Skocz do zawartości

Zdjęcie

Rauch z zasuwą hydrauliczna

3 odpowiedzi na ten temat

#1 Share HORTUS

HORTUS

Zaawansowany

• Validating
  • PipPipPip
  • 146 postów

Napisany 06 styczeń 2012 - 15:14

Rauch z zasuwą hydrauliczna Czy ktoś ma Racha ZSA z zasuwą zamykaną hydraulicznie. Jak to działa. Czy siłownik jest tam jednostronnego czy dwustronego działania. Jeśli jednostronnego to czy są tam spręzyny. Gdzie one są zamocowane. Chciałem w swoim rozsiewaczu założyć sterowanie hydrauliczne i nie bardzo wiem jak to działa.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Rauch z zasuwą hydrauliczna Dzisiaj, 09:56
  •  

#2 Share Darpol

Darpol

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 403 postów

Napisany 06 styczeń 2012 - 17:22

Rauch z zasuwą hydrauliczna Zsa oryginalnie ma siłownik jednostronnego działania ze sprężyną w środku tyle że działa odwrotnie.Sprężyna zawsze wydłuża go a hydraulika sciąga tz. bez oleju zawsze jest otwarty a zamykany za pomocą hydrauliki, ale może być inaczej.ZSB mają siłowniki dwustronnego dział. podobnie MDS z wyjątkiem tych ze sterowaniem na bokach,które mają dwa jednostronne ze sprężynami.Rozumiem że twój jest z tych starszych z podwójną dzwignią z przodu. wystarczy znaleźć mały siłownik najprościej dwustronnego działania jeden koniec zamocować do ramy a drugi do płaskownika dźwigni, dwa cienkie przewody z dławikami i powinno działać. Mam teraz zsa ale bez hydrauliki i mds z siłownikiem dwustronnym jak nie zapomnę to jutro zmierzę jego dł. albo zrobię fotkę.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share HORTUS

HORTUS

Zaawansowany

• Validating
  • PipPipPip
  • 146 postów

Napisany 06 styczeń 2012 - 19:48

Rauch z zasuwą hydrauliczna Dzięki za odpowiedź. Będę rownież bardzo wdzięczny za podanie dlugości i fotkę. Czy ten siłownik musi być jakiś specjalny, chodzi o to by nie pokrzywił wszystkiego.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share Darpol

Darpol

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 403 postów

Napisany 08 styczeń 2012 - 18:31

Rauch z zasuwą hydrauliczna Przepraszam ,pamiętałem w sobotę o tym siłowniku ale cały dzień piaskowałem agregat i brakło czasu na zmierzenie ale w tym tygodniu postaram się to załatwić.Siłownik mały sred. tłoka 14-16 mm dł złożonego ok 35cm ale zmierzę dokładnie.

Dodaj odpowiedź