Skocz do zawartości

Zdjęcie

Metal Fach Z-562 Opinie

174 odpowiedzi na ten temat

#61 Share lamboEVO100

lamboEVO100

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 877 postów

Napisany 09 listopad 2011 - 17:49

Metal Fach Z-562 Opinie prawdopodobnie tak mam lambo 96 km i myślę że da radę bo producent podaje moc mim. 95 km
myślę że 87km też sobie poradzi jak coś to będziesz wolniej jeździł dużo zależy od wydajności, znajomy ciąga claasa 250 z nożami deutzem 80 km i powoli daję radę a ktoś na forum pisał że przy taj prasie 130km płacze :o

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Metal Fach Z-562 Opinie Dzisiaj, 04:40
  •  

#62 Share aster453

aster453

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 727 postów

Napisany 09 listopad 2011 - 17:54

Metal Fach Z-562 Opinie no to spoko ja chyba zdecyfuje się na mf z562 jedynie z rotorem chociaż nie wiem.
@ferdek czyli najlepeiej najprostszą mf - kę?

Edytowany przez aster453, 09 listopad 2011 - 18:28.

#63 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 09 listopad 2011 - 18:02

Metal Fach Z-562 Opinie ater jakoś za wiele tego belowania nie będziesz miał, zastanów się czy na pewno potrzebne ci te noże, zastanów się nad cenami oleju napędowego i przelicz sobie jeszcze raz ile tak naprawdę będziesz używał tych noży, dużo wyższe spalanie ciągnika a możesz być spokojny sokółka zielonkę ściska jak szalona B)

#64 Share lamboEVO100

lamboEVO100

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 877 postów

Napisany 09 listopad 2011 - 19:38

Metal Fach Z-562 Opinie no może i spalanie wyższe ale w przyszłości zamierzam kupić paszowóz i czy będzie pocięta w paszowozie czy odrazu w prasie to na jedno wyjdzie a nawet z korzyścią dla prasy bo ma lepiej przystosowany do tego mechanizm
a po drugie myślę że łatwiej będzie rozwinąć taką bele ręcznie niż z trawy która ma prawie 50cm

#65 Share tiger3952

tiger3952

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 201 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, motoryzacja

Napisany 24 grudzień 2011 - 20:42

Metal Fach Z-562 Opinie Witam! W tym roku kupiłem prasę Metal Fach w nowych barwach czyli czerwono-czarną i mam w niej owijanie siatką ale niestety załączane na linkę i dowiedziałem się właśnie że te wersje (w nowym malowaniu) mają już załączenie siatki na pulpicie a u mnie jest tylko zwykły licznik belek. I tu moje pytanie czy jest możliwość przerobienia owijania na to abym mógł owijać przyciskiem na pulpicie? Ile może kosztować takie przerobienie i jak to zrobić? Jak myślicie czy jak prasa jest na gwarancji wymienili by mi to (oczywiście za moją dopłatą)? Z góry dzięki za odpowiedź i życzę wesołych świąt :D

Edytowany przez tiger3952, 24 grudzień 2011 - 20:42.

#66 Share Daniel89

Daniel89

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 92 postów

Napisany 24 grudzień 2011 - 22:05

Metal Fach Z-562 Opinie ja też kupiłem w tym roku.
i mam na komputerku opcje do owijania śiatki.
Czemu ty tego nie masz to jest dla mnię dziwne.

#67 Share tomi382

tomi382

NIEZALEŻNY

• Members
  • PipPipPip
  • 1460 postów

Napisany 24 grudzień 2011 - 22:08

Metal Fach Z-562 Opinie Tiger@ zapytaj dealera czy Ci dołożą. awsze mozesz zrobić uruchamianie za pomocą rozrusznika (elektromagnesu)

#68 Share jasiu7745

jasiu7745

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 72 postów
  • Zainteresowania:Maszyny rolnicze ich naprawa i ładne dziewczyny

Napisany 24 grudzień 2011 - 23:33

Metal Fach Z-562 Opinie Powinni ci to zrobić a jak ci nie zrobią to możesz zrobić na pneumatyke ja tak zrobiłem koledze i działa mu to beż zarzutu a zrobił ponad 1000 beli.
wystarczy siłownik pneumatyszny kawałek kabla elektro zawór i przycisk rozrusznika najlepiej od c360 a co najciekawsze to wszystko pasuje od zetora jak byś miał jakieś pytania to proszę pisz na PW pozdrawiam i życzę wesołych świąt :)

#69 Share tiger3952

tiger3952

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 201 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, motoryzacja

Napisany 26 grudzień 2011 - 10:59

Metal Fach Z-562 Opinie No to zapytam ich jak przyjadą podbieracz poprawić

#70 Share pawlon

pawlon

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 83 postów

Napisany 26 grudzień 2011 - 19:36

Metal Fach Z-562 Opinie zmiana barw nie wiąże sie ze zmianą załaczania siatki. możesz zamówić sprzegło elektromagnetyczne, pośrednie koło pasowe ze sprzęgłem podłączyc kawałek kabla włącznik i po sprawie

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#71 Share MF3060

MF3060

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 20 postów

Napisany 04 styczeń 2012 - 20:01

Metal Fach Z-562 Opinie Witam. Mam głupie pytanko. Wiem, że w tej belownicy sznurek jest puszczany automatycznie gdy komora jest pełna. Można jakoś puścić go ręcznie jeżeli bela nie będzie cała lub po prostu teraz chciałbym sprawdzić działanie mechanizmu owijania?? Wiem że trochę dziwne pytanie ale proszę o odpowiedzi i z góry za nie dziękuje.

Pozdrawiam wszystkich użytkowników :D

#72 Share moscich

moscich

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 48 postów
  • Zainteresowania:Dziweczyny;) Rolnictowo,mechanizacja,sport,muzyka,itp.

Napisany 04 styczeń 2012 - 20:13

Metal Fach Z-562 Opinie można zrobić tak jak piszesz poprzez założenie sznurka za tą zapadke co puszcza sznurek do komory przekładasz sznurek za tym wskaźnikiem od zbijania balota i do ciągnika go podciągasz i w wtedy załancza się mechanizm owijania.

#73 Share MF3060

MF3060

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 20 postów

Napisany 04 styczeń 2012 - 20:23

Metal Fach Z-562 Opinie Ale jeśli powiedzmy tylko raz chciałbym sprawdzić działanie "na sucho" to jak do uruchomić. Za co dokładnie pociągnąć lub coś przesunąć??

#74 Share moscich

moscich

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 48 postów
  • Zainteresowania:Dziweczyny;) Rolnictowo,mechanizacja,sport,muzyka,itp.

Napisany 04 styczeń 2012 - 20:38

Metal Fach Z-562 Opinie wystarczy pociągnąć tą zapadke co puszcza sznurek do komory i gotowe nic trudnego wystarczy tylko troche popatrzeć

#75 Share Cinek8541

Cinek8541

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 333 postów

Napisany 04 styczeń 2012 - 21:01

Metal Fach Z-562 Opinie "na sucho"- to ciekawe co Ci wciągnie sznurek do komory jak będzie pusta?No chyba,że się na wałek będzie owijać :lol:
Marcin

#76 Share MF3060

MF3060

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 20 postów

Napisany 04 styczeń 2012 - 21:13

Metal Fach Z-562 Opinie

wystarczy pociągnąć tą zapadke co puszcza sznurek do komory i gotowe nic trudnego wystarczy tylko troche popatrzeć

Ale ostatnia sprawa. Ta zapadka jest tam na górze czy po prawej stronie belownicy??

"na sucho"- to ciekawe co Ci wciągnie sznurek do komory jak będzie pusta?No chyba,że się na wałek będzie owijać :lol:

Mi chodzi tylko aby sprawdzić ten mechanizm na górze belownicy. Nie chce spr. owijania tylko czy ten mechanizm przesuwa się prawidłowo

#77 Share Cinek8541

Cinek8541

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 333 postów

Napisany 04 styczeń 2012 - 21:20

Metal Fach Z-562 Opinie Zapadka to jest na górze-jak podniesiesz tą osłonę,pod którą jest mechanizm(jego część)obwiązywacza to w samym rogu (patrząc od przodu)po lewej.Na górze też (od przodu) po lewej to masz wskaźnik napełnienia komory połączony takim "prętem" z tą zapadką.Jak pociągniesz za wskaźnik do góry to zwalniasz zapadkę i jak masz włączoną maszynę i "coś" w komorze to uruchomisz obwiązywanie bo wtedy ta zapadka zwalnia pętle sznurka,który to wpada po wałku (tym gładkim)do komory i zostaje wciągany między wałki a belę-ot cała sprawa.
Marcin

#78 Share MF3060

MF3060

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 20 postów

Napisany 04 styczeń 2012 - 21:25

Metal Fach Z-562 Opinie

Zapadka to jest na górze-jak podniesiesz tą osłonę,pod którą jest mechanizm(jego część)obwiązywacza to w samym rogu (patrząc od przodu)po lewej.Na górze też (od przodu) po lewej to masz wskaźnik napełnienia komory połączony takim "prętem" z tą zapadką.Jak pociągniesz za wskaźnik do góry to zwalniasz zapadkę i jak masz włączoną maszynę i "coś" w komorze to uruchomisz obwiązywanie bo wtedy ta zapadka zwalnia pętle sznurka,który to wpada po wałku (tym gładkim)do komory i zostaje wciągany między wałki a belę-ot cała sprawa.

Ok. Dzięki. To chyba wszystko co na razie chciałem wiedzieć. Jutro to obejrzę dokładnie i sprawdzę. Pozdrawiam

#79 Share Cinek8541

Cinek8541

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 333 postów

Napisany 04 styczeń 2012 - 21:27

Metal Fach Z-562 Opinie Jeżeli chcesz sprawdzić prawidłowość działania to otwórz osłonę-tą pod która jest to plastikowe kółko(na które zakładasz pętle sznurka)i kręć nim w prawo-mechanizm jest dobrze ustawiony jak wskaźnik od sznurka przesuwa się od środka w stronę tego kółka-potem w drógą stronę do końca i znowu do środka.Jak jest w innym położeniu-to kręcąc tym kółkiem sobie to ustawiasz. :)
Marcin

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#80 Share MF3060

MF3060

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 20 postów

Napisany 04 styczeń 2012 - 21:32

Metal Fach Z-562 Opinie

Jeżeli chcesz sprawdzić prawidłowość działania to otwórz osłonę-tą pod która jest to plastikowe kółko(na które zakładasz pętle sznurka)i kręć nim w prawo-mechanizm jest dobrze ustawiony jak wskaźnik od sznurka przesuwa się od środka w stronę tego kółka-potem w drógą stronę do końca i znowu do środka.Jak jest w innym położeniu-to kręcąc tym kółkiem sobie to ustawiasz. :)

Znaczy o tym wiem tylko chce sprawdzić ogólnie załączanie tego i ogólnie może jutro ją zapnę do traktora i sprawdzę wszystko. Jeszcze nie było okazji odkąd ją przywieźli więc może w końcu się uda :D