Skocz do zawartości

Zdjęcie

Nowa prasa zwijająca zmiennokomorowa

27 odpowiedzi na ten temat

#21 Share tado

tado

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 08 styczeń 2012 - 18:07

Nowa prasa zwijająca zmiennokomorowa ja bym proponował cos takiegohttp://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=tl5SATKeuzQ

podejzewam ze macie jakies doswiadczenie z presami czy aktualnie presujecie jestem na gg to łatwiej bendzie popisac

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Nowa prasa zwijająca zmiennokomorowa Dzisiaj, 07:20
  •  

#22 Share ysy

ysy

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 530 postów

Napisany 08 styczeń 2012 - 18:14

Nowa prasa zwijająca zmiennokomorowa http://www.agriaffai...a-f-155-xc.html

#23 Share tado

tado

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 08 styczeń 2012 - 18:20

Nowa prasa zwijająca zmiennokomorowa no i to jest dobry sprzet do pracy cena oczywiscie nienajciekawsza ale jakosc maszyny super

#24 Share ursuss

ursuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 512 postów

Napisany 08 styczeń 2012 - 18:39

Nowa prasa zwijająca zmiennokomorowa Niestety kronka za droga tak 100tyś netto to max czyli pewnie zostaje przy new hollandzie mam nadzieje że do początku sezonu uda się...
Ale belki na filmiku wyglądają pięknie. A prasa rolująca to będzie pierwsza w gospodarstwie... Mieliśmy kupować jakąś prostą stało komorówkę
ale udało się z wnioskiem na MGR i po zwrocie wychodzi tyle cobyśmy musieli zapłacić za jakąś polską tanią prasę.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#25 Share ysy

ysy

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 530 postów

Napisany 08 styczeń 2012 - 18:49

Nowa prasa zwijająca zmiennokomorowa nie będziesz żałować tylko rewers chdrałliczny bo się czasem przydaje jak zapchasz podbieracz chwila moment i jedziesz dalej a ręcznie nieraz brakuje siły kolega raz ciognoł klucz ciągnikiem

#26 Share 1rajdzik

1rajdzik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1087 postów
  • Zainteresowania:hektary i konie mechaniczne

Napisany 08 styczeń 2012 - 19:35

Nowa prasa zwijająca zmiennokomorowa

No ja w chwili obecnej jestem najbardziej za new holland br7060 jej cena to ok. 90 tyś netto a krone to jaki model i jaka cena ?

A jaki dokładnie model - widłowy czy rotacyjny ? Pytam ponieważ za siostrzany model Case RBR454 z nożami w czerwcu 2011 dostałem ofertę 107 000 netto PLN.

Czy są jakieś istotne róznice w cenie pomiędzy tymi markami mimo że wyprodukowano je w Płocku ?

all rights reserved

#27 Share ursuss

ursuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 512 postów

Napisany 08 styczeń 2012 - 19:41

Nowa prasa zwijająca zmiennokomorowa Z rotorem a cena to trochę ponad 90 ale dokładnie się nie orientuje bo oferta którą mam jest z ubiegłego roku i była zawyżona... A co do różnic to niestety nic nie wiem .

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#28 Share ysy

ysy

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 530 postów

Napisany 08 styczeń 2012 - 19:49

Nowa prasa zwijająca zmiennokomorowa rok temu w styczniu zamawiałem br 7060 w pełnym wyposażeniu z nożami dałem 96t. neto case ta sama maszyna różniąca się tylko kolorem i symbolem była o 10drosza