Skocz do zawartości

Zdjęcie

ktory ciagnik jest najbardziej ekonomiczny?

141 odpowiedzi na ten temat

#141 Share ahme999

ahme999

Leniwiec

• Members
  • PipPipPip
  • 848 postów

Napisany 20 październik 2009 - 18:20

ktory ciagnik jest najbardziej ekonomiczny? owszem-przy lekkiej pracy nieco ponad 1 litr na h, ale jeśli masz nówki kapcie, ciężką ziemię i zapniesz ją od pługa, dasz max obroty-uuuu... szkoda gadać, a jeśli masz źle wyregulowaną...:) to w baku robi się wir i krzyczy "PIIIIIĆĆĆĆ" , a wtedy taki apetycik śmiało sięgnie 6 l/h
nie chwaląc się moja M-ka w najcięższych warunkach nie oprawi wiecej niż 3-3,5 l na h- i 2 skibowymi na sprytnych kawałkach hektar do oziemka przekręcam w jakieś 4.5 h z wykończeniamiB) i dlatego w lekich pracach-pryskanie, transporcik, jakaś przewracarka nie liczę praktycznie kosztów paliwa, bo na baku można pyrkac na prawdę długo...:)
-----PRODUKCJA MASZYN ROLNICZYCH NA ZAMÓWIENIE-----

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
ktory ciagnik jest najbardziej ekonomiczny? Dzisiaj, 17:58
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
ktory ciagnik jest najbardziej ekonomiczny? Dzisiaj, 17:58
  •  

#142 Share kali86ta

kali86ta

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 04 maj 2013 - 10:12

ktory ciagnik jest najbardziej ekonomiczny? A ja kupiłem taki wynalazek Steyr 964 1995r. i w porównaniu do wcześniejszego MF255 to na 1ha uprawy agregatem ziemi 2.2m to jest duuuża różnica. MF 255 palił 8l/ha a steyr 5l/ha i zrobi to samo w krótszym czasie....a komfort bajka.... klima radyjko. tak to można pracować. Polecam wszystkim ten mało popularny ciągnik.

Dodaj odpowiedź