Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dlaczego Rolnicy nie protestują???

1038 odpowiedzi na ten temat

#641 Share maroon

maroon

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 729 postów
  • Zainteresowania:Piłka nożna filmy muzyka

Napisany 23 luty 2012 - 11:32

Dlaczego Rolnicy nie protestują??? No i zaczyna się http://www.ppr.pl/artykul-nizsze-platnosci-uzupelniajace-dla-rolnikow-167384.php Co wy na to? I jak panie Sawicki w takich warunkach kupowac ziemię z ANR skoro z dnia na dzień takie rewelacje się pojawiają Co ma powiedzieć rolnik który wziął kredyt na ziemię i się okaże że pieniądze które sobie wyliczył na raty kredytu będą musiały pójść na zapowiadany ZUS i podatek dochodowy?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dlaczego Rolnicy nie protestują??? Dzisiaj, 21:10
  •  

#642 Share maniek33

maniek33

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 584 postów

Napisany 23 luty 2012 - 11:48

Dlaczego Rolnicy nie protestują??? http://www.agrofoto....h-w-rolnictwie/

#643 Share kartofelz

kartofelz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 138 postów

Napisany 24 luty 2012 - 06:31

Dlaczego Rolnicy nie protestują??? Największe marzenie Donka: "Żeby tylko te debile się nie skapowali".

@szymon17 - "Najlepszy jest jednak Pan Buzek który z angielskim radzi sobie jak bardzo słaby przeciętniak-za co mu płacą?." - za poniewieranie hebrajskiego. A moja wypowiedź jest czysto chrześcijańska.

A Rostowski to cały czas z pilarką chodzi - Pinokio. Zyta, hmm raczej nie lepsza.

I nie myślta, że ACTA nie wejdzie w życie. Ustaw - (y) (ki) - są już gotowe. Anonymous - dead.

Edytowany przez kartofelz, 24 luty 2012 - 19:03.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#644 Share szymon17

szymon17

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 118 postów

Napisany 26 luty 2012 - 18:11

Dlaczego Rolnicy nie protestują??? W piątek dostałem pisemko z KRUS o naszej nowej reformie.
W pisemku tym jest informacja ze składka wynosi 1zł m-c od każdego hektara przeliczeniowego za siebie i każdą osobę objętą tym ubezpieczeniem.
W pisemku jest także oświadczenie które należy wypełnić i zanieść do najbliższego KRUS wciągu 7 dni.
Spieszy im się bardzo z tą reformą szkoda że z zwrotem podatku za paliwo im się tak nie spieszy.
Założę się że za rok będzie już 2zł za hektar.
Też już dostaliście to pismo?????

#645 Share farmermf

farmermf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2170 postów

Napisany 26 luty 2012 - 18:23

Dlaczego Rolnicy nie protestują??? znaczy co wypełnić? Pewnie oświadczenie ile masz przeliczeniowych.Znaczy sam se policz i nam powiedz?

#646 Share pawel89

pawel89

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 79 postów

Napisany 26 luty 2012 - 21:44

Dlaczego Rolnicy nie protestują??? i tak każdy robi z rolnikiem co tylko chce... ciekawe kto doczeka emerytury... już widzę 67 latków dojących krowy i pracujących na ciężkich maszynach... ciekawe jak to będzie z tą rozrachunkowością... pewnie w ch... biurokracji tylko... pewnie koalicja rządząca chcę dowiedzieć się czy warto wprowadzać podatek$$$ dochodowy..:) a P_s_l;) jak młoda kur.a zgodzi się na wszystkie opcje:) wszystko się kurw!!!!...
gmhnbmbnm

#647 Share kartofelz

kartofelz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 138 postów

Napisany 27 luty 2012 - 20:39

Dlaczego Rolnicy nie protestują??? Ciekaw jestem czy Grekom do dopłat "rolnych" (bo o tym nic nie słyszałem) się dobrali.

@farmerfm - "znaczy co wypełnić? Pewnie oświadczenie ile masz przeliczeniowych.Znaczy sam se policz i nam powiedz?" - a jak źle obliczyłeś to czeka cię &KK - sam się podpisałeś, niezły scenariusz co?
Hmm, podoba mi się zapis : ( w tym stanowiących własność, współwłasność, grunty dzierżawione i użytkowane) - "użytkowane" - no tutaj to "trampolina" daleko sięga, hehe, robią z nas przestępców.

Edytowany przez kartofelz, 27 luty 2012 - 20:47.

#648 Share jan122412

jan122412

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 21 postów

Napisany 27 luty 2012 - 20:40

Dlaczego Rolnicy nie protestują??? Co wy chcecie? Przeczesz dobrze jest w rolnictwie-jak cicho rolnicy siedzą

#649 Share Senator

Senator

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 506 postów

Napisany 27 luty 2012 - 20:58

Dlaczego Rolnicy nie protestują??? Co do pisma z KRUS to oni napisali ile masz ha fizycznych i przeliczeniowych wg nich, jeśli się zgadzasz to przepisujesz na drugi świstek i podpisujesz.

#650 Share kartofelz

kartofelz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 138 postów

Napisany 27 luty 2012 - 21:05

Dlaczego Rolnicy nie protestują??? Ty umiesz czytać? Dzierżawy wchodzą do "składki zdrowotnej", nawet te ustne/jednoroczne - zgodnie z ostatnim pisemkiem z KRUS (jak jest zgodnie z przepisami/ustawkami to tego jeszcze nie sprawdzałem).

Edytowany przez kartofelz, 27 luty 2012 - 21:11.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#651 Share szymon17

szymon17

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 118 postów

Napisany 27 luty 2012 - 21:15

Dlaczego Rolnicy nie protestują??? Zgadza się kolego Senator. Widzę że też dostaliście to "śmieszne" pisemko.
Myślę że będzie trzeba napisać kolejny wniosek z uwagami o wyjaśnienie do KRUS.
Uwielbiam pisać pisemka do urzędów a najśmieszniejsze że szary urzędnik nie ma o tym najmniejszego pojęcia.
Ostatnio do tego się przyzwyczaiłem. (Państwo biurokratów)
Przynajmniej będą mieli zajęcie w KRUS

#652 Share wiesaw

wiesaw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 273 postów
  • Zainteresowania:

Napisany 28 luty 2012 - 11:53

Dlaczego Rolnicy nie protestują??? @szymon17 zapodaj do obejrzenia ( i skorzystania przez wszystkich ) swoje pismo w odpowiedzi do KRUS.
Nie dostałem jeszcze, ale zapewne przyjdzie.
I tak trzeba będzie się kontrolować ze wszystkim. http://www.ppr.pl/artykul-kazdy-nasz-krok-w-internecie-bedzie-sledzony-167361.php
samczeruno.pl :)))

"Jeżeli wydaje Ci się, że wiesz wszystko, to masz rację... wydaje Ci się."

#653 Share Felusonidasso

Felusonidasso

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 29 luty 2012 - 16:44

Dlaczego Rolnicy nie protestują??? http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=JuEwemhNvuM#!

#654 Share jan122412

jan122412

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 21 postów

Napisany 04 marzec 2012 - 22:48

Dlaczego Rolnicy nie protestują??? Niestety nasze społeczeństwo jest trochę mało myślące o swoich interesach i będą tak dalej siedzieć w tych swoich chałupkach!PRZYKRE!!!!!!

#655 Share tomacha001

tomacha001

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 428 postów
  • Zainteresowania:interesuje się rolnictwem i co z nim związane

Napisany 14 marzec 2012 - 20:32

Dlaczego Rolnicy nie protestują??? ja wiem kiedy jest strajk u nas jeśli jest ktoś chętny na strajk to zapraszam w poniedziałek na godzinę 11 trasa e 1 miejscowość Zbrachlin

#656 Share Grzego620

Grzego620

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 21 marzec 2012 - 07:25

Dlaczego Rolnicy nie protestują??? Rolnicy kolejny dzień okupują Urząd Wojewódzki w Bydgoszczy. Martwi mnie nadal,że jest nie za duża frekwencja. Czy jeszcze rolnicy nie zauważyli problemów jakie ich dotykają? Przecież tu chodzi o naszą przyszłość i nasze gospodarstwa.
Czas, abyśmy się zjednoczyli z rolnikami z województwa kujawsko-pomorskiego które już strajkuje!

#657 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 21 marzec 2012 - 09:39

Dlaczego Rolnicy nie protestują??? Rząd ich na przetrzymanie weźmie. Zaraz prace polowe ruszą i kto będzie tam siedział. Ci w gabinetach tylko się śmieją.

#658 Share jan122412

jan122412

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 21 postów

Napisany 22 marzec 2012 - 23:53

Dlaczego Rolnicy nie protestują??? Tak się śmieją z rolników-gamoni co nie potrafią o swoje walczyć!!!!żałośni jesteście

#659 Share jan122412

jan122412

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 21 postów

Napisany 23 marzec 2012 - 22:49

Dlaczego Rolnicy nie protestują??? Gratuluje głupoty rolnikom

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#660 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 24 marzec 2012 - 09:09

Dlaczego Rolnicy nie protestują??? Czyli sobie pewnie też.