Skocz do zawartości

Zdjęcie

Przeróbka zwykłej zawieszanej owijarki na samozaładowczą

59 odpowiedzi na ten temat

#21 Share jabimc

jabimc

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 75 postów

Napisany 20 luty 2012 - 22:43

Przeróbka zwykłej zawieszanej owijarki na samozaładowczą A moim zdaniem uderzanie o stół nie będzie problemem gdyż ramie trzeba będzie tak wykonać aby bela łagodnie zpadała na cały stół "zjeżdzała'' a nie uderzała o niego w momencie załadunku. Ja właśnie jestem w trakcie przeróbki jeszcze zostało mi dokończyć ramię i założyć siłownik. I Owijarka będzie gotowa :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Przeróbka zwykłej zawieszanej owijarki na samozaładowczą Dzisiaj, 13:14
  •  

#22 Share rewoluszyn

rewoluszyn

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 81 postów

Napisany 21 luty 2012 - 10:10

Przeróbka zwykłej zawieszanej owijarki na samozaładowczą ooo a moge prosić o jakieś zdjęcia i czy zamontowałeś urządzenie do chwytania i obcinania folii

#23 Share jabimc

jabimc

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 75 postów

Napisany 21 luty 2012 - 17:20

Przeróbka zwykłej zawieszanej owijarki na samozaładowczą Jak zrobie całość to wyśle zdjęcia. Tak urządzenie do obcinania foli również będzie zamontowane ale to na koniec.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#24 Share rewoluszyn

rewoluszyn

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 81 postów

Napisany 21 luty 2012 - 20:17

Przeróbka zwykłej zawieszanej owijarki na samozaładowczą Mógłbym prosić o zdjęcia z czasu modernizacji?

#25 Share rafftti

rafftti

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 347 postów

Napisany 30 styczeń 2013 - 17:52

Przeróbka zwykłej zawieszanej owijarki na samozaładowczą Przy owijarce sipmy tekla jest jakieś tam obcinanie foli czy po przerobieniu owijarki na samozaładowczą zdało by to egzamin?

#26 Share Marcin349

Marcin349

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 279 postów

Napisany 31 styczeń 2013 - 19:18

Przeróbka zwykłej zawieszanej owijarki na samozaładowczą Ja też myślę żeby swoją owijarkę przerobić bo to jest dużą oszczędnością paliwa. I tak bale zostawiam na polach na których beluję więc nie trzeba ciągników 2, do ładowania i owijania , wystarczy tylko jeden, dodatkowo to będzie raczej szybciej niż turem ładować. Z tego co wywnioskowałem to na początek wymyśliłem że owijarka nie będzie zasilana jak standardowe z hydrauliki zewnętrznej ciągnika tylko zrobię tak. Pompa hydrauliczna nsz 40* będzie połączona z kołem pasowym dajmy na to o obwodzie 20 cm a drugie koło pasowe o obwodzie 100 cm będzie połączone z końcówką WOM do której będzie zapinany WOM. dzięki przekładni uzyskując obroty wom 300 to będzie nam dawało 1500 na pompie więc wydajność będzie wynosiła w granicach 40l, to jest całkiem dużo jak na owijarkę. Ciągnik żeby osiągnąć te 300 obrotów będzie musiał wykręcić do 1400 ale w c-360 można sobie włączyć niezależne i śmigać na niższych. To udoskonalenie ma też taki plus że do owijarki można podpiąć ciągnik z bardzo słabą hydrauliką albo nawet nie działającą ale także będzie można zapinać do różnych ciągników bez obawy wymieszania olejów. Dodatkowo łatwiej rozbudować hydraulikę w owijarce.

*pompa nsz 40 wydajność 55 l, cena 150 zł,
W późniejszych postach będę pisał co mi przyjdzie jeszcze na myśl.

Edytowany przez Marcin349, 31 styczeń 2013 - 19:27.

#27 Share Markopolo

Markopolo

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 20 kwiecień 2013 - 21:24

Przeróbka zwykłej zawieszanej owijarki na samozaładowczą właśnie przerabiam swoją owijarkę stacjonarną na szmozaładowczą i chciał bym się dowiedzieć coś na temat mechanizmu do obcinania folii z góry bardzo dziękuję

#28 Share andriu

andriu

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 47 postów

Napisany 16 wrzesień 2013 - 08:07

Przeróbka zwykłej zawieszanej owijarki na samozaładowczą witam tak jak w temacie czy ktos zna namiary na dobrego fachowca żeby przerobił owijarke stacjonarno na samozaładowczą z podlasia a najlepiej z okolic łomży,z gory dziekuje za odpowiedz

#29 Share DrJoint

DrJoint

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 85 postów

Napisany 16 wrzesień 2013 - 10:03

Przeróbka zwykłej zawieszanej owijarki na samozaładowczą Wydaje mi sie, ze bracia Obiedzinscy z Kozik-Olszyny z Okolicy Kolna by ci to zrobili

#30 Share andriu

andriu

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 47 postów

Napisany 16 wrzesień 2013 - 10:08

Przeróbka zwykłej zawieszanej owijarki na samozaładowczą kolego a nie wiesz ile taka przeróbka kosztuje???

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share DrJoint

DrJoint

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 85 postów

Napisany 16 wrzesień 2013 - 10:12

Przeróbka zwykłej zawieszanej owijarki na samozaładowczą Niestety nie mam pojecia. Moze poprostu kupic jakas uzywana?
Albo napisz do niego:
http://www.agrofoto..../user/841-qazi/
jest z Okolicy Grajewa, osobiscie przerobil stacjonarna na samozaladowcza lub na stacjonarna na kolach, cos takiego. ale udoskonalil super, moze ci pomoze

#32 Share darek1972

darek1972

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 760 postów
  • Lokalizacja:polski biegun zimna- najpiękniejsze miejsce pod słońcem

Napisany 16 wrzesień 2013 - 12:53

Przeróbka zwykłej zawieszanej owijarki na samozaładowczą Moja sąsiadka http://www.agrofoto....er/49771-ulex1/ ma też taką przerabianą nie wiem dokładnie gdzie ale wygląda tak że laik nie rozpozna przeróbki
Kupię czwartą parę do pługa Ibis
Mój profil na YouTube: http://www.youtube.com/user/darus1972
Zapraszam do galerii: http://www.agrofoto....-user11856.html

#33 Share andriu

andriu

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 47 postów

Napisany 16 wrzesień 2013 - 19:02

Przeróbka zwykłej zawieszanej owijarki na samozaładowczą ogładałem uzywane to wyeksploatowane maszyny wiec pomyślałem o takie przerobce napewno bedzie taniej i masywniej. zna ktoś takiego kto robi to na zamowienia. prosiłbym o jakies namiary na takie osoby

#34 Share Laki87

Laki87

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów
  • Zainteresowania:Muzyka, Kobiety

Napisany 16 wrzesień 2013 - 19:32

Przeróbka zwykłej zawieszanej owijarki na samozaładowczą W Zawadach w stronę Białegostoku jak jechać od Łomży jest dobry spec od takich spraw. Od Łomży to jakieś 30 km. Nazywa się Zygmunt Babiński.

#35 Share andriu

andriu

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 47 postów

Napisany 16 wrzesień 2013 - 20:07

Przeróbka zwykłej zawieszanej owijarki na samozaładowczą kolega a niewiesz jak koszt i jak on to robi?? masz moze jakies foto jego przerobek??

kolega masz jakiś kontakt do niego??

#36 Share DrJoint

DrJoint

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 85 postów

Napisany 16 wrzesień 2013 - 21:33

Przeróbka zwykłej zawieszanej owijarki na samozaładowczą W zawadach to mi sie wydaje, ze produkuja jedynie owijarki stacjonarne zasilane silnikiem elektrycznym lub wyjsciem WOM z ciagnika

#37 Share andriu

andriu

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 47 postów

Napisany 17 wrzesień 2013 - 07:30

Przeróbka zwykłej zawieszanej owijarki na samozaładowczą hm a może i takie by przerobili bo zapewne sprzet do tego maja

#38 Share Thomas2135

Thomas2135

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3185 postów

Napisany 17 wrzesień 2013 - 20:41

Przeróbka zwykłej zawieszanej owijarki na samozaładowczą Kolega kokoman0 z naszego forum ma waśnie przerobioną owijarkę. http://www.agrofoto....chwytacz-folii/
Przeczytałem gdzieś jeszcze o Czyżewie, ale co tam robią nie pamiętam, czy owijarki samozaładowcze od podstaw czy właśnie przeróbki.

#39 Share Laki87

Laki87

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów
  • Zainteresowania:Muzyka, Kobiety

Napisany 17 wrzesień 2013 - 20:52

Przeróbka zwykłej zawieszanej owijarki na samozaładowczą Jego nr 602785402.
Zadz wypytasz się. Nie wiem czy jest w stanie coś takiego zrobić ale z tego co wiem non stop coś produkuje, zmienia, modyfikuje itp. Może i tym by się zajął.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#40 Share andriu

andriu

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 47 postów

Napisany 17 wrzesień 2013 - 22:02

Przeróbka zwykłej zawieszanej owijarki na samozaładowczą dzieki z akontakt a nie wiecie ile koszt robocizny moze wynosić??