Skocz do zawartości

Zdjęcie

Odpalanie i odpowietrzanie Belarusa 952.2

7 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Belarus1

Belarus1

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 31 grudzień 2011 - 16:42

Odpalanie i odpowietrzanie Belarusa 952.2 Witam mam problemy z zapalaniem belarusa 952.2 ale to nie jest moim największym problemem. Mój ciągnik zapowietrza się nie wiadomo z jakich przyczyn, gdy go odpowietrze to zapala bez problemu i pochodzi z 10-15 minut i gaśnie. Okazało się ze zapowietrza się i trzeba go w koło odpowietrzać. i tak jak wcześniej napisałem gaśnie po 15 minutach,ale to co mnie ździwiło to to, że wysysa paliwo z filtra i za każdym razem trzeba go zalewać od nowa lub pompować ręczna pompka paliwową i odpowietrzać co zajmuje bardzo dużo czasu a ciągnik i tak nie jest gotów do pracy. Proszę o szybka pomoc.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Odpalanie i odpowietrzanie Belarusa 952.2 Dzisiaj, 01:44
  •  

#2 Share Przemko

Przemko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 415 postów
  • Zainteresowania:USŁUGA KOSZENIA ZBÓŻ KOZIENICE, MAZOWIECKIE, OKOLICE

Napisany 31 grudzień 2011 - 17:05

Odpalanie i odpowietrzanie Belarusa 952.2 jeżeli paliwo nie dochodzi do filtrów to ;

brak paliwa w baku
zapchany waż
zepsuta pompka zasialajacas

sprawdź na początku te rzeczy

#3 Share Marcin2601

Marcin2601

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 75 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja, elektronika, rolnictwo

Napisany 31 grudzień 2011 - 17:06

Odpalanie i odpowietrzanie Belarusa 952.2 może jakiś przewód dopływowy przytkany ;)

#4 Share hodowca94

hodowca94

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 475 postów

Napisany 31 grudzień 2011 - 17:19

Odpalanie i odpowietrzanie Belarusa 952.2 Prwdopodobnie tak jak koledzy wyżej piszą jest tam jakiś syf który jak ciągnik gaśnie odpływa a jak znowu się zapala to stopniowo znowu wpływa do wężyka i ci tamuje dopływ paliwa.Musisz to sprawdzić i jakimś drucikiem jeśli coś tam jest to wyciągnąć.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share rufik2

rufik2

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 30 postów
  • Zainteresowania:Technika rolnicza, motoryzacja.

Napisany 31 grudzień 2011 - 17:33

Odpalanie i odpowietrzanie Belarusa 952.2 a może po prostu w zbiorniku jest siateczka która się zapycha. spróbuj na początek sprężonym powietrzem w wężyk. Metoda na chwilę ale prawdopodobnie będzie ta siatka w zbiorniku zasyfiona.

#6 Share Kulik

Kulik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 221 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,wymyślanie wynalazków i udoskonaleń maszyn,KPK Kumurun team

Napisany 31 grudzień 2011 - 19:05

Odpalanie i odpowietrzanie Belarusa 952.2 Tak jak przedmówcy piszą najprawdopodobniej jest zapchany przewód ze zbiornika możesz spreżonym powietrzem dmuchnąć, na jakiś czas pomoże

#7 Share janek82

janek82

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 425 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team ponad wszystko oraz rolnictwo

Napisany 31 grudzień 2011 - 19:25

Odpalanie i odpowietrzanie Belarusa 952.2 a ile on ma filtrow? nie dochodzi ci ze zbiornika paliwo musisz szukac pokolei ja mialem zapchana srube syfem przed filtrem prasyje sobie a ciagnik zgasl i koniec a wina byl jeden paproch podaje ci paliwo do pompy?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share mtzrolnik

mtzrolnik

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 02 styczeń 2012 - 16:52

Odpalanie i odpowietrzanie Belarusa 952.2 Belarus1 ja też się spotkałem z tym problemem. Jak orałem zaczeły spadac obroty i nagle gasł. Odpowietrzyłem go poorałem 15-20min i znowu. Posprawdzłem wszystko i okazało się że w wężu przy odstojniku dostał się jakiś syf. Przeczyściłem i spokój. Może również to twój problem :D

Dodaj odpowiedź