - 09:14

lamborghini R2 60 Lamboevo100 a masz go wpiętego w hydraulikę bezpośrednio czy w gniazda z tyłu? jak załączasz hydraulikę żeby podawało olej do tura to spada z obr ciągnik na wolnych obr? masz amortyzację w tym ładowaczu? ten 100kg jest większy i dłuższy niż 1300kg? to chyba agromasz bardziej udane tury ma ;)
jaką przeciwwagę używasz do r3?

#25 Share lamboEVO100

lamboEVO100

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 877 postów

Napisany 12 styczeń 2012 - 18:01

lamborghini R2 60 mam wpiętego w gniazda ale ciągnik z obrotów nie spada, tylko jak jest koniec siłownika to trochę spada co jest normalne, mam amortyzacje, nie wiem czy jest on cięższy od tego mniejszego,
przeciwwagi nieużywam , mam tylko obciążniki na kołach 4x43 kg i to mi wystarcz nawet przy jeżdzie z pełną łyżką piachu ;)

#26 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 12 styczeń 2012 - 18:26

lamborghini R2 60 900mtg i luzy i przecieki heh a przecież bez przerwy turem nie pracuje a osprzęt też taki delikatny masz krokodyla czy widły i jaką łyżkę? nie luzowało się to mocowanie lub śruby na mostach w ciągniku?

#27 Share lamborghiniR3

lamborghiniR3

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 28 postów

Napisany 13 styczeń 2012 - 18:06

lamborghini R2 60 A więc jakiej firmy tur był by najlpeszy ;p

#28 Share kris19911

kris19911

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 417 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, komputery
    KPK kumurun team

Napisany 13 styczeń 2012 - 18:58

lamborghini R2 60 Jeśli do R2 to bezdyskusyjnie Stoll

#29 Share marcink2807

marcink2807

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 41 postów

Napisany 13 styczeń 2012 - 19:32

lamborghini R2 60

A więc jakiej firmy tur był by najlpeszy ;p

Witam.
Jam mam DF Agrofarm 420 co prawda to nie LR3 ale mam na nim zamontowany ładowacz Stoll FE 850 EcoLine. Jestem z niego zadowolony przepracował juz 300 Mth i nie ma żadnego ślady przecieku czy wygiecia materiału. Polecam markę Stoll tylko musisz wiedzieć że cena jest wyższa od oferowanych produktów krajowych, jednak jakość i wytrzymałość są tego warte. Jeśli chcesz to prześlę ci na prywatną wiadomość tabelę z danymi tej serji.
Pozdrawiam MK. B)

#30 Share lamborghiniR3

lamborghiniR3

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 28 postów

Napisany 13 styczeń 2012 - 19:59

lamborghini R2 60 co sądzicie o tym ładowaczu tenias B1 :) bo własnie taki typ miałem pisany na prow :) Oczywiscie miał by wspołpracowac z R2

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share lamboEVO100

lamboEVO100

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 877 postów

Napisany 13 styczeń 2012 - 20:12

lamborghini R2 60 no może przesadziłem trochę ale ma już troszeczkę luzu i przewody narazie się pocą tylko przy siłownikach wywrotu ale jak będzie dalej to nie wiem ...

#32 Share podcepiomy

podcepiomy

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 441 postów

Napisany 14 styczeń 2012 - 13:31

lamborghini R2 60 Jeśli chodzi o ładowacz to ja również polecam Stolla ;) Na moim Lambku F10 siedzi sobie już od blisko 2500 mtg i nic nie cieknie, nie ugina się, praca jest miła i wygodna :) Jeśli masz pieniądze to weź coś z zachodu :)

#33 Share marcink2807

marcink2807

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 41 postów

Napisany 14 styczeń 2012 - 14:08

lamborghini R2 60

co sądzicie o tym ładowaczu tenias B1 :) bo własnie taki typ miałem pisany na prow :) Oczywiscie miał by wspołpracowac z R2

Nie wiem co to za ładowacz tenias B1. Nadal ponawiam propozycję ze Stoll to dobry i sprawdzony sprzęt. Jeśli masz juz w prow wpisany ten tym ładowacza to raczej nie możesz zrezygnować lub zamienić na inny bo trzeba zmieniać wszstkie dokumenty.
Pozdrawiam MK. B)

#34 Share lamborghiniR3

lamborghiniR3

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 28 postów

Napisany 14 styczeń 2012 - 16:09

lamborghini R2 60 Mozna zmienic ładowacz tylko ze musi miec takie same parametry jak ten pisany albo trzeba bedzie napisac aneks to umowy i wtedy da sie zmienic firme ładowacza .

A tur firmy STOLL wejdzie ńa R2? , bo wyczytałem ze te ładowacze pasuja od ciagników o mocy od 70KM

Edytowany przez lamborghiniR3, 14 styczeń 2012 - 16:11.

#35 Share R2maros9641

R2maros9641

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 78 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i motoryzacja.

Napisany 14 styczeń 2012 - 16:36

lamborghini R2 60 W kwestii ładowacza zgadzam się z kolegami, nigdy więcej polskiego ładowacza, bardzo ciężki w stosunku do udźwigu, przecieki, nie pomnę już o tragicznym sewisie(Hydramet), źle wykonana adaptacja. Znajomy ma Quicke'a na Kubocie i jest bardzo zadowolony z tego ładowacza.
Co do samego R2 to z tym sprzęgłem @Ferdek07 chyba przesadzasz, u nas ma już prawie 2400mth od lutego 2009, z czego większość właśnie w ładowaczu i jeszcze sprzęgło się trzyma. Rewers elektro-hydrauliczny chyba nie jest jakimś obowiązkiem przy ładowaczu, aczkolwiek może sprawić, że praca będzie bardziej komfortowa, ja osobiście zamiast tego rewersu wybrałbym przeszklone okno dachowe i klimatyzację, o wiele bardziej przydatne podczas pracy, ponieważ kabina jest mała i w lecie strasznie w niej gorąco. Dopłata za rewes też pewnie znaczna, więc proponowałbym najpierw zorientować się w cenach.

#36 Share Kipper

Kipper

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 41 postów

Napisany 14 styczeń 2012 - 21:43

lamborghini R2 60 @R2maros9641 masz rację, co do przeszklonego dachu i klimatyzacji. Ale jak dla mnie w ciągniku z TURem nie może zabraknąć rewersu eletrohydraulicznego. Mam mechaniczny w Lampo i dopłaciłbym każdą rozsądnął sumę za rewers EH do nowego ciągnika z ładowaczem.

#37 Share lamborghiniR3

lamborghiniR3

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 28 postów

Napisany 14 styczeń 2012 - 22:49

lamborghini R2 60 A mam pytanie czy ładowacz firmy stoll weijdzie na lambo r2 ? :)

#38 Share Kipper

Kipper

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 41 postów

Napisany 14 styczeń 2012 - 23:28

lamborghini R2 60 Jak wejdzie na 70 km, to znaczy ze wejdzie na R2:)

#39 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 15 styczeń 2012 - 09:09

lamborghini R2 60

W kwestii ładowacza zgadzam się z kolegami, nigdy więcej polskiego ładowacza, bardzo ciężki w stosunku do udźwigu, przecieki, nie pomnę już o tragicznym sewisie(Hydramet), źle wykonana adaptacja. Znajomy ma Quicke'a na Kubocie i jest bardzo zadowolony z tego ładowacza.
Co do samego R2 to z tym sprzęgłem @Ferdek07 chyba przesadzasz, u nas ma już prawie 2400mth od lutego 2009, z czego większość właśnie w ładowaczu i jeszcze sprzęgło się trzyma. Rewers elektro-hydrauliczny chyba nie jest jakimś obowiązkiem przy ładowaczu, aczkolwiek może sprawić, że praca będzie bardziej komfortowa, ja osobiście zamiast tego rewersu wybrałbym przeszklone okno dachowe i klimatyzację, o wiele bardziej przydatne podczas pracy, ponieważ kabina jest mała i w lecie strasznie w niej gorąco. Dopłata za rewes też pewnie znaczna, więc proponowałbym najpierw zorientować się w cenach.

masz hydramet 12 z ktrym r3 miałby co robić w sensie masy przeciwwagi w ogóle, ciekawa kwestia jeszcze te mocowania bo troche było o tym pisane, jak to jest są już gotowe pod konkretny model czy serwis coś tam wierci dorabia? bo ogólnie to prawie każdy ładowacz do każdego ciągnika można by założyć

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#40 Share podcepiomy

podcepiomy

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 441 postów

Napisany 15 styczeń 2012 - 13:21

lamborghini R2 60 Z tymi mocowaniami to rzeczywiście coś w polskich ładowaczach jest nie tak. Ja jak kupowałem swój ciągnik to diler mówił że tury typu Stoll, Quick mogą zamontować na podwórku, godzinka półtora i ładowacz jest na ciągniku a jeśli chciał bym polski to zabierają ciągnik do siebie bo na miejscu nie są w stanie tego zrobić. I znajomy kupił DF Agrotrona K410 to ciągnik po tygodniu właśnie pojechał na montaż tura do firmy Savona.

Dodaj odpowiedź