Gość

Jaką kupić spawarkę ?

Polecane posty

Kaszlak79    749

No wiesz, to nie jest mój zakład, ani tez ze zdjęcia nie jest twój. Tak że pisz zdrów. O SDS-ach nie było do Ciebie, nie pytany nie odpowiada, nie nauczyli w szkole ??

 

Inna sprawa i powtórzę ci to jeszcze raz nie zachwaliłem żadnego sprzętu chińskiego i nie poleciłem co byś wiedział gdybyś rozumiał co piszę.

Czyli według Ciebie to:

 

A kto mądralo kupuje do amatorskiego użytku plazmę za 6 tysiaków? 

Kupi za 1000 i zanim się rozleci to się zwróci.

nie jest radą ani poleceniem sprzętu za 1000zł ?? Raz że zasugerowałeś że to ma być użytek amatorski, nawet nie pytając jak kto będzie tego używał. A dwa, poleciłeś sprzęt, który sam potem nazwałeś

 

Do takich blaszek i amatorskiego użytku kupi spokojnie za 1000 choć przyznam że to mega tanie i podejrzane.

że tanie i podejrzane. Masz rację, nie zachwaliłeś, ale poleciłeś coś komuś. W mojej robocie jestem jednym z dwóch lakierników, nie narzekam na warunki. Co do reszty postu, do twojego poziomu się nie zniżę. Powiem tylko tyle, że w moich stronach na fuchę to ruskiego traktora nikt nie bierze, nawet mało kto ma MTZ-ta na własny użytek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seweryn20    825

Znów się powtarzasz. Gdzie poleciłem? Gdzie wymieniłem markę? Wyraźnie stwierdziłem do okazjonalnego użytkowania wystarczy.

W moich stronach mało kto do robienia dziur kupuje boscha za 2 koła z ekstra kabelkiem  tylko po to żeby potem leżał pół roku bo mam zachciankę na firmówkę. 

Krótko mówiąc ty się wypowiadaj o wiertarkach, sds-ach i Demagu czy atlasie a plazmę zostaw w spokoju.


BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

Tu zaprzeczyłeś temu, co Ja poleciłem:

 

A kto mądralo kupuje do amatorskiego użytku plazmę za 6 tysiaków?

Mogłeś mieć rację, sprzęt drogi. Zdanie dalej poleciłeś jednak coś 6 razy tańszego, sugerując że wystarczy: 

 

Kupi za 1000 i zanim się rozleci to się zwróci.

Żeby parę postów dalej napisać, że:

 

Do takich blaszek i amatorskiego użytku kupi spokojnie za 1000 choć przyznam że to mega tanie i podejrzane.

Pomimo, że chłop się pytał o profesjonalny użytek. Potwierdzając to, co napisałem wcześniej:

 

Sam jesteś mądrala, twierdząc że chińskie najtańsze badziewie z Allegro jest cokolwiek warte.

Bo jak sam przyznałeś, nie jest warte nic, bo tanie i podejrzane. Żebyś tak jeszcze nie był tak pewny siebie, i powiedział np. żeby coś może ze średniej półki nowego, albo markową używkę. Ale Ty zaproponowałeś za przeproszeniem najtańsze gówno z Allegro komuś, kto ma na tym zarabiać.

 

Moja sprawa po co mi młot firmówka, dałem za niego 2500 zł, za dodatkowe szpice i wiertła dalsze 500zł. To i tak była najtańsza opcja z dobrych marek o tej mocy. Tobie może by leżał na półce i wtedy byś sobie kupił "chinola" albo wynajął coś porządnego na czas roboty. I prawidłowo. Ale u mnie już sporo zrobił i jeszcze zrobi. Mówiąc po twojemu, już się spłacił a jeszcze działa i będzie działał lata, bo to jednak Bosch.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akmaly    703

Panowie! Dajcie już spokój. Obaj macie rację - swoją rację. Jeden kupił taniego chinola i na nim zarobił a drugi ekstra wiertarkę która leży na półce. Szkoda waszego i naszego zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

100% racji, Ja odpuszczam. Tym bardziej że już w ogóle nie na temat, ten traktuje o spawalnictwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katter    2

A spawarka inwertorowa. Taka do 500 - 600 zł. Uda mi się kupić coś rozsądnego w tym przedziale cenowym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K100    98

Jak cos wniose do tematu to polecam LINCOLN  i ESAB

oby dwie sprawdzaja sie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seweryn20    825

No ale cena nie ta :)

Teraz nawet dedra więcej kosztuje.


BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursusmarek    5

A spawarka inwertorowa. Taka do 500 - 600 zł. Uda mi się kupić coś rozsądnego w tym przedziale cenowym?

 

Witaj. ja mam spawarkę inwerterową Nutool 20-200A od około 7lat . Idzie lepiej od transformatorowej. Sprawdź opinie o niej na elektrodzie.

Dla ciekawości Nutool w środku niczym się nie różni od Dedry, to dwie takie same spawarki. Kup tylko 200A , nie160A.

Jeśli masz pytania to pisz odpowiem w wolnej chwili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slonju77    56

Mam dedre 180 amper już jakieś 2 lata ,spawam nią usługowo ogrodzenia ,maszyna nie do zdarcia ,na necie 180 amper około 500,600 złotych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys13    40

Szukam użytkowników   mig , tig firmy Kemppi  lub Esab   mam zamiar takich firm kupić   sprzęt do spawania.    Budżet  jaki chciałbym   na to przeznaczyć  max  6-7 tyś zł   ktoś coś poleci z tych firm ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    314

Witaj. ja mam spawarkę inwerterową Nutool 20-200A od około 7lat . Idzie lepiej od transformatorowej. Sprawdź opinie o niej na elektrodzie.

Dla ciekawości Nutool w środku niczym się nie różni od Dedry, to dwie takie same spawarki. Kup tylko 200A , nie160A.

Jeśli masz pytania to pisz odpowiem w wolnej chwili.

http://www.emag.pl/nutool-spawarka-inwertorowa-200a-pl-1002972-nuntw200inv/pd/DD7RTMBBM/?ref=similar-exp_center-1_4&recid=ix91302s-eb9pnyw7fq7-C.c17_a185.S.SIMILAR-0mawjyy

 

o tym mówisz?


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seweryn20    825

Jeśli to samo co dedra to do wycierki po wertepach w sam raz. Od kilku lat przerzucam dedrę z bagażnika do garażu nawet na przyczepie podróżuje i chodzi. Jak nawali to z czystym sumieniem dam do utylizacji i kupie drugą. 


BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    314

700-800brutto (na fakturę z 24 miesięczną gwarą najlepiej).

inwertorowa.

Co warto kupić aby pochodziło trochę?

Pospawać ogrodzenie, stelwagę do bron, może przyczepę.

 

Są dwie małe jednofazowe stare transformatorówki i dostępna 2 fazowa ale za ciężkie aby z tym łazić a młodszy to ja nie będę.

 

Inwertorowa jako uzupełnienie.


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seweryn20    825

Jak wyżej chyba coś jak dedra lub z tym samym wnętrzem. Przynajmniej ja katuję dedre i póki co nie powiem ani jednego złego słowa.

 


BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slonju77    56

Popieram w 100 procentach u mnie dedra przerzucana w busie ,czesto pod nogami ,naprawde porządna maszynka za niewielkie pieniadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    314

Jak wyżej chyba coś jak dedra lub z tym samym wnętrzem. Przynajmniej ja katuję dedre i póki co nie powiem ani jednego złego słowa.

pytanie jak znaleźć coś z takimi samymi bebechami?


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    314

Dedra desi201 poniżej 900zł.

Warta ceny? Czy znajdę coś lepszego w tej cenie?


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seweryn20    825

A pewnie. Jeśli trafia ci się artystyczne spawanie, łączenie drobnych elementów dołóż trochę i kup tiga. Sąsiad używa takiego od 6 lat bezawaryjnie.


BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    314

jeżeli już coś to nowa z gwarancją, fakturą itp


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mickboss    1

Jesli juz chcesz wylozyc taka kase to kup cos markowego. Polecam KEMPPI bedzie to uzywka jesli o takich parametrach, ale jakosc pracy bez porownania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj