Skocz do zawartości

Zdjęcie

ktory ciagnik jest najbardziej ekonomiczny?

143 odpowiedzi na ten temat

#141 Share ahme999

ahme999

Leniwiec

• Members
  • PipPipPip
  • 850 postów

Napisany 20 październik 2009 - 18:20

ktory ciagnik jest najbardziej ekonomiczny? owszem-przy lekkiej pracy nieco ponad 1 litr na h, ale jeśli masz nówki kapcie, ciężką ziemię i zapniesz ją od pługa, dasz max obroty-uuuu... szkoda gadać, a jeśli masz źle wyregulowaną...:) to w baku robi się wir i krzyczy "PIIIIIĆĆĆĆ" , a wtedy taki apetycik śmiało sięgnie 6 l/h
nie chwaląc się moja M-ka w najcięższych warunkach nie oprawi wiecej niż 3-3,5 l na h- i 2 skibowymi na sprytnych kawałkach hektar do oziemka przekręcam w jakieś 4.5 h z wykończeniamiB) i dlatego w lekich pracach-pryskanie, transporcik, jakaś przewracarka nie liczę praktycznie kosztów paliwa, bo na baku można pyrkac na prawdę długo...:)
-----PRODUKCJA MASZYN ROLNICZYCH NA ZAMÓWIENIE-----

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
ktory ciagnik jest najbardziej ekonomiczny? Dzisiaj, 00:07
  •  

#142 Share kali86ta

kali86ta

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 04 maj 2013 - 10:12

ktory ciagnik jest najbardziej ekonomiczny? A ja kupiłem taki wynalazek Steyr 964 1995r. i w porównaniu do wcześniejszego MF255 to na 1ha uprawy agregatem ziemi 2.2m to jest duuuża różnica. MF 255 palił 8l/ha a steyr 5l/ha i zrobi to samo w krótszym czasie....a komfort bajka.... klima radyjko. tak to można pracować. Polecam wszystkim ten mało popularny ciągnik.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#143 Share Kamilek1

Kamilek1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 288 postów

Napisany 29 styczeń 2017 - 18:30

Witam jaki traktor odznaczał bd  się największa ekonomią spalania? potrzebuje traktora na usługi np do siania kukurydzy czy tez jako odwózkę do Forszaja przy kukurydzy na kiszonkę, im mniej spali tym wiecej zostaje w kieszeni. Chodzi mi o modele używane tak w granicach 60 tys zł gdzies wyczytałem ze ponoć te mniejsze Same i Lamborgini sa bardzo oszczędne oraz MF ale czy te 120 km tez? mile widziany bylby rewers, a  moze wlasnie STEYR ? Mam JD i co moge powiedzieć komfort oraz moc jest ale spalanie bardzo wysokie

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

A może seradela i gryka? zobacz »

•  

#144 Share pawlak2507

pawlak2507

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 146 postów

Napisany 29 styczeń 2017 - 20:13

Mój Lamborgihini 85km do takich oszczędnych aż tak nie należy 

Dodaj odpowiedź