Skocz do zawartości

Zdjęcie

Sampo 600

7 odpowiedzi na ten temat

#1 Share wojtek8244

wojtek8244

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 174 postów
  • Zainteresowania:Cześć mam na imię Wojtek i prowadzę z Rodzicami gospodarstwo rolne o pow. 11 ha. Zajmujemy się produkcją roślinną i zwierzęcą, mieszkam w woj. Lubelskim, powiat Lubelski, gm. Bychawa.
    Uprawy które siejemy to pszenica, jęczmień, buraki cukrowe, koniczyna czerwona, ziemniaki. Moje gospodarstwo jest trochę małe ale się rozwijamy i zmieniamy park maszynowy na maszyny nowoczesne i dokupujemy ziemie na ile pozwalają środki finansowe

Napisany 06 styczeń 2012 - 19:21

Sampo 600 Mam zamiar kupić Sampo Rosenlew 600 heder 3m silnik Valmet i mam takie pytanie. Jak jest z dostępnością części do tego modelu? Czy można coś dobrać z innych kombajnów?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Sampo 600 Dzisiaj, 05:14
  •  

#2 Share soltys48

soltys48

stary sołtys

• Members
  • PipPipPip
  • 3399 postów
  • Zainteresowania:politologia

Napisany 06 styczeń 2012 - 19:51

Sampo 600 kolego w dzisiejszych czasach dostaniesz części do wszystkiego......jest tylko kwestia ceny i czasu dostawy-obawiam się, że na części do tegoż kombajnu trzeba troszeczkę poczekać(tzn po zakupie).........

KOLOR POTĘGI JEST TYLKO JEDEN............................NIEBIESKI!!!!!!!!!!!!!!

3000 postów

mam nadzieję, że  chociaż w części z nich pomogłem

#3 Share wojtek8244

wojtek8244

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 174 postów
  • Zainteresowania:Cześć mam na imię Wojtek i prowadzę z Rodzicami gospodarstwo rolne o pow. 11 ha. Zajmujemy się produkcją roślinną i zwierzęcą, mieszkam w woj. Lubelskim, powiat Lubelski, gm. Bychawa.
    Uprawy które siejemy to pszenica, jęczmień, buraki cukrowe, koniczyna czerwona, ziemniaki. Moje gospodarstwo jest trochę małe ale się rozwijamy i zmieniamy park maszynowy na maszyny nowoczesne i dokupujemy ziemie na ile pozwalają środki finansowe

Napisany 06 styczeń 2012 - 20:19

Sampo 600 Dzięki... Podoba mi się ten kombajn i cena nie jest za duża (18900 do negocjacji). Popytam jeszcze w tej firmie co sprowadzają maszyny rolnicze i jak będą części to się zdecyduję.

#4 Share Nikita_Bennet

Nikita_Bennet

staruszek

• V.I.P.
  • rank
  • 6292 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Napisany 06 styczeń 2012 - 21:47

Sampo 600 http://konedata.net/MF330.htm
zawsze możesz dryndnąć do korbanków bo patrząc po tym linku co napisałem wyżej to MF brandował kombajny sampo jako swoje własne więc i mogą mieć dostęp do części tym bardziej że od niedawna koncern AGCO (valtra, MF i parę innych firm) jakoś się skumało z rosenlewem (producent sampo) i będą kombajny sampo dostępne u dealerów AGCO (więc i może cześci do starych maszyn też będą).
pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share soltys48

soltys48

stary sołtys

• Members
  • PipPipPip
  • 3399 postów

Napisany 07 styczeń 2012 - 17:00

Sampo 600

http://konedata.net/MF330.htm
zawsze możesz dryndnąć do korbanków bo patrząc po tym linku co napisałem wyżej to MF brandował kombajny sampo jako swoje własne więc i mogą mieć dostęp do części tym bardziej że od niedawna koncern AGCO (valtra, MF i parę innych firm) jakoś się skumało z rosenlewem (producent sampo) i będą kombajny sampo dostępne u dealerów AGCO (więc i może cześci do starych maszyn też będą).

kolego masz rację kombajny sampo są budowane na podzespołach czy też na bazie MF. Z tymi korbankami to bym trochę uważał-wiadomo cena.....

KOLOR POTĘGI JEST TYLKO JEDEN............................NIEBIESKI!!!!!!!!!!!!!!

3000 postów

#6 Share Nikita_Bennet

Nikita_Bennet

staruszek

• V.I.P.
  • rank
  • 6292 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Napisany 07 styczeń 2012 - 17:37

Sampo 600 nie sampo na podzespołach MF.
MF zamówił w fabryce produkującej SAMPO kombajny sampo ale w barwach MF'a i z tabliczkami MF'a ;)
pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

#7 Share soltys48

soltys48

stary sołtys

• Members
  • PipPipPip
  • 3399 postów

Napisany 07 styczeń 2012 - 17:50

Sampo 600 No chyba,że tak :lol: :lol:

3000 postów

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share wojtek8244

wojtek8244

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 174 postów

Napisany 07 styczeń 2012 - 18:39

Sampo 600 Byłem dziś u tego faceta. Mówi że sprowadził identyczne sampo na części, więc coś się znajdzie.

Dodaj odpowiedź