Skocz do zawartości

Zdjęcie

7011 przedni tuz

8 odpowiedzi na ten temat

#1 Share mustang261

mustang261

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 89 postów

Napisany 30 grudzień 2011 - 18:54

7011 przedni tuz witam panowie jak wpjac silownik przedniego tuza w hydraulike ciagnika , planuje zalozenie pojedynczego rozdzielacza na prawy blotnik tak aby dzwignia byla pod reka . jednak rozdzilacz potrzebuje zasilanie i powrot czy gdzies znajduja sie wolne przylacza , moze macie jakies fotki meil do mnie kuzma48@wp.pl z gory dziekuje

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
7011 przedni tuz Dzisiaj, 21:41
  •  

#2 Share Cezary4514

Cezary4514

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 359 postów

Napisany 30 grudzień 2011 - 19:38

7011 przedni tuz kiper urzywasz? jak nie to już po problemie :D

#3 Share maks

maks

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 474 postów

Napisany 30 grudzień 2011 - 19:43

7011 przedni tuz Ten zetorek dysponuje jedną sekcją i nie wiecej. Najprosciej to zamontowac rozdzielacz podobny do tego z cyklopa, 2 albo 3 sekcje (na allegro takie sa do 40 l/min) i podpiac to pod ta jedna sekcje. I robisz 3 z jednej ;)

Edytowany przez maks, 30 grudzień 2011 - 19:43.

Zapraszam również do odwiedzenia mojego profilu: www.youtube.com/user/maksikk

#4 Share farmer7745

farmer7745

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 379 postów

Napisany 30 grudzień 2011 - 20:34

7011 przedni tuz Dkładnie jak pisze @maks;, a podpiąć się możesz tak że;

montujesz na przewodzie z dekla do gniazda zawór trój drożny i nim kierujesz olej na gniazdo, lub na tuz, ale wtedy masz obsługiwany tylko jedną stronę siłownika.Sam tak mam.

w istniejące gniazda wpinasz dodatkowy rozdzielacz z odpowiednim przepływem, montujesz go pod ręką i tym samym rozbudowujesz wszystko o dowolną ilość gniazd.

w deklu pod mostem tam gdzie jest pompa masz patrząc z przodu zaślepką z gwintem M 16X1,5 i to też można wykożystać do rozbudowy hyd., ale wtedy musisz wpiąć zawór kulowy który odetnie ten układ jak będziesz chciał kożystać z tuza.

To tyle tak na szyko i proponuję przy wyborze rozdzielacza zdecydować się na taki który ma pozycję ze swobodnym przepływem oleju co pozwala kopiować teren przez zawieszone narzędzia.
ZABRANIAM BEZ MOJEJ ZGODY KOPIOWANIA, POWIELANIA I WYKORZYSTYWANIA ZDJĘĆ Z MOJEJ GALERI.

#5 Share mustang261

mustang261

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 89 postów

Napisany 30 grudzień 2011 - 20:49

7011 przedni tuz witam a co wy na taki sposob
pompa od wspomagania pcha olej na orbitrol wiec tu dokladam trujnik i biore zasilanie na nowy rozdzielacza a powrut robie tak samo i przedni tuz pracuje na tym obiegu hydrauliki .ten sposob wydaje mi sie lepszy do zrobienia

Edytowany przez mustang261, 30 grudzień 2011 - 20:50.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share tomi382

tomi382

NIEZALEŻNY

• Members
  • PipPipPip
  • 1460 postów

Napisany 30 grudzień 2011 - 20:57

7011 przedni tuz podczas manewrów tuzem tracisz wspomaganie :D FAJNIE ? <_<

#7 Share farmer7745

farmer7745

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 379 postów

Napisany 30 grudzień 2011 - 20:59

7011 przedni tuz Ta pompa bedzie miała zbyt mały wydatek, (nie wiem ile dokładnie podaje na brót) jak będziesz coś podnosił nie ukręcisz, albo cięszko się bedzie kręcić kierownica, co może być nie bezpieczne.
Po drugie nie wiadomo jak z zaworem w tym układzie, bo może się okazać że nie podniesiesz zbyt wiele.
ZABRANIAM BEZ MOJEJ ZGODY KOPIOWANIA, POWIELANIA I WYKORZYSTYWANIA ZDJĘĆ Z MOJEJ GALERI.

#8 Share Davido

Davido

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 306 postów
  • Zainteresowania:Elektronik z zawodu, elektryk z zamiłowania ;)

Napisany 30 grudzień 2011 - 21:14

7011 przedni tuz A co myślicie o tym jak by powrót orbitrola podłączyć do rozdzielacza?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9 Share maks

maks

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 474 postów

Napisany 31 grudzień 2011 - 14:26

7011 przedni tuz Za mala ta pompka, nie ma sensu taka zabawa. Lepiej zrob jak pisalem i mozesz miec nawet 4-5 sekcji. W galerii mozna znalezc foto, jak ktos do tura taki rozdzielacz umiescil po blotnikiem, a w kabinie tylko 3 dzwignie wystawaly. Tak zamontuj, jeszcze go delikatnie obrocic w swoja strone i bedzie praktycznie jak w dzisiejszych ciagnikach ;)

Ewentualnie drugi obieg zrobic - pompe na silnik jak w ostrówku i mozna miec dowolna wydajnosc.

Edytowany przez maks, 31 grudzień 2011 - 14:28.

Zapraszam również do odwiedzenia mojego profilu: www.youtube.com/user/maksikk