Skocz do zawartości

Zdjęcie

napęd fendt

9 odpowiedzi na ten temat

#1 Share piotrslonski1

piotrslonski1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 202 postów

Napisany 08 styczeń 2012 - 11:49

napęd fendt Witam.Mam problem ostatnio jechałem z beczkowozem 2800L i pod górę zaczołem buksować do pewnego momentu obserwowałem że przedni napęd działa i gdy ciągnik już nie mógł iść do góry pracowały tylko tylne opony a przód stał nieruchomo.Druga sytuacja była taka że gdy jechałem z wozem nie włączyłem przedniego napędu i się wkopałem zatrzymałem się włączyłem napęd a tu ciągnie tylko tył a przód stoi w miejscu.Proszę o pomoc czym to może być spowodowane?
kupie ładowacz czołowy do fendt 308 LSA 1989r

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl
Fendt FAVORIT 515c

Zobacz ogłoszenia w kategorii Ciągniki rolnicze: Ciągniki Fendt
  • 95000.00 PLN
  • 18 mar 2017

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
napęd fendt Dzisiaj, 13:43
  •  

#2 Share jan222

jan222

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 49 postów

Napisany 12 styczeń 2012 - 22:03

napęd fendt Witam!

Czy już Pan wie jaka przyczyna usterki, bo mam kolegę który ma podobny problem?

pozdrawiam

#3 Share Juzek

Juzek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 119 postów

Napisany 12 styczeń 2012 - 23:11

napęd fendt Najprawdopodobniej zerwane tarczki przedniego napędu. O ile dobrze pamiętam to jest ich tam 4 albo 5 Koszt ok. 400zł

#4 Share tomi382

tomi382

NIEZALEŻNY

• Members
  • PipPipPip
  • 1463 postów

Napisany 12 styczeń 2012 - 23:25

napęd fendt też mi się wydaje że sprzęgło skoro pod obciążeniem przód nie kręci. A można założyć sprzęgło kłowe? ja u siebie właśnie założyłem sprzęgło kłowe w zetorze 16145 i jestem zadowolony

#5 Share piotrslonski1

piotrslonski1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 202 postów

Napisany 15 styczeń 2012 - 20:03

napęd fendt Nie naprawiałem jeszcze tego bo da się z tym jeździć.Mam jeszcze takie pytanie tam pod ciągnikiem dociągnąłem ten napęd i teraz mam pytanie czy jak się tak dzieje że ten przut mi ślizga to mogę z nim tak jeździć?Czy nic się jeszcze więcej nie uszkodzi?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share piotrslonski1

piotrslonski1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 202 postów

Napisany 27 styczeń 2012 - 15:56

napęd fendt koledzy mam problem mianowicie teraz w zimie ciągnik ciężko mi pali.Może ktoś wie co jest tego przyczyną.A nie świeci śię jeszcze kontrolka od podgrzewania slinika.

#7 Share Arturos21

Arturos21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 331 postów

Napisany 05 marzec 2012 - 17:10

napęd fendt Koledzy chciałbym sie zapytac co to może być w fendzie 611 dziś zaczał mi cieknac olej z koła tam gdzie wchodzi wałek do koła jaka moze byc przyczyna czy jakiś uszczelniac z nawalił czy moze jakas inna usterka ??

#8 Share Lee001

Lee001

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 307 postów

Napisany 05 marzec 2012 - 18:06

napęd fendt Najprawdopodobniej uszczelniacz, ciężko jest cokolwiek powiedzieć, musisz się raczej do tego dobrać i zobaczysz wtedy co jest grane.

Edytowany przez Lee001, 05 marzec 2012 - 18:06.

#9 Share Arturos21

Arturos21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 331 postów

Napisany 05 marzec 2012 - 18:38

napęd fendt byc może i ten uszczelniacz dużo to jest roboty żeby się do niego dobrać i jaki koszt orientacyjny?? i czy odrazu w dwóch kołach wymienic czy tylko to rozwalone ?? bede sie za to brał dopiero po robocie gdzies w kwietniu mozna tak jak teraz jedzdzic ??

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#10 Share sebe1033

sebe1033

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2163 postów

Napisany 05 marzec 2012 - 21:03

napęd fendt dopiero dziś zaczoł cieknąc no to możesz pojeździć jeszcze tylko jedno ale jak się rozgrzeje przy robocie to calutkie koło zażygane będzie w oleju pod warunkiem że nie zapomnisz dolewać oleju w miarę ubytku

roboty na pierwszy raz z pół dnia symering a raczej specjalny uszczelniacz koło 100 zł a ja bym wymienił tulejkę jeszcze z 50 żł bo to ona dostaje luzu i rozwala symering Wymieniaj tylko tę stronę gdzie cieknie i ewentualnie druga ale w moście tzn jak cieknie lewa zwolnica to jej uszczelninie i z lewej mostu

Ps ja ostatnio robiłem to w johnie z mostem ZF 325 w fendzie tez masz most ZF to znajdziesz kalog jak potrzebny

Dodaj odpowiedź