miko

Traktor współpracujący z Sipmą Z-224

Polecane posty

Mechaniki    5

U mnie prasa Sipma z-224/2 z 1997 chodzi z c-360 a w okolicy dzialaja z 3512,c-330, zetor 7211, zarówno z-224/1 jak z-224/2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaczorek    5

U mnie z U3512, bardzo zgrany zestaw. Nieraz C-330 gdy 3512 jest zajęty.

Najczęściej w okolicy sie spotyka z Sipma 3512, C-360 <_<


Ursus C-330, Ursus 3512 & NH TD5030 vs. 60ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasil90    97

w mojej okolicy to głównie z c330 ale jeden czepia do niej fendta 611ls 105km


Massey Ferguson-Uniwersalność przede wszystkim.
mariusz(ZDUN) sprawdzony mechanik polecam.
mirek maszyny sprawdzony sprzedawca maszyn polecam.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominik1634    1

Ja swoją kupiłem w styczniu i będzie współpracować z ursusem c-360 lub c-4011 a u poprzedniego właściciela to była sprzęgana z ursusem 3512.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slav    3

U 3512 faktycznie dobrze pasuje do z224- kilka żniw temu presowałem na jednym polu z "osiemdziesiatka" , zrobiliśmy sobie taki wyścig, szlismy łeb w łeb. Dawno temu jezdziłem mtz 82 ale miał jedna bardzo dużą wadę - ukręcał przekaźniki - bo tam fajnie się włącza na obrotach bez sprzegła :DDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

u nas chodza z 360, 330 jeden gosc jezdzi zetorem 7xxx (jakis nowy model) a u nas bedzie chodzila z 3p jak sie kupi. nawet sasiedzi mowili zeby kupic prase bo super pasuje do tego 3p i co miesiac bylo by prasowanie kory . okolo 2ha.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kombajn    1

Prasowac kore? sipma? a jak to robic na co ta kora? napisz o tym banan575 wiecej bo mnie zaciekawilo. dzieki :)


Wszystko to jest moją osobistą opinią. więc prosze jej nie krytykować. chyba że pisze głupoty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PrzemoO    29

Ja swoją ciągałem C-360 3p elegancki zestaw cały czerwony

Czasem się zdarzało że 3p było zajęte wtedy Mtz 82

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal96    0

Jak mieliśmy sipme to chodziła z MTZ 80 trochę za duży był ale C-330 bez kabiny chrzestny nie chciał jeździć a zresztą miał ciapulec cieżko. A teraz jak mamy zwijkę także sipmę to także chodzi w niej MTZ .


Sprzedam części do sieczkarni New Holland !

Kontakt na PW lub GG 364354

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

U mnie pracuje z 3512. Znajomy ma taki sam zestaw. Pozostali posiadają 360


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolf19   
Gość wolf19

c360 ursus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104
Prasowac kore? sipma? a jak to robic na co ta kora? napisz o tym banan575 wiecej bo mnie zaciekawilo. dzieki ;)

prasujesz kore z wikliny (odpady po korowaniu) potem te kostki ida do palenia w spacjalnym kotle do gotowania wikliny.

Ta kore po korowaniu wywozi sie w pole i suszy jak siano potem kostki i do pieca.

Dobry sposob na szybkie zagotowanie 15000l w kotle. polecam

Za 4miechy ma ponoc byc z-224\1 B)


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez bastek2210
      Witam mam problem z prasa sipma z224/1 po zerwaniu zabezpieczenia które pociąga iglice i zmianie tej sruby przestała wiązać i wydaje mi się że podgarniacz spotkal się z tłokiem bo ten pierwszy od tłoka został przygiety . Jest ktoś kto ma mozliwosc pokazać zdj jak jest prawidłowo ustawiony rozrząd czy inaczej zapłon w tej prasie? 
       
    • Przez ursus3600
      Witam. Poszukuję mechanika do prasy sipmy z 224 z Małopolski.
    • Przez farmer1999
      Witam. Stoję przed wyborem prasy kostkującej do współ pracy z c-360... do prasowania około 7-10 hektarów rocznie razem z łąkami. Po prostu kostki dla mnie wygodniejsze. Do wyboru nasza polska sipma z224 lub niemka Fortschritt k442. Cenowo jest różnica bo nasza droższa ale po przepytaniu kilku starych operatorów z SKR to stali bardziej za niemką tylko wiadomo części coraz trudniej zdobyć. A na forum co mogą rolnicy doradzić? Za zbędne komentarze typu że nikt już kostek nie robi z góry podziękuje. teraz wiadomo części.
    • Przez Szymonx
      Witam mam problem z prasa kostkująca New Holland 376 robi krzywe kostki są one skręcone w lewą stronę jak mogę to naprawiać bo to przeszkadza w układaniu na przyczepie
    • Przez evolution93
      Witam wszystkich.
      Niestety jak ktoś się nie zna na prasach to musi coś się zepsuć.2 lata temu kupili prasę Welger AP 12.Na początku było z nią w porządku dopóki nie został ruszony mechanizm długości kostki kiedy nie pracowała.Od tej pory prasa prasuje jedną kostkę 0,5m a nie które zdarzały się do 2m.Czasami zawiąże a czasami nie .Robi czasami po 5 słupłów na jednym sznurku.Wiem że ta prasa jest już wiekowa ponad 25 lat .Czy ktoś ma jakieś materiały dotyczące tej prasy lub o jakieś podpowiedzi bo w takim stanie to na pewno jej nie sprzedam bo kto to już kupi tak więc albo będzie mogła służyć albo zrobią z niej nową w hucie.
      Pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj