Skocz do zawartości

Zdjęcie

folia z sianokiszonek- same problemy

78 odpowiedzi na ten temat

#1 Share mateus2222

mateus2222

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 48 postów

Napisany 19 październik 2007 - 14:08

folia z sianokiszonek- same problemy Ludzie co robicie z folią z sianokiszonek? Palicie? wyrzucacie na śmietnisko?? Czy może ktoś od was kupuje??? POMOCY!!!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
folia z sianokiszonek- same problemy Dzisiaj, 17:52
  •  

#2 Share DamianCase014

DamianCase014

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 242 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo<br />Sport<br />Motoryzacja<br />Dziewczyny<br />...

Napisany 19 październik 2007 - 14:11

folia z sianokiszonek- same problemy a to roznie czasami przejezdzaja przez wies jacys kupcy to im sie sprzeda :)
Power by tradition

#3 Share Bartek1961

Bartek1961

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 255 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo a szczególnie wypadki przy pracy

Napisany 20 październik 2007 - 22:30

folia z sianokiszonek- same problemy U nas gminy się zajeły tym problemem i zbierają to paskudztwo. A może w następnym roku zrób pryzme a nie bele?

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share Hanter150

Hanter150

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 395 postów

Napisany 20 październik 2007 - 22:56

folia z sianokiszonek- same problemy Niedaleko mnie jest skup ale folia musi być bez żadnych zanieczyszczeń ani resztek.
KUBOTA ME8200, ZETOR 9641 + TUR, URSUS 3512, URSUS C360 + TUR --- Pracują na prawie 30ha.

#5 Share Bartek1961

Bartek1961

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 255 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo a szczególnie wypadki przy pracy

Napisany 20 październik 2007 - 22:58

folia z sianokiszonek- same problemy Tak to problem bo jak masz dużą hodowlę to czyszczenie foli zajmuje trochę czasu. Dlatego kiszonka w pryzmach jest lepsza!

#6 Share Basiutka20

Basiutka20

Użytkownik

• V.I.P.
  • rank
  • 92 postów

Napisany 20 październik 2007 - 23:00

folia z sianokiszonek- same problemy mam pytanie - bo piszecie ze ktoś skupuje tą folie - ale co jest z nia potem robione ?? :)
Żeby człowiek był syty musi bardzo dużo miesa jeść - ale mnie sie robic nie chce bo do miasta wyjechała cała wieś - więc ja protestuje, wiecej nic nie wychoduję !!! - ja jestem Rolnik, Rolnik, Rolnik sam w dolynie !!! :P

#7 Share Hanter150

Hanter150

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 395 postów

Napisany 20 październik 2007 - 23:08

folia z sianokiszonek- same problemy Chyba ją przetapiają i znowu robią z niej folię. Przynajmniej mi sie tak wydaje. Bo co innego mogli by z niej robić.
KUBOTA ME8200, ZETOR 9641 + TUR, URSUS 3512, URSUS C360 + TUR --- Pracują na prawie 30ha.

#8 Share mateus2222

mateus2222

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 48 postów

Napisany 20 październik 2007 - 23:15

folia z sianokiszonek- same problemy U nas rok temu jeden facet założył nawet skup folii... Płacił po 20 gr za kilogram... w tym roku dzwonię do niego i mówi że za darmo nawet nie chce bo ma jeszcze dwie tony tej foli i nikt nie chce od niego kupić... Szukam teraz dojścia do ludzi zajmujących się przetwarzaniem tej folii. Czy nie macie takiego kontaktu???

#9 Share mateus2222

mateus2222

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 48 postów

Napisany 23 październik 2007 - 14:08

U nas gminy się zajeły tym problemem i zbierają to paskudztwo. A może w następnym roku zrób pryzme a nie bele?

a co potem gmina robi z tą folią??

#10 Share Adik_ziel

Adik_ziel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2163 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i Motocross ;)

Napisany 23 październik 2007 - 14:11

folia z sianokiszonek- same problemy my ładujemy do silosa a puźniej w doły wywozimy ;d
«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share Kamyk514

Kamyk514

Rolnik Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1575 postów

Napisany 23 październik 2007 - 14:22

folia z sianokiszonek- same problemy U nas gmina zaproponowała taki program zbiórki odpadów:mają dawać na każdy miesiąc worki na folie makulaturę szkło a potem wywozić do firm zajmujących się przetwarzaniem odpadów ale to tylko ich plany ale co z tego wyjdzie...

Ze śmieciami u nas jest tak wrzuca sie wszystko na rozrzutnik w wywozi w dawny kanał znajdujący sie na łące włącza sie taśmę trochę to nie ekologicznie ale cóż..

#12 Share Adik_ziel

Adik_ziel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2163 postów

Napisany 23 październik 2007 - 14:30

Ze śmieciami u nas jest tak wrzuca sie wszystko na rozrzutnik w wywozi w dawny kanał znajdujący sie na łące włącza sie taśmę trochę to nie ekologicznie ale cóż..

my właśnie podobnie wyrzucamy w doły po piachach i zasypujemy

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

#13 Share Gorbaczow

Gorbaczow

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 106 postów

Napisany 23 październik 2007 - 14:44

folia z sianokiszonek- same problemy to co wysypisk smieci u was nie ma ze wywozicie je byle gdzie ??:P - przeciez to jest zatruwanie srodowiska i samego siebie przy okazji - mówiac wprost to głupota

#14 Share Kamyk514

Kamyk514

Rolnik Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1575 postów

Napisany 23 październik 2007 - 14:47

to co wysypisk smieci u was nie ma ze wywozicie je byle gdzie ??:P - przeciez to jest zatruwanie srodowiska i samego siebie przy okazji - mówiac wprost to głupota

Ja mam do wysypiska 10km korzystają z niego trzy gminy a klucze od bram maja tylko sołtysi

#15 Share Adik_ziel

Adik_ziel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2163 postów

Napisany 23 październik 2007 - 14:52

folia z sianokiszonek- same problemy też mam do wysypiska gdzieś z tyle a żeby wywieś to nie mam czasu a do lasu pracowinik wywiezie.

#16 Share Gorbaczow

Gorbaczow

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 106 postów

Napisany 23 październik 2007 - 14:59

folia z sianokiszonek- same problemy a ja mam do wysypiska 12km i nie widze w tym problemu - poza tym składowisko ma obowiazek przyjecia śmieci jesli nie sa to odpady niebespieczne - chyba raczej chodzi wam co te pare złotych co trzeba zapłacić - i nie tłumaczcie sie ze ktos tam ma klucze i takie tam co za problem iśc do sołtysa jak on ma klucze - najlepiej wywiesc do lasu a pozniej sie dziwicie ze ludzie z miasta mają takie a nie inne zdanie o rolnikach - wstyd mi za was

#17 Share Adik_ziel

Adik_ziel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2163 postów

Napisany 23 październik 2007 - 15:10

folia z sianokiszonek- same problemy Mi nie chodzi o kase bo to pare złotych tylko o czas a tego mi brakuje ;/

#18 Share Gorbaczow

Gorbaczow

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 106 postów

Napisany 23 październik 2007 - 15:13

folia z sianokiszonek- same problemy no naprawde cięzko raz w miesiacu wygospodarować godzinke czasu zeby tą sprawe załatwic

#19 Share nasil90

nasil90

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1055 postów

Napisany 23 październik 2007 - 16:22

folia z sianokiszonek- same problemy u mnie raz w miesiącu przyjerzdża samochud i zabiera bez czyszczenia i bez żadnych problemów
Massey Ferguson-Uniwersalność przede wszystkim.
mariusz(ZDUN) sprawdzony mechanik polecam.
mirek maszyny sprawdzony sprzedawca maszyn polecam.
Technik Węgrów solidna firma polecam.!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share mateus2222

mateus2222

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 48 postów

Napisany 23 październik 2007 - 20:38

folia z sianokiszonek- same problemy Jest!!! Widzę!!! Widzę światełko w tunelu... jest dobrze... Dzwoniłem dzisiaj do producenta folii... skupują folię oczywiście ale musi być bez zanieczyszczeń... i trzeba dowieźć do nich. Dwa minusy ale cóż to dużo lepsze niż do lasu (ostatnia głupota!!!)...