Skocz do zawartości

Zdjęcie

folia z sianokiszonek- same problemy

78 odpowiedzi na ten temat

#21 Share Hanter150

Hanter150

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 395 postów

Napisany 23 październik 2007 - 20:40

folia z sianokiszonek- same problemy My wywozimy w dół po dawnej żwirowni.
KUBOTA ME8200, ZETOR 9641 + TUR, URSUS 3512, URSUS C360 + TUR --- Pracują na prawie 30ha.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
folia z sianokiszonek- same problemy Dzisiaj, 03:02
  •  

#22 Share grzesio31

grzesio31

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 325 postów

Napisany 23 październik 2007 - 21:49

folia z sianokiszonek- same problemy @Hanter150
a jak powieje mocniejszy wiatr to polowa folii fruwa u mnie na polu... :angry:

#23 Share Basiutka20

Basiutka20

Użytkownik

• V.I.P.
  • rank
  • 92 postów

Napisany 23 październik 2007 - 21:52

folia z sianokiszonek- same problemy oj nieładnie panowie po lasach smieci rozwozic - nieładnie - co na to powiedzą wasze dzieci co kazdy kto robi takie rzeczy ma u mnie MINUSA :angry:
Żeby człowiek był syty musi bardzo dużo miesa jeść - ale mnie sie robic nie chce bo do miasta wyjechała cała wieś - więc ja protestuje, wiecej nic nie wychoduję !!! - ja jestem Rolnik, Rolnik, Rolnik sam w dolynie !!! :P

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#24 Share Hanter150

Hanter150

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 395 postów

Napisany 23 październik 2007 - 21:59

folia z sianokiszonek- same problemy NO wiesz ale my walimy w głąb mamy taki wjazd jeszcze nie zasypany i tamtędy podjeżdżamy. A jak myślisz czyją inicjatywą u wójta było zepchnięcie śmieci? A ludzie i tak nie wjeżdżali dalej i wyrzucali od razu przy drodze. Też mam jakieś 100m pole od tego śmietniska i kiedyś przed Sampem chodziłem i śmieci wybierałem.
KUBOTA ME8200, ZETOR 9641 + TUR, URSUS 3512, URSUS C360 + TUR --- Pracują na prawie 30ha.

#25 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 23 październik 2007 - 22:11

folia z sianokiszonek- same problemy U nas okresowo przyjeżdża śmieciarka z gminy i zabiera folie, musi być popakowana w worki i płaci sie bodajże 2zł od worka.

2km ode mnie mieszka człowiek który składuje folie na wielką kupe i gdy wiatr wieje od jego zabudowań (więc prosto na moje i sąsiadów gospodarstwa) wtedy podpala folie! :P Czarna chmura leci na nasze budynki i wszyscy to wdychamy. Kiedyś gdy wiatr bedzie w strone jego domu, pojade i podpale mu tą kupe, może jak sam sie tego nawdycha to przestanie tak robić :D

#26 Share Bartek1961

Bartek1961

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 255 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo a szczególnie wypadki przy pracy

Napisany 23 październik 2007 - 22:12

folia z sianokiszonek- same problemy Oni nie mają jeszcze dzieci dlatego wywożą do lasu. Sam często słyszę narzekania ludzi na to że w lesie brudno ale prawie każdy zamiast zawieść śmieci na wysypisko to jedzie do najbliższego lasku. Myśli sobie: Przyroda wytrzyma tylko parę worków z plastikiem. A taka folia rozkłada się kilkaset lat i nie tylko dzieci ale i pra-pra-prawnuki będą ją zbierać w czasie kolejnej akcji "Sprzątanie świata"

#27 Share Raczo

Raczo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 450 postów

Napisany 01 listopad 2007 - 09:51

folia z sianokiszonek- same problemy Ludzie czy wy nie macie podpisanych umów z firmami zajmującymi się odbiorem śmieci??!! np. Sita albo Remondis ( o ile wiem to trzeba mieć takie umowy ) . Ja mam kosz, a co się nie mieści to w worki obok kosza i nie ma problemów, żeby nie chcieli zabrać. Najwyżej trzeba troszkę dopłacić.

Park: NH T6.155, NH TL100, Zetor Proxima 8441 + TL 220SL, Zetor 7211, Ursus 3512, Ursus C-330, Manitou MLT 633, Bizon Z056 Super, Bizon Z058 Rekord...

#28 Share Kamyk514

Kamyk514

Rolnik Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1575 postów

Napisany 01 listopad 2007 - 10:18

folia z sianokiszonek- same problemy U nas w gminie miał być program odbiór nieczystości ale narazie cicho z tym programem

#29 Share Bamboocha

Bamboocha

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 492 postów

Napisany 01 listopad 2007 - 10:28

folia z sianokiszonek- same problemy Ja tam też do kosza i zabierają co 2 tyg i żadne worki po nawozach i folie sie nicgdzie nia walają... :D
http://www.youtube.c...er/michalqaz123 <------ Moje dzieła :)Polecam!!!

#30 Share Kamyk514

Kamyk514

Rolnik Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1575 postów

Napisany 01 listopad 2007 - 16:45

Ja tam też do kosza i zabierają co 2 tyg i żadne worki po nawozach i folie sie nicgdzie nia walają... :D

Dostaliście wysokie pojemniki na kołkach? Bo takie dała gmina moim dziadkom ale kosze stoją puste bo żadna śmieciarka po nie nie przyjeżdża :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share zts

zts

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 507 postów

Napisany 02 listopad 2007 - 11:59

folia z sianokiszonek- same problemy To my kiedyś założyliśmy folią jeden przepust na łące żeby lepiej się jeździło, ale ktos ukradł po zimie.
Widać nie miał opału na zimę :D

#32 Share Bamboocha

Bamboocha

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 492 postów

Napisany 02 listopad 2007 - 12:37

Dostaliście wysokie pojemniki na kołkach? Bo takie dała gmina moim dziadkom ale kosze stoją puste bo żadna śmieciarka po nie nie przyjeżdża :D

nie poprostu podpisałem umowę z firmą która zajmuje się smieciami i tyle .
http://www.youtube.c...er/michalqaz123 <------ Moje dzieła :)Polecam!!!

#33 Share timasz

timasz

jakos to bedzie -czyli nadzwyczaj nieprecyzyjny plan hehe

• Members
  • PipPipPip
  • 1482 postów
  • Zainteresowania:Prawo, Historia, Architektura użytkowa, Technika rolnicza, Panny :) i wiele innych ciekawych rzeczy które mogą interesowaćtak młodego człowieka ;) hehe

Napisany 02 listopad 2007 - 14:43

folia z sianokiszonek- same problemy ja robie sianokiszonke w baloty od 2001 roku najpierw palilem folie ale potem przyjechal do mnie koles powiedzial ze iles tam zaplaci ale daje mu cala folie za darmo poprostu jak ma czas to sobie przyjedzie i zaladuje a ja mam problem z glowy bo da mi zaswiadczenie o odbioze foli i wszystcy sa szczesliwi

#34 Share MACGYVER

MACGYVER

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 133 postów

Napisany 21 grudzień 2007 - 21:24

folia z sianokiszonek- same problemy U mnie miasto sie tym zajmuje co 2 tygodnie jedzie śmieciarka która zbiera tą folie jak sie kubeł wystawi za darmo i tak pozbymam się tego cholerstwa.

#35 Share kamieniak89

kamieniak89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 688 postów

Napisany 25 grudzień 2007 - 12:54

folia z sianokiszonek- same problemy Ja akurat foli z sianokiszonki nie mam, ale mieliśmy problem z bigbagami po nawozie bo na śmietnisku nie chcieli ich przyjąć, wujek jako radny z innymi rolnikami zadziałali w gminie i teraz te worki odbierają, podobnie jest z azbestem. Do komunalnych śmieci mamy kosz, dodatkowo działa u nas związek 12 gmin, który odbiera posegregowane śmieci tj papier, szkło i plastik. N żniwa jak wystawiamy worki z butelkami to dopiero jest ich fura ;)
Nareszcie mam nowy aparat :)

Moje filmiki na YT http://pl.youtube.com/user/michalh89

#36 Share tumek19

tumek19

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 411 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja, majsterkowanie, rolnictwo

Napisany 30 kwiecień 2008 - 06:14

folia z sianokiszonek- same problemy U mnie w okolicy jeden koleś skupuje wszelkiego rodzaju folie: od nawozów, sianokiszonek, kiszonek itp.
Jak pamiętam to płacił chyba 12 gr. za kg. za czystą i 10 gr. za brudną.

#37 Share mateus2222

mateus2222

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 48 postów

Napisany 30 kwiecień 2008 - 08:41

U mnie w okolicy jeden koleś skupuje wszelkiego rodzaju folie: od nawozów, sianokiszonek, kiszonek itp.
Jak pamiętam to płacił chyba 12 gr. za kg. za czystą i 10 gr. za brudną.

a skąd jesteś?? jeśli można wiedzieć
Pozdrawiam

#38 Share zorak

zorak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 427 postów

Napisany 30 kwiecień 2008 - 10:17

folia z sianokiszonek- same problemy No nie róbcie jaj i nie piszcie że wywozicie folie do lasu czy do dołu w polach. Ja wiem że trzeba sobie jakoś radzić ale wysypiska są ogólnodostępne. Czas zawsze się znajdzie i parę zł aby zapłacić za wywóz przyczepy śmieci też. Jada c autem często widuję w lasach lub przy drogach sterty śmieci i zawsze myślałem że to mieszczuchy wywalają no ale jak czytam wasze wypowiedzi to zaczynam zmieniać zdanie a nie chciał bym. Sory ale jak bym widział jak ktoś wiezie do lasu czy w pola przyczepę foli to od razu bym podpie...ił na policje i jeszcze bym się pod tym podpisał - na gospsodarce różne sie robi przekręty ale bez przesady.

#39 Share 5314

5314

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 70 postów
  • Zainteresowania:Interesuje się mechaniką i modelarstwem

Napisany 30 kwiecień 2008 - 12:16

folia z sianokiszonek- same problemy Ja to te folie zbieram i puźniej je pale na polu B)
..::-U-R-S-U-S-::..
moc , potega , siła , niezawodnosc , klasa , wytrzymalość , to tylko kilka zalet tej maszyny

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#40 Share tumek19

tumek19

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 411 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja, majsterkowanie, rolnictwo

Napisany 30 kwiecień 2008 - 13:41

folia z sianokiszonek- same problemy Mieszkam w powiecie grodziskim w województwie wielkopolskim. Chętnie moge przyjąc folie.... Jakby ktos chciał więcej info prosze pisac albo na pw albo na gg.