pawel89

Dlaczego Rolnicy nie protestują???

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
tktomek74    2

Dzień z życia Polaka : Wstaje rano, włącza japońskie radyjko, zakłada amerykańskie spodnie, wietnamski podkoszulek i chińskie tenisówki, po czym z holenderskiej lodówki wyciąga niemieckie piwo. Siada przed koreańskim komputerem i w amerykańskim banku i zleca przelewy za internetowe zakupy w Anglii, po czym wsiada do czeskiego samochodu i jedzie do francuskiego hipermarketu na zakupy. Po uzupełnieniu żarcia w hiszpańskie owoce, belgijski ser i greckie wino wraca do domu. Gotuje obiad na rosyjskim gazie . Na koniec siada na włoskiej kanapie pijąc kolumbijską kawe słodzoną ukraińskim cukrem i... szuka pracy w niemieckiej gazecie - znowu nie ma! Zastanawia się, dlaczego w Polsce nie ma pracy i a jak jest to za 1200??? Gdyby Irlandczyk, Grek czy Niemiec zarabiał 1500 Euro i 5.50 Euro wydawał na litr paliwa, 20 Euro na kino i 250 Euro na średniej klasy buty, 5 tys. Euro za metr kw. mieszkania i 60 tys. Euro za średniej klasy nowy samochód, to na ulicach panowałaby regularna, krwawa wojna! Polska płaca minimalna 334 Euro, minimalna płaca w Irlandii 1462 przy zbliżonych kosztach życia. Polacy to najgłupszy naród na świecie , od zawsze okradany i poniżany, i nawet nie zdający sobie z tego sprawy (vide wyniki wyborów). A teraz jeszcze będziemy się dokładać do wymienionych wyżej państw. Bo nas stać a oni mają mityczny kryzys. To co jest w Polsce to nawet nie można nazwać kryzysem, to jest od zawsze dno i dwa metry mułu!!! Polak jest tanim wyrobnikiem UE, a Polska rynkiem zbytu dla towarów drugiej i trzeciej kategorii po cenach wyższych niż w UE !! LUDZIE OTWÓRZCIE OCZY Gdybym był okupantem i chciał zniszczyć naród to wyganiałbym młodych ,mądrych ludzi zagranicę za chlebem na emigrację, podnosiłbym podatki i wprowadzałbym nowe, dawał podwyżki i kolejne przywileje resortom siłowym, stawiałbym 500 nowych radarów, wzmacniałbym inwigilację obywateli, likwidowałbym państwowe szkolnictwo i służbę zdrowia oraz ograniczałbym do nich dostęp, oddałbym banki, media i handel obcym i wrogom Polski, wyśmiewałbym ich wartości i religię, skłócałbym młodych ze starszymi ,aby przez odwróconą hipotekę przejąć za bezcen ich mieszkania i domy, zachęcałbym ich kobiety do feminizmu ,prostytucji i aborcji ,aby nie nadawały się na dobre matki i żony, zadłużałbym ich bezpośrednio oraz pośrednio przez państwo i gminy, aby nie mogli się temu sprzeciwiać, likwidowałbym ich przemysł ,a w zamian budowałbym ogromne stadiony na kredyt, aby przynosiły straty, dopuszczałbym do sejmu złodziei i degeneratów, itd. Obejrzyj się wokoło!!!!!! Dla państwa najtańsza jest rodzina bez dzieci - Donald T. Niech każdy prawdziwy Polak wklei to choć raz pod jakimś artykułem

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marek8505    1

Ludzie dosyc biadolenia czas brac sie do roboty i walczyc o swoje. Rzad nic nie robi dla rolników. Interesuja sie tylko tym na czym moga zarobic. Kombinuja jak sprzedac kopalnie i zarobic miliony. Chca udzielac tanich kredytów Ukrainie a sami biora drogie na zachodzie.. Podpisuja umowy na import zywnosci do polski na lata i nie moga ich zerwac. A polskie umowy eksportowe sa zrywane przez zle dokumenty czy z innych błachych powodów i koniec z eksportem. Musimy na to reagowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skibal    0

Ktoś z dolnego śląska jest organizatorem jakiegoś protestu? Jeśli tak to w jakiej formie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
st220    20

kolego, kto to organizuje ? i kto może w tym uczestniczyć?

 

U mnie darmowy wyjazd na ten kongres organizuje izba rolnicza, radni w swoich gminach zbierają chętnych, już jakiś czas temu w sklepach z nawozami wisiały też informacje o  wyjeździe i można było sięzapisywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marti1980    31

Bo polscy rolnicy to D.......Y wołowe i nikomu niechce się ruszyc.U nas ma byc spotkanie w piątek na temat cierzkiej sytułacij w rolnictwie.I powiem wam ze byłem juz raz na takim spotkaniu 2 lata temu i szkoda było tylko czasu.Bo wszyscy sie zjadą pobiadolą że jest żle i trzeba coś zrobić poklepią się po plecach i tyle z tego wychodzi.Poczym wszyscy jadą do domu siadają przy komputerze i piszą ze cos tam sie zaczyna dziać.Póżniej idą spać rano wszystko wraca do normy.Panowie tyle naszego ze sobie tu pogadamy bo te wszystkie Izby Rolnicze,Solidarność i Kółka to tyle o nas dbaja co pies o piątą noge.Robią jakies tam spotkania bo aby przedłużyc swą nieudolną działalność musza się wykazać pracą.W.........Ć ICH TO MOŻE SIE COŚ ZMIENI  bo inaczej to szans nie widzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tom61    11

Może jest to dlatego że jak chcą zamknąć kilka wielkich firm, fabryk (kopalni) to się robi wielki szum bo kilka tysięcy ludzi od razu traci prace a polskie rolnictwo umiera powoli stopniowo ale systematycznie ktoś dobija kolejny odłam polskiego rolnictwa, na pewno ma wkład mentalność polaka mi dobrze po co będę walczył o kogoś innego, przecież sąsiad musi mieć gorzej ode mnie.Jeśli teraz nic się nie będzie działo to wiosną jak ruszy robota to wcale. Trzeba mieć nadzieje że za kilka lat polscy rolnicy znajdą zatrudnienie u jakiś Niemców jak polskie rolnictwo zniknie z tej planety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

To koniec! Za kilka lat nie będzie polskiego rolnictwa. Nie będzie niczego! Nie warto kupować sprzętu, ziemi. Zostawcie to i szukajcie gdzie indziej zatrudnienia.

 

A jakby ktoś zostawiał ziemię, to pisać na PW, chętnie kupię lub wydzierżawię. Poświęcę się dla narodu i uwolnię was od męki i katorgi. Nie dziękujcie.

Edytowano przez Krassus

BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6297

Niedawno rolnicy byli wzywani do solidarnego strajku ramię w ramię z górnikami i innymi branżami, ludzie zaczeli myśleć że może zostaną zauważeni .

Górnicy ugrali co chcieli i dzisiaj mówi sie już tylko o umowach śmieciowych i prawach pracowniczych. 

Niestety to była tyko podpucha, miała być w kupie siła a pozostaje powoli tylko kupa. Pan Duda jest dobrze wyszkolonym żołnierzem i zdaje sobie sprawę jakie korzyści dają w terenie blokady rolnicze i jak to paraliżuje kraj. 

Nawet nie apeluje do rolników aby na razie wstrzymali swoje działania, bo i po co. Kiedy straszył naszym udziałem to tylko straszył i modlił się abyśmy nie wyszli bo byłby problem jak powiedzieć że ma gdzieś nasze postulaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joseph007    0

jestem przerażony jak na to wszstko patrze do czego to zmierza...

Edytowano przez milanreal1
cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marti1980    31

Czyli tak jak mówiłem wszystko wraca do normy i tylko tyle że sobie tu pogadamy.Rolnicy z zachodu tyle tylko że sobie pchodzili pogadali telewizja i nagała i tyle z ich stajku zostało.Nawet w wieczornych wiadomościach tego nie pokazali.Jednym słowem żenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

Nie pokazała bo by zachęciła do kolejnych to oczywiste ale nagrała aby dowody były przeciwko protestującym ,tak jak piszesz  żenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marti1980    31

No wróciłem własnie ze spotkania rolników w sprawie trudnej sytułacji w rolnictwie.Spotkanie organizowała Łudzka izba rolnicza,byli tam rózni dyrektorzy oraz wiceminister i powiem wam że straciłem prawie 3 godziny żeby usłyszeć że w zasadzie nic zrobić się nie da i musicie sobie radzić sami.Pytam się po jaki h....... oni zwołują takie spędy.Chyba tylko po to żeby mieć dodatek za delegacje bo tyle co się dowiedziałem to wiedziałem już wczesniej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj