Skocz do zawartości

Zdjęcie

Fendt 828 Vario

200 odpowiedzi na ten temat

#201 Share Lukasz1987

Lukasz1987

Scania king of the road

• Members
  • PipPipPip
  • 1915 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja, militaria, off-road

Napisany 15 sierpień 2012 - 13:54

Fendt 828 Vario

Po co (...) bezsensowne wypowiedzi moge dać porownanie od siebie i na bardzo trudnych warunkach jakimi sa żuławy wiślane 2 klasa ziemi...., (..)jd 6930(..) i moge sie wypowiedzieć w tej kwesti po swoim wielorocznym doswiadczeniu z oby dwoma markami moge dac przykład ze ciagnik jd 6930 z 5 kvernelanda spala na 10 h pracy okolo 400-430 litrów paliwa przy predkosci do 8km/h

Jak ciągasz ciągnikiem 150KM 5 skib to nie piszez bezsensowną wypowiedź o cięzkiej glebie czy też cięzkich warunkach :D Byłem ostatnio w Agroinwestycji
http://agroinwestycja.pl/
to tam jest tak "lekka" ziemia że 936 Vario z 6x50cm na 20cm dawał całe 6-7km/h przy spalaniu że japierdziu, w horsch Tiger 4AS na 15cm ma tą samą prędkość To są ciężkie warunki a nie lajcić 150KM 5 skib i 8 km/h

Jesli ktos jest dosć pojetny to wie jakie warunki glebowe sa na żuławach przy wale wiślanym

dużo lepsze od tych pod Chełmem czy na północ od Lubyczy Królewskiej :D
Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Fendt 828 Vario Dzisiaj, 23:03
  •