Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak unieruchomić silnik diesla VW 1.9 TD?

91 odpowiedzi na ten temat

#21 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 05 styczeń 2012 - 14:25

Jak unieruchomić silnik diesla VW 1.9 TD? Dosyp do baku 1kg cukru :P unieruchomisz na dobre :lol:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Jak unieruchomić silnik diesla VW 1.9 TD? Dzisiaj, 10:57
  •  

#22 Share PiotrW

PiotrW

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów

Napisany 05 styczeń 2012 - 15:03

Jak unieruchomić silnik diesla VW 1.9 TD? Cukier jest dla amatorów, szkło wodne to jest prawdziwy zabójca. :)

#23 Share Luke16

Luke16

Zaawansowany

• AgroTeam
  • PipPipPip
  • 1955 postów

Napisany 05 styczeń 2012 - 15:23

Jak unieruchomić silnik diesla VW 1.9 TD? Co do silnika to nie wiem jaki jest kumpel kazał mi jak jest przekaźnik 109 to usuń z niego jeden styk i nie odpali no i fakt nie odpalił :P Cukier już dosypywałem i nic nie dał :P .... Co do szkła wodnego to była by ostateczność :P

#24 Share fliegl

fliegl

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 177 postów

Napisany 05 styczeń 2012 - 16:32

Jak unieruchomić silnik diesla VW 1.9 TD? I mjej teraz syna ...
Ciekawe jak będziesz się czuł jak twoje dzieci będą ci tak robić na złość.

#25 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 06 styczeń 2012 - 12:32

Jak unieruchomić silnik diesla VW 1.9 TD? Ostatecznością mogło by byc podpaenie, że niby zwarcie było. Ewentualnie na policje trzeba było numery podać.

Edytowany przez hubertuss, 06 styczeń 2012 - 12:32.

#26 Share bobytempelton

bobytempelton

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2120 postów

Napisany 06 styczeń 2012 - 13:22

Jak unieruchomić silnik diesla VW 1.9 TD? Z chęcią bym kupił takiego golfa na tłuczenie domownikom bo strasznie obijają mojego ślicznego nissana,a tu chcą celowo go poniszczyć aby kupić lepszego <_< , ile chcesz za niego i w jak tragicznym stanie jest, kupiłbym go
Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

#27 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 07 styczeń 2012 - 18:26

Jak unieruchomić silnik diesla VW 1.9 TD? Poczytaj dokładnie to się dowiesz, że w opłakanym. No chyba, że chcesz aby domownicy się zatłukli raz a dobrze.

#28 Share piotrkrk

piotrkrk

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 57 postów

Napisany 26 luty 2012 - 18:32

Jak unieruchomić silnik diesla VW 1.9 TD? Wrzuć troche opiłków żelaza tam gdzie wlewasz olej :) Troche cukru do baku i gotowe :)

PS: mialem kiedys podobny problem lata temu, ojciec tez nie chcial zmienic Poloneza, takze znam ten ból ;)

Edytowany przez piotrkrk, 26 luty 2012 - 18:32.

#29 Share Luke16

Luke16

Zaawansowany

• AgroTeam
  • PipPipPip
  • 1955 postów

Napisany 26 luty 2012 - 19:24

Jak unieruchomić silnik diesla VW 1.9 TD? do golfa poszedł cukier do baku i jak myślałem nic to nie dało :P Ale ojciec nagle zrozumiał jak go zabrałem do komisu że zmienił golfa na renault lagune I z 1999 roku 1.8 16V w combi i nagle zaczął dbać o auto aż jestem sam pełen podziwu :D A za golfa dostaliśmy jeszcze 2200zł :P Wystawiony o 22.00 jednego dnia drugiego przed 12nastą już go nie było :D :D Nie wiem co ludzie widzą w tych autach...

#30 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 26 luty 2012 - 19:27

Jak unieruchomić silnik diesla VW 1.9 TD? Wymienić VW na Renault, interes życia :lol: .

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share Luke16

Luke16

Zaawansowany

• AgroTeam
  • PipPipPip
  • 1955 postów

Napisany 26 luty 2012 - 19:35

Jak unieruchomić silnik diesla VW 1.9 TD? Mariusz i ojciec powiedział nigdy więcej VW !!! Ja też tej marki nie na widze i nie wiem w czym Polacy się tak zapatrują w tych niby "cudownych" autach ... Bo za te pieniądze co np. za zjeżdżonego passata mogę mieć znacznie nowszą i przynjamniej z przebiegiem o połowę mniejszym np. renówkę czy fiata... Sam w pracy wyjeździłem się clio z silnikiem 1.2 z LPG i przenigdy to autko nie zawiodło ... a praca w terenie nie jest lekką dla autek ... sprzedane z przebiegiem 400 tyś km i nie wiadomo jeszcze ile skręcone w Niemczech miała... u nas w pracy śmigają same citroeny ... nie tak dawno sprzedaliśmy berlingo z LPG z przebiegiem 670 tyś km ... Fakt faktem silnik był zmieniany ale wyglądało naprawdę okazale, lakier się na nim błyszczał i rdzy się nie znalazło...

Edytowany przez Luke16, 26 luty 2012 - 19:37.

#32 Share piotrkrk

piotrkrk

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 57 postów

Napisany 26 luty 2012 - 19:39

Jak unieruchomić silnik diesla VW 1.9 TD? Moze nie interes zycia, ale pewnie do doplacil duzo do tej Laguny... Nie mysl ze dzis VW to takie cudo techniki

#33 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 26 luty 2012 - 19:40

Jak unieruchomić silnik diesla VW 1.9 TD? Jak zapuściliście VW to może i macie złe wspomnienia. Renault to chyba najgorszy syf na rynku(mówię o modelach z okolic 2000r) i myślę, że większość się z tym zgodzi(pozostali to właściciele Renault). Wpisz sobie w google "królowa lawet" i zobacz jaki samochód wyskoczy :lol: .

#34 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 26 luty 2012 - 19:40

Jak unieruchomić silnik diesla VW 1.9 TD? Ja kiedyś też zmieniłem VW na Renault-T3 na 21-szczerze mówiąc nie miałem z nim kompletnie żadnych problemów (oprócz jednego koła-jakimś cudem zawsze schodziło z niego trochę powietrza)

#35 Share piotrkrk

piotrkrk

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 57 postów

Napisany 26 luty 2012 - 19:49

Jak unieruchomić silnik diesla VW 1.9 TD? Renault Laguna I to chyba jedyne tak udane auto w tej klasie - wiec poczytaj :) Kazdy mowi, ze francuzi wpadli w zachwyt po sukcesie Laguny I generacji i sobie troche odpuscili nastepny model, ktory jest faktycznie porażka :)

#36 Share Luke16

Luke16

Zaawansowany

• AgroTeam
  • PipPipPip
  • 1955 postów

Napisany 26 luty 2012 - 19:51

Jak unieruchomić silnik diesla VW 1.9 TD? Mariusz a umiesz czytać?? Renault Laguna I wersja po fl .... Co "królowej lawet" czyli wersji II to ile ludzi tyle opinii ... mam znajomego który ma takową lagune właśnie z 2002 roku i innego autka nie chce zero awarii a ekploatacja czyli np. wymiana jakiś pierduł w zawieszeniu jest znacznie tańsza niż np. w takowym passacie b5 który ma aluminiowe zawieszenie :P

#37 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 26 luty 2012 - 20:01

Jak unieruchomić silnik diesla VW 1.9 TD? Znajomi mają Laguny I i I fl. Nie zazdroszczę im. A jeśli porównujesz koszt mcphersona z wielowahaczem, to już nic na to nie poradzę. W Lagunach całkiem wesoło jest za to z tylną belką na drążkach, na szczęście są już firmy zajmujące się regeneracją.

#38 Share piotrkrk

piotrkrk

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 57 postów

Napisany 26 luty 2012 - 20:02

Jak unieruchomić silnik diesla VW 1.9 TD? Akurat Laguna II to niewypał... Mowia to ludzie nawet ktorzy pobrali nowe z salonu. Owszem auto jak na swoj wiek bardzo ladne i bardzo komfortowe, ale niestety z wykonaniem juz nie tak kolorowo.

#39 Share Spitz

Spitz

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 52 postów

Napisany 26 luty 2012 - 22:34

Jak unieruchomić silnik diesla VW 1.9 TD?

Jak zapuściliście VW to może i macie złe wspomnienia. Renault to chyba najgorszy syf na rynku(mówię o modelach z okolic 2000r) i myślę, że większość się z tym zgodzi(pozostali to właściciele Renault). Wpisz sobie w google "królowa lawet" i zobacz jaki samochód wyskoczy :lol: .

Też tak myślę, najwięcej na temat awaryjności aut ( nie tylko Renault) mają dopowiedzenia osoby które ich nie posiadają i nie posiadały i tłumaczą jak to brat stryja kuzynki siostry kolegi ma takie auto i tylko naprawia ;) I chyba zadowolenie właściciela jest najważniejsze, przynajmniej dla mnie :lol:

Wpisałem ,,królowa lawet'' wyskakuje Laguna II (nie I czy III które są zupełnie innymi konstrukcjami i wszelacy znawcy wrzucają je do jednego worka)

Wpisałem ,,król lawet " wuskakuje Passat B6

Czyli mamy królewską parę :P

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#40 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 26 luty 2012 - 22:56

Jak unieruchomić silnik diesla VW 1.9 TD? Tak to już jest, że każdy będzie chwalił to co ma. Choćby samochód/ciągnik się sypał to nikt się nie przyzna.
Jakość Laguny widać w cenach samochodów używanych, kosztują połowę tego co golf IV.