Skocz do zawartości

Zdjęcie

Farmtac 685 czy 690 dt [Połączone]

67 odpowiedzi na ten temat

#61 Share niciex

niciex

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 130 postów

Napisany 01 sierpień 2012 - 12:36

Farmtac 685 czy 690 dt [Połączone] @Fartrac675dt-zgadza się

Miał byc we wtorek ale zawsze cos.Ale już jutro ok. 12 bedzie

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Farmtac 685 czy 690 dt [Połączone] Dzisiaj, 04:48
  •  

#62 Share zbych

zbych

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 449 postów
  • Zainteresowania:Pszczelarstwo, maszyny rolnicze, budowlane, drogowe... i po prostu wieś... ;-)

Napisany 15 sierpień 2012 - 20:27

Miałem ten sam problem ;) ale diler farmtracka mi wyjasnił. Dźwignie do sterowania siłowego ustawiasz sobie tylko raz na taką głebokość pracy jaką chcesz a na nawrotach nie ruszasz dźwigni od siłowego tylko podnosisz pozycyjnym nawrocisz opuszczasz pozycyjne a siłowego nie ruszasz dopiero jak zjedziesz z pola to silowe na maxa w dół a pozycyjne w gore do transportu i jedziesz do domu :) A czerwoną dźwignią w kazdym farmtracku podnosi się tak nisko bo to jest do głebokosci pracy a na nawrotach uzywasz zoltej a czerwonej nie ruszasz.

A co zrobić jeśli chcę np. orać tylko na pozycyjnej lub tylko na siłowej - jak to ustawiasz ? Bo przecież hydraulika zupełnie inaczej się zachowuje na każdym rodzaju - na pozycyjnym równiej wychodzi orka, a na siłowej lepiej dla ciągnika.
Jak przestawić na dany rodzaj hydrauliki ?

#63 Share farmtracker

farmtracker

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 187 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, motoryzacja, majsterkowanie i oczywiscie płeć przeciwna :)

Napisany 15 sierpień 2012 - 21:04

Farmtac 685 czy 690 dt [Połączone] Jak chcesz orac napozycyjnej to poprostu uzywasz tylko pozycyjnej wajchy a silowej nie ruszasz. A jak chcesz orac na silowej to ustawiasz sobie glebokosc siłową a na nawrotach uzywasz pozycyjnej a siłowej nie ruszasz tak jak pisałem wczesniej. Wczesnij produkowane farmtracki podnosiły wysoko na siłowej ale teraz robią tak ze podnosza nisko nie wiem czemu. Pytałeś jak przestawic na dany rodzaj hydrauliki. To sie automatycznie przestawia. Gdy siłowa jest w gorze to działa siłowa a jak pozycyjna jest w gorze to działa pozycyjna a jak siłowa i pozycyjna jest w gorze to działą pozycyjna. Ale zawsze (oprocz nawracania) powinienes miec tylko jedną w gorze
Jeśli Ci doradziłem, pomogłem to odwdzięcz się zieloną strzałką w góre :)

#64 Share Kyristo

Kyristo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 115 postów

Napisany 30 październik 2012 - 11:52

Farmtac 685 czy 690 dt [Połączone] A jak u was działa regulacja siłowa, bo u mnie w 690 zaczyna coś się dziać (tzn. podnosić) jak dzwignię przesunę na wysokość drugiej czerwonej strzałki, a ten przesuw co wykonam do niej to nic podnośnik nie reaguje, a to prawie 2/3 całego zakresu przesuwu. Tak to ma działać czy może w waszych ciągnikach działa to inaczej, a może trzeba coś wyregulować, do tego ciężko chodzi, ale to nie wina linki tylko przy samym plecaku tego całego mechanizmu, a już smarowałem to kilka razy. Do tego jest bardzo czuła bo wystarczy malutki ruch i pług albo się wypłyca albo lezie w ziemię.

I od razu spytam w tym temacie gdzie macie umiejscowioną antenę od radia, bo ostatnio u siebie jak czyściłem filtr kabinowy to znalazłem ją pod dachem, już zaczęła się sama rozkręcać, i przy niej z 4m kabla. Ona ma tak się tam przewracać pod tym dachem, czy może ma mieć jakieś konkretne miejsce? Bo zasięg nie jest szałowy, lubi trochę poszumieć.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#65 Share farmtracker

farmtracker

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 187 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, motoryzacja, majsterkowanie i oczywiscie płeć przeciwna :)

Napisany 30 październik 2012 - 15:48

Farmtac 685 czy 690 dt [Połączone] U mnie jak jest pług w ziemi to az tak źle nie reaguje ale jak pług leży na ziemi i jesttroche wyżej to jest to samo
Jeśli Ci doradziłem, pomogłem to odwdzięcz się zieloną strzałką w góre :)

#66 Share plapla123

plapla123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 503 postów

Napisany 30 październik 2012 - 19:08

Farmtac 685 czy 690 dt [Połączone] U mnie też nie ma anteny i na pewno jest w gdzieś w srodku ale to wina serwisu bo nie chciało im się wywiercić dziurki w dachu i zamątować w mojej miejscowości jest dwa Ft 690 i oba mają anteny na dachach. Dzwignia od podnośnika też ciężko chodziła do puki nie urwała się linka od regulacji zewnętrznej od tamtej pory jest dobrze a nawet trochę za lekko bo czasami jak jadę z pługami to sama trochę opada.Dodam że linka od regulacji zewnętrznej już dwa razy mi się urwała czy może serwis żle ją reguluje a Wy co o tym myślicie.

#67 Share NhBartek

NhBartek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 144 postów

Napisany 31 październik 2012 - 21:01

Farmtac 685 czy 690 dt [Połączone] ta linka sie urywa bo ten grzebien od regulacji z tylu ciezko chodzi. trzeba go zdemontowac oszlifowac papierem sciernym sworzen na ktorym on sie obraca nasmarowac zalozyc zpowrotem zeby chodzil leciutko i po problemie.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#68 Share Krzynio

Krzynio

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 83 postów
  • Zainteresowania:723213616

Napisany 15 styczeń 2013 - 13:32

Ciągnik ma niewiele ponad 100mtg cz y już łożysko mogło się skasować a co myślisz o regulacji linki pedału sprzęgła ma duży luz i rewers ciężko wchodzi czy to nie ma nic wspolnego z tym hałasem

podcianij linke bo skrzynie rozpierdaczysz:) z czasem