Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak unieruchomić silnik diesla VW 1.9 TD?

91 odpowiedzi na ten temat

#61 Share paktofonikas1987

paktofonikas1987

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3019 postów

Napisany 01 marzec 2012 - 21:46

Jak unieruchomić silnik diesla VW 1.9 TD? Zaj.biste ;)

sprzedam

Ciągnik Zetor ZTS 16245    www.olx.pl/oferta/ciagnik-zetor-zts-16245-nie-1634-case-fendt-john-deutz-ursus-1614-CID757-IDcIy4R.html

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Jak unieruchomić silnik diesla VW 1.9 TD? Dzisiaj, 17:26
  •  

#62 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 01 marzec 2012 - 22:01

Jak unieruchomić silnik diesla VW 1.9 TD? Nie ma to jak podleczyć kompleksy wyśmiewając VW ;). Zwłaszcza jak pisze to właściciel francuza :lol: .

#63 Share Spitz

Spitz

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 52 postów

Napisany 01 marzec 2012 - 22:25

Jak unieruchomić silnik diesla VW 1.9 TD? Gdzie tu kompleksy :lol: jeżeli francuzy to takie rozpadające się jeździdła, szajs, złom itp. to dopiero trzeba mieć jaja by tym jeździć :P a nie tam ciepłe kluchy w nigdy niepsującym się VW :D

Takie wnioski wysnułem czytając ostatnie strony tematu (jak już golf padł ), tak a propos kompleksów ;)

#64 Share Luke16

Luke16

Zaawansowany

• AgroTeam
  • PipPipPip
  • 1955 postów

Napisany 01 marzec 2012 - 22:47

Jak unieruchomić silnik diesla VW 1.9 TD? Dla mnie rozmowa dalsza w tym temacie nie ma sensu bo i tak właściciele swoich DAS AUTO wiedzą lepiej o wszystkim bo wujek stryjka brata coś tam powiedział że sąsiadowi się wahacz wybił w renault moje zdanie jest takie nie miałeś nie mów za innych bo coś się usłyszało od 10tej osoby ... Ja już więcej w tym temacie nic nie piszę ... I proszę po raz kolejny o zamknięcie tego tematu ...

P.S. Sam jeżdżę Niemcem a nawet dwoma i niczym szczególnym mnie one nie zachwycają... po przesiadce z Vectry B do Laguny aż się robi uśmiech na twarzy ... Raz za żwawość silnika a dwa za komfort jazdy który jest znacznie lepszy niż w Passacie b5 ... :D No ale na wsi musi królować VW :D :D Jak w tym wierszyku :P :P Czym zachwyca VW ?? Gnijącym golfem III czy Passatem B4?? Aluminiowym zawieszeniem w B5?? Sypiącą się elektryką ?? Silnikiem 2.0 TDI?? Monotonnością wnętrza i czarnymi plastikami?? VW skończył się na golfie II i Passacie B3 .... I tyle w tym temacie ... Dziękuje dobranoc....

Edytowany przez Luke16, 01 marzec 2012 - 22:54.

#65 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 01 marzec 2012 - 23:08

Jak unieruchomić silnik diesla VW 1.9 TD? Mówić, że Opel to niemiec, to tak, jakby nazywać Renault samochodem.
Laguna ma 1 przewagę nad Passatem, cenę. Sprzedający chętnie pozbędzie się tego przybytku za 3-4 tysiące. W praktyce Lagune kupi się za 1/3 cenę Bory.

#66 Share KAROL4

KAROL4

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 530 postów

Napisany 01 marzec 2012 - 23:22

Jak unieruchomić silnik diesla VW 1.9 TD? Nie zamienię laguny PL na A4 lub Golfa, i wiem co piszę.

#67 Share Luke16

Luke16

Zaawansowany

• AgroTeam
  • PipPipPip
  • 1955 postów

Napisany 01 marzec 2012 - 23:46

Jak unieruchomić silnik diesla VW 1.9 TD? Mariusz napiszę ostatnie zdanie :D Bo mnie rozbawiasz do łez... Nie wiem coś się uparł na te renault ... Nie wiem ile aut już miałeś w swoim posiadaniu ale ja naprawdę duuużo i najlepiej zawsze wspominam auta francuskie .... Powtarzam się po raz kolejny u nas w firmie (jak i nie jednej) chodzą Citroeny Berlingo ... mamy je od nowości przebiegi po ok. 200 tyś od 2008 roku... zero awarii tylko eksploatacja a łatwo nie mają bo chodzą cały czas w terenie jak to praca weta... kumpel ma w teren Pande też nie narzeka i nie chce innego autka ... I jakoś te na F się nie sprawdzają, zaś hurtownia przywozi nam leki VW Caddy 1.9 TDI raz że kasa duuuża na nie poszła to wyposażenie zerowe, gniją strasznie no i awaria goni awarię ... U nas w moich rodzinnych stronach na wsi same VW i Audi ... Ojciec ma Renault :P ... Podobnie jak z prasami wszyscy mają Sipmy a my JD i najlepiej na tym wychodzimy :P No ale mentalność Polaków a w szczególności przez mieszczaństwo zwanych wieśniaków przerasta wszelkie normy ... A Ty Mariusz jeździj swoim przecudnym wieśwagenem i wyrywaj panienki na dyskotekach ... Pozdro i bez odbioru...

P.S. I popieram Cię Karol4 też bym nie zamienił lalki na A4 czy Golfa ...

Edytowany przez Luke16, 01 marzec 2012 - 23:47.

#68 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 02 marzec 2012 - 08:41

Jak unieruchomić silnik diesla VW 1.9 TD? Nie wymienisz bo musiałbyś dopłacić 10 tys zł.
To takie polskie, chwalić to co się ma(Renault, Opel, Fiat) i wyśmiewać to co mają sąsiedzi.

#69 Share pawel885

pawel885

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2717 postów

Napisany 02 marzec 2012 - 09:26

Jak unieruchomić silnik diesla VW 1.9 TD? Panowie sprawa wygląda tak, auta niemieckie i japońskie zajmowały zawsze pierwsze miejsca w rankingach niezawodności, francuzy daleko z tyłu.... Tylko jest jedno ale- rankingi obejmują wszystkie ogólne usterki auta. Czyli w takiej lagunie siądzie żarówka, czujnik cofania i np czujnik stopu w ciągu X lat eksploatacji, a w VW przez ten sam okres urwie się korbowód i zrobi sito z bloku i co? laguna trzy razy bardziej awaryjna :) chwalicie silniki TDI , tylko patrzeć epidemii choroby szalonych diesli, sam juz byłem świadkiem dwóch zniszczonych całkowicie silników

#70 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 02 marzec 2012 - 09:31

Jak unieruchomić silnik diesla VW 1.9 TD? Panowie powiem tylko jedno. Jeśli jakość tych aut była by taka och i eh. Cena na rynku wtórnym by to odzwierciedlała. Weźmy np toyotę nie miecka nie jest a kosztuje. Pisałem już o zamykaniu drzwi ale czy własciciel renówki zajaży o co chodzi. Ktoś pisze, że nie zamieni renówki na a4. No jasne, bo na auto z podobnego rocznika budzet nie pozwala i tyle. Więc po co takie dyrdymały wypisywać. Kazdy lubi to co ma.
Korbowód może urwać się zawsze. Jak by auto francuskie miało 3 razy przekręcony licznik po 10 latach to już by z niego strzępy były. Prawda jest taka, że wiele aut vw, bmw, audi czy merca trafia do polski z przekręconą szafą. Póxniej tu jeździ i zmienia właścicieli. 10 letni passat często gesto ma przebieg około 400 tys. Francuzy takiego przebiegu rzadko dożywają i walają się na złomowiskach.

Edytowany przez hubertuss, 02 marzec 2012 - 09:35.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#71 Share KAROL4

KAROL4

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 530 postów

Napisany 02 marzec 2012 - 09:57

Jak unieruchomić silnik diesla VW 1.9 TD?

Nie wymienisz bo musiałbyś dopłacić 10 tys zł.
To takie polskie, chwalić to co się ma(Renault, Opel, Fiat) i wyśmiewać to co mają sąsiedzi.

Akurat nie mam takiego kłopotu.

#72 Share gonzobonzobong

gonzobonzobong

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 439 postów
  • Zainteresowania:szerokie w biodrach, wąskie w pasie

Napisany 02 marzec 2012 - 11:11

Jak unieruchomić silnik diesla VW 1.9 TD? Automoderacja spowodowana brakiem działań administracji forum.

Edytowany przez gonzobonzobong, 15 grudzień 2012 - 11:46.

Chivas Regal kontra czarny Jaś wędrowniczek 2:1

#73 Share mariusz b

mariusz b

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 99 postów

Napisany 02 marzec 2012 - 13:08

Jak unieruchomić silnik diesla VW 1.9 TD? KAROL4 to udało Ci się tak zrobić ? Ja osobiście wiem że nie udało się wymienić Renault na VW bądź Audi bez dopłaty min 8tyś. Samochody w tym samym roczniku, podobne wyposażenie itp. Znam 3 takie przypadki, byłem przy podpisywaniu umowy i brałem udział w całej akcji z tymi samochodami. No ale to tylko 3 przypadki, nie reguła. Mam okazję testować dużo samochodów ściąganych z zachodu i jak na razie jak dla mnie Audi wygrywa. Meganka i Laguna jak dla mnie samochody nie wygodne i średnio mi się nimi jeździ. Gonzobonzobong "niemcy" ciasne ? no może tylko A4 ale passat i A6 to się nie zgodzę. Jak już podajecie przykłady kumpli , sąsiadów itp . to ja dorzucę też. Wujek<sąsiad przez płot> ma właśnie w posiadaniu już swój 46 samochód < dokładnie policzone :D > jak wszedł w erę "niemców" to powiedział że już innych nie chce, właśnie jest 7 audi.

#74 Share gonzobonzobong

gonzobonzobong

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 439 postów

Napisany 02 marzec 2012 - 14:39

Jak unieruchomić silnik diesla VW 1.9 TD? Automoderacja spowodowana brakiem działań administracji forum.

Edytowany przez gonzobonzobong, 15 grudzień 2012 - 11:49.

#75 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 02 marzec 2012 - 14:56

Jak unieruchomić silnik diesla VW 1.9 TD? Na jedno a4 tdi powiedzmy z 2004 r potrzeba około 2 laguny dci 2004. Prosty przelicznik, i w większości przypadków przyczyna zazdrości. Passat może nie jest mistrzem jeśli chodzi o jakość materiałów i wzornictwo względem audi. Ale powiedzieć, że jest ciasny to duża przesada zwłaszcza względem laguny. Jedyna wada tego auta to jego popularność i faktycznie czasami to może drażnić.

#76 Share gonzobonzobong

gonzobonzobong

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 439 postów

Napisany 02 marzec 2012 - 15:57

Edytowany przez gonzobonzobong, 15 grudzień 2012 - 11:50.

#77 Share b0gdan

b0gdan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3102 postów

Napisany 02 marzec 2012 - 16:10

Jak unieruchomić silnik diesla VW 1.9 TD? brzydki i pospolity, ale ciasny na pewno nie :P Też mam awersje na Wieśwageny, wolę auto dla dresa ;)

#78 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 02 marzec 2012 - 16:50

Jak unieruchomić silnik diesla VW 1.9 TD? B5 to już wiekowy model, ale ładnie utrzymany, czarny b5 fl sedan ciągle może się podobać. Sam też bym wolał auto dla dresa, ale na E60 jeszcze parę lat mnie nie będzie stać ;) .

#79 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 02 marzec 2012 - 18:07

Jak unieruchomić silnik diesla VW 1.9 TD? Będę złośliwy-wyrosłem z fascynacji autami-kiedyś też lubiłem och i ach,masę pierdółek ten dobry a ten jeszcze lepszy.Panowie-dobry to jest taki co jeździ i się nie psuje.Jakbym tak miał czas żeby jeździć autem dla przyjemności to owszem patrzyłbym na wyposażenie-ale w normalnych warunkach (odległości które pokonuję najczęściej zawierają się między 3 a 30 km) to kiedy ja zdążę się jakąś pierdółką nacieszyć ?No chyba że wszyscy nic tylko latacie w trasy ?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#80 Share gonzobonzobong

gonzobonzobong

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 439 postów

Napisany 02 marzec 2012 - 19:39

Edytowany przez gonzobonzobong, 15 grudzień 2012 - 11:50.