Skocz do zawartości

Zdjęcie

MX T8 czy QUICKE Q46

29 odpowiedzi na ten temat

#21 Share DanielFarmer

DanielFarmer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 715 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja,rolnictwo,

Napisany 04 styczeń 2012 - 23:02

MX T8 czy QUICKE Q46 tez widzialem takie cus ale to kosztuje ok 1000zł co zrówna cenę a tu jest i mach system i poziomowanie lepsze i fitlock :) i dopasowanie idealne rownież

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
MX T8 czy QUICKE Q46 Dzisiaj, 01:53
  •  

#22 Share Kristaps

Kristaps

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 218 postów
  • Zainteresowania:Visca El Barça

Napisany 06 styczeń 2012 - 19:36

MX T8 czy QUICKE Q46 Jaka cena tego MX-a?
,,Unia Europejska jest instrumentem Niemieckiej hegemonii w Europie.'' Margaret Thatcher

Nie pij za kierownicą. Stukniesz kogoś w zderzak i sobie rozlejesz.

#23 Share AdrianFanDeutz

AdrianFanDeutz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 159 postów

Napisany 07 styczeń 2012 - 00:46

MX T8 czy QUICKE Q46 Jesli chcesz zapłacić za ładowacz tyle kasy to nie baw się w sterowanie na linkę, dopłata do chociaż flex pilot(sterowanie hydrauliczne) to coś w granicach 2tyś, a co do wygody nie ma porównania. Osobiście wziąłem na linkach, ale pokazach chwilę bawiłem się niskociśnieniowym sterowaniem na mx'e i elektrycznym przy stollu i teraz wiele bym dał żeby swoje sterowanie wymienić na coś takiego ;)

Edytowany przez AdrianFanDeutz, 07 styczeń 2012 - 01:02.

#24 Share F1traktors

F1traktors

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 102 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 14 styczeń 2012 - 16:29

MX T8 czy QUICKE Q46 @AdrianFanDeutz Mam elektryczny joy Eco-pro przy stollu i szczerze boje się go mieć. Pierwsze co się stało to po 1 tygodniu od zakupu ciągnik nie odpalił. Może 2 dni nie chodził. Tata podłączył akumulator by naładować to jak już odpalił to ładowaczem nie szło ruszyć i ten cały niby komputer co tymi ledami świeci czy coś tak jakoś się spieprzył. Gwarancja była ale 4 tyś takie coś kosztuje. Co najmniej miesiąc musieliśmy ciągle ładować ciągnik gdyż te ledy w tym komputerze wykańczały akumulator. Ostatecznie korbanek zmienił zasilanie tego nie z pod akumulatora lecz pod stacyjke i narazie jest ok :P Potem gdy tata orał na polu ten cały rozdzielacz spadł na ziemie. Na szczęście udało się zahamować bo inaczej całe te węże i elektronika by się rozerwało. Okazało się że te całe śrubki są tak słabe a tulejki w dodatku przetłoczone nie wytrzymały. Są to takie same 2 śrubki jak przy rozdzielaczu na linki. Tylko na linki rozdzielacz waży może 15 kg a rozdzielacz z wszystkimi elektrozaworami, tym komputerem waży co najmniej 30 kg. U wujka chyba 2 raz wymieniali rozdzielacz (też joy elektryczny) powodem było dziwne zachowywanie się ładowacza, nie wiem o co dokładnie chodziło. Z tego co wiem to ja razem z wujkiem mieliśmy jedni z pierwszych joyów elektrycznych w polsce sprzedanych u korbanka, ale teraz mi w lutym gaśnie gwarancja i boję się tego mieć :/

#25 Share AdrianFanDeutz

AdrianFanDeutz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 159 postów

Napisany 16 styczeń 2012 - 22:05

MX T8 czy QUICKE Q46 No być może tobie trafił się jakiś felerny egzemplarz, na forum kamieniak89 ma też przy stollu eco-pro, ciągnikiem z ładowaczem robi ponad 1000h rocznie i chwali to rozwiązanie. Co do rozładowywania akumulatora, nie wiem jak w korbankowie mogli podpiąć Ci joya bezpośrednio pod akumulator :blink:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#26 Share kris14

kris14

Stary Kombinator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 7069 postów

Napisany 17 styczeń 2012 - 16:57

MX T8 czy QUICKE Q46 To jest w pełni wykonalne.
Są w ciągniku obwody elektryczne które cały czas mają prąd, dopiero odłączenie "hebla" wyłącza wszystko.

Edytowany przez kris14, 17 styczeń 2012 - 16:58.

#27 Share mareknh

mareknh

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 289 postów

Napisany 17 styczeń 2012 - 19:29

MX T8 czy QUICKE Q46 Pytam w tym temacie, bo po co nowy zakładać. Czy Q36 był dobrym wyborem do TD5030? Mam już co żałować, że nie wziąłem Q46?

#28 Share DanielFarmer

DanielFarmer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 715 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja,rolnictwo,

Napisany 17 styczeń 2012 - 21:55

MX T8 czy QUICKE Q46 dokonałeś dobrego wyboru bo q46 raczej byłby za duzy jak na Twoj ciągnik ;) mozesz mi napisac cene na pw tego q36 ;)

#29 Share F1traktors

F1traktors

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 102 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 18 styczeń 2012 - 13:57

MX T8 czy QUICKE Q46 Montowanie ładowacza, joya było w filli, w korbankowie montują jak powinni. A rozładowuje po prostu że zasilanie joya i kompa z tymi ledami było bezpośrednio z akumulatora. Przez guzik szło to wyłączać normalnie, ale jak bym zapomniał a jutro bym chciał odpalic ciągnik to byłbym wkurzony :P Jak jest teraz przez stacyjkę to nie trzeba aby pamiętać o wyłączeniu guzika.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#30 Share Claass

Claass

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 15 postów

Napisany 24 styczeń 2012 - 23:15

MX T8 czy QUICKE Q46

Witam, muszę podjąć decyzję czy quicke q46 czy mx t8 zamontować na Claasie Axosie 320.MX przemawia mniejszą ilością sworzni z tytułu hydraulicznego poziomowania za to quicke chyba ma masywniejszą ramkę do narzędzi ,za to poziomowanie jedynie mechaniczne.Który byście wy wybrali????

osobiscie posiadam q46 z mech poziomowaniem i elektro-hydraulicznym amortyzowaniem wstrząsów Jak najbardziej go polecam Mam go zamontowanego na Same explorer 95 classic i pracuje mi się z nim świetnie jest szybki nie ma zacięć i nie szarpie Polecam wziąć polskie oprzyrządowanie do tego tura ponieważ fabryczne quicke jest za drogie
w razie jakichś pytań pisz a odpowiem