Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dlaczego Rolnicy nie protestują???

1038 odpowiedzi na ten temat

#701 Share kartofelz

kartofelz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 138 postów

Napisany 10 czerwiec 2012 - 19:22

Dlaczego Rolnicy nie protestują??? Dlaczego Rolnicy nie3 protestują???, A tym bardziej, że Słowianie.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dlaczego Rolnicy nie protestują??? Dzisiaj, 11:07
  •  

#702 Share Alchemik

Alchemik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 116 postów

Napisany 14 czerwiec 2012 - 21:48

Z dnia 2012-06-14

14 czerwca rolnicy z Ogólnopolskiego Komitetu Protestacyjnego planowali przeprowadzić legalną demonstrację w Bydgoszczy. Dzień wcześniej policyjne radiowozy objeżdżały wsie w województwie kujawsko-pomorskim, legitymując i przepytując osoby, które chciały wziąć udział w proteście. – Czujemy się, jakby wróciła komuna i lata 80. – mówią nam zastraszani rolnicy.

- Przyjechał do mnie radiowóz, wylegitymowano mnie. Policjanci pytali o mnie, o mojego brata, jakim ciągnikiem zamierzam jechać do Bydgoszczy i dlaczego. Pytali nawet, do jakiej partii należę – mówi nam Krystian Różański, rolnik z gminy Mrocze koło Nakła.

To samo potwierdzają inni rolnicy z województwa kujawsko-pomorskiego. – Według naszych informacji policja była przynajmniej u kilkunastu osób. Mnie pytali, kto jedzie, ile osób wybiera się do Bydgoszczy, czy ciągnik, którym mam tam jechać, na pewno jest sprawny. Sugerowano mi, żebym nie brał udziału w proteście. Zostałem wylegitymowany jak bandyta. A przecież nasz protest został wcześniej zgłoszony, demonstracja jest legalna. Nie spodziewałem się, że w w demokratycznej Polsce władza będzie stosować takie metody jak w stanie wojennym – mówi jeden z oburzonych rolników.

Według informacji portalu Niezalezna.pl – kilka wystraszonych osób zrezygnowało po wizycie policji z udziału w demonstracji.

Rolnicy chcą zaprotestować przeciw fatalnej sytuacji na polskiej wsi. Do Bydgoszczy pod Urząd Wojewódzki przyjechać ma 14 czerwca kilkadziesiąt ciągników oraz maszyn rolniczych.

Autor: Grzegorz Wierzchołowski
Źródło: Niezależna.pl

Czas na zastraszanie?

#703 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 14 czerwiec 2012 - 22:40

Dlaczego Rolnicy nie protestują??? bandytyzm i tyle. Brakuje Leppera naprawde brakuje. Tylko z drugiej strony słaba organizacja strajku czemu w bardziej odległuch rejonach wojewodztwa nikt nie podał informacji? Przecież w bydzi zaloże się że oprocz rejestracji CBY CB i CNA to będą nieliczne tylko inne. CSE też istnieje!
Mój Wladimirec podbija świat

#704 Share FOX2

FOX2

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 88 postów

Napisany 15 czerwiec 2012 - 04:07

Dlaczego Rolnicy nie protestują??? Dokładniej i ściślej to przeciw czemu chcą protestować? Po co jadą i czego się domagają? Napisanie o "fatalnej sytuacji na wsi" jest tylko sloganem, a nie konkretem.
"It is hard to fail, but it is worse never to have tried to succeed" - Theodore Roosevelt

#705 Share milanreal1

milanreal1

Nie zadzieraj z moderatorem :D

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 8983 postów
  • Zainteresowania:Sport, muzyka i oczywiście rolnictwo.

Napisany 15 czerwiec 2012 - 15:55

Dlaczego Rolnicy nie protestują??? Dokładnie, do tego jak każdy jedzie ciągnikiem za 200tys to niech nie myśli że ktoś pomyśli że na wsi jest bieda...
Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

#706 Share kesja

kesja

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów

Napisany 16 czerwiec 2012 - 21:34

Dlaczego Rolnicy nie protestują??? Witajcie Bracia Rolnicy!
Dawno tutaj nie byłem....
Uczyłem się poprawnej polszczyzny:))
Z pewną miłą młodą korepetytorką... było fajnie, ale ortografii to ona mnie nie nauczyła.... wiele innych "rzeczy" -tak:))
Jak nastroje?...
Jest "fajnie" ?....

Pozdrawiam Was Serdecznie.

PS. Coś tak na portalu wyładniało? Ukłony dla Adminów:)))

#707 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 16 czerwiec 2012 - 22:40

Dlaczego Rolnicy nie protestują??? Te Fendty i John Deery to wg mnie kłuja w oczy czy naprawde nie ma nikt z nich starego ursusa czy ruska? Albo chociaż stare Case czy inne Fendty ale stare a sprawne.
Mój Wladimirec podbija świat

#708 Share redek

redek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 323 postów

Napisany 16 czerwiec 2012 - 22:44

Dlaczego Rolnicy nie protestują??? Stary i sprawny na tyle, żeby pojechać do miasta i nikt się nie przyczepił ?
Chyba ciężko byłoby znaleźć, prawdziwa rzadkość.

#709 Share agrouki

agrouki

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 243 postów
  • Zainteresowania:wódka i sex

Napisany 17 czerwiec 2012 - 14:56

Dlaczego Rolnicy nie protestują??? dwa zetorki stare widziałem reszta to bambry wielko obszarowe z jeszcze wiekszymi kredytami , teraz szukaja frajerów zeby ktos za nich je spłacił przeinwetowali kazdy rolnik wie jak jest z płodami rolnymi raz górka raz dołek to było do przewidzenia jasiu wedrowniczek na czele zdrajca leppera taraz chce ratowac wies

#710 Share farmermf

farmermf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2170 postów

Napisany 17 czerwiec 2012 - 18:16

Dlaczego Rolnicy nie protestują??? agrouki, cy ty taki mądry jesteś czy taki durny, bo nie sposób odróżnić? :o Czy na tych ciągnikach innych jak stare zetory pisało ile każdy właściciel nowego jelenia ma długu. czy tez masz jakies zdolnosci telepatyczne? :o

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#711 Share agrouki

agrouki

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 243 postów

Napisany 17 czerwiec 2012 - 18:24

Dlaczego Rolnicy nie protestują??? durnego to wiesz gdzie sobie szukaj ,oni nam tylko zaszkodzą tym strajkiem jak sie ludzie napatrzą na te fury i tych bambrów co zamienili suv-a na traktor na dzien protestu

Edytowany przez agrouki, 17 czerwiec 2012 - 18:32.

#712 Share kartofelz

kartofelz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 138 postów

Napisany 17 czerwiec 2012 - 19:47

Te Fendty i John Deery to wg mnie kłuja w oczy czy naprawde nie ma nikt z nich starego ursusa czy ruska? Albo chociaż stare Case czy inne Fendty ale stare a sprawne.

"Te Fendty i John Deery to wg mnie kłuja w oczy czy naprawde nie ma nikt z nich starego ursusa czy ruska?" - Ja mam starego Wladka, z lat ok '70~'80 ubiegłego wieku.

"Albo chociaż stare Case czy inne Fendty ale stare a sprawne." - tych ciągników ni mam, ale Wladimirec stary i sprawny. Tylko adzin haczyk - brak OC i dowodu rejestracyjnego.

#713 Share farmermf

farmermf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2170 postów

Napisany 17 czerwiec 2012 - 20:06

durnego to wiesz gdzie sobie szukaj ,oni nam tylko zaszkodzą tym strajkiem jak sie ludzie napatrzą na te fury i tych bambrów co zamienili suv-a na traktor na dzien protestu

Chłopy mieli jaja i wyjechali na protest a ci kłuja w oczy nowe ciągniki. Niestety ursus nie produkuje już ciągników a rolnicy musza czyms pracowac, a po zatym definicja rolnika nie kończy się na ursusue i zetorze no nie?

#714 Share Tanco96

Tanco96

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 188 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja i rolnictwo

KPK Kumurun Team

Napisany 17 czerwiec 2012 - 20:12

Dlaczego Rolnicy nie protestują??? Panowie jeśli nie zaczniemy coś robić w swoim imieniu to ta banda złodziei zacznie nas ograbiać jeszcze bardziej.
Autor niniejszych postów, nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ich treść,a co za tym idzie w przyszłości nie mogą być one wykorzystywane przeciwko niemu...udzielanych wskazówek proszę nie traktować jako WYROCZNI

#715 Share agrouki

agrouki

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 243 postów

Napisany 17 czerwiec 2012 - 20:13

Dlaczego Rolnicy nie protestują??? przez takich jak ty to polskie rolnictwo upada jak konsumentom wmawiacie zeby kupywali pl bo dobre a sami nie wspieracie polskiego przemysłu watpie czy mieli jaja żeby jechac na protes raczej nie mieli rozumu jak sie zadłuzali i nie kłuja mnie w oczy ich ciagniki tylko przez tych bambrów prawdziwy rolnik dostanie po kieszeni

#716 Share farmermf

farmermf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2170 postów

Napisany 17 czerwiec 2012 - 20:35

Dlaczego Rolnicy nie protestują??? Wybacz, ale ja kupujac ciągniki o mocy 130, 180km nie bardzo miałem wybór w Krajowych produkcjach. Jesteś jakiś dziwny, co mnie obchodzą czyjeś kredyty? Pokaz mi Polski kombajn, Polskie auto? Ja takich nie znam.

#717 Share kartofelz

kartofelz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 138 postów

Napisany 17 czerwiec 2012 - 20:37

przez takich jak ty to polskie rolnictwo upada jak konsumentom wmawiacie zeby kupywali pl bo dobre a sami nie wspieracie polskiego przemysłu watpie czy mieli jaja żeby jechac na protes raczej nie mieli rozumu jak sie zadłuzali i nie kłuja mnie w oczy ich ciagniki tylko przez tych bambrów prawdziwy rolnik dostanie po kieszeni

"a sami nie wspieracie polskiego przemysłu" - bo zachodnia stonka kukurydziana lepsza ;) kartoflana już nie jest taka smaczna.
"a sami nie wspieracie polskiego przemysłu" - no bo jest "boża krówka" - Biedronka - hehe zupełnie jak w Indiach.

#718 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 17 czerwiec 2012 - 20:38

Dlaczego Rolnicy nie protestują??? Panowie co by tu nie pisać. Czy ktoś ma kredyt czy nie. Nowy sprzęt niestety osłabia pr-owy efekt protestu. Poza tym odnosze wrażenie, że rolnicy skupiają się głównie na jeżdżeniu. Rzadko kiedy przedstawiane są jakieś realne postulaty. Moim zdaniem to jeśli ktos chce protestować, to z jakimiś mądrymi i realnymi żądaniami w autobusy i do Warszawy do ministra. A nie przejażdżki po okolicy, które rzadko kiedy w mediach się przebiją. Jak policzycie ceny wyjeżdżonego on to wyjazd do wawy wiele droższy nie będzie.

Edytowany przez danielhaker, 17 czerwiec 2012 - 21:40.
ortografia

#719 Share kartofelz

kartofelz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 138 postów

Napisany 17 czerwiec 2012 - 20:39

Wybacz, ale ja kupujac ciągniki o mocy 130, 180km nie bardzo miałem wybór w Krajowych produkcjach. Jesteś jakiś dziwny, co mnie obchodzą czyjeś kredyty? Pokaz mi Polski kombajn, Polskie auto? Ja takich nie znam.

Bo fabryki zostały rozj....

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#720 Share farmermf

farmermf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2170 postów

Napisany 17 czerwiec 2012 - 20:42

Panowie co by tu nie pisać. Czy ktoś ma kredyt czy nie. Nowy sprzęt niestety osłabia pr-owy efekt protestu. Pozatym odnosze wrażenie, że rolnicy skupiają się głównie na jeżdżeniu. Żadko kiedy przedstawiane są jakieś realne postulaty. Moim zdaniem to jeśli ktos chce protestować. To z jakimis mondrymi i realnymi rządaniami w autobusy i do warszawy do ministra. A nie przejażdżki po okolicy, które żadko kiedy w mediach się przebiją. Jak policzycie ceny wyjeżdżonego on to wyjazd do wawy wiele droższy nie będzie.

A kto do Ciebie w Warszawie wyjdzie gadać?