kulba

Farmtac 685 czy 690 dt [Połączone]

Polecane posty

marian2011    113

Co do podnośnika czytałem parę razy instrukcję i co rozumiem jak jesteś na polu to pozycyjna jest cały czas z przodu a podnosisz i ustawiasz głębokość dzwignią siłową tylko na czas transportu drogowego siłową dajesz do przodu a podnosisz i jedziesz na pozycyjnej z tyłnym położeniu i tak robię i tak i tak podnośnik podnosi na równą wysokość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niciex    14

Jeszcze czekam.Dałem ok.170 tys.W wyposażeniu opcjonalnym tur,przedni tuz z wom,siedzenie pneumatyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NhBartek    40

Jeszcze tylko kilka dni i bd miał swoją 90 :)

 

U ktorego dealera kupujesz FT jesli mozna wiedziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niciex    14

Agrotraktor w Myszyńcu.Ale mnie zdziwiło ze ojciec dzwonił do mrągowa to przysłali mu niby swojego goscia.A teraz sie okazuje ze gosciu jest dielerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pacio68    0

To czekamy :)

na pewno będzie fajnie chodził!

Edytowano przez milanreal1
cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

W moim 675 DT spalanie wyszło 5.5 l/mth w lekkiej pracy. Ciężko mi uwierzyć w takie małe spalanie w 690 -_-

W lekkiej pracy w polu nawet jakby suchą gałąź ciągał to same opory jazdy po glebie robią swoje i ciągnik spali te 6l/godz co innego na wybetonowanym placu na wolnych obr i niskim terenowym biegu to spalanie na poziomie biegu jałowego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fartrac675dt    90

Te zdjecie co wstawłeś niciex to jest z placu w Mrągowie niech dobrze chodzi ;) mi by sie taki przydal ale bez tura bo mam 675DT z turem no to z tym tuzem może być ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbych    6

Miałem ten sam problem ;) ale diler farmtracka mi wyjasnił. Dźwignie do sterowania siłowego ustawiasz sobie tylko raz na taką głebokość pracy jaką chcesz a na nawrotach nie ruszasz dźwigni od siłowego tylko podnosisz pozycyjnym nawrocisz opuszczasz pozycyjne a siłowego nie ruszasz dopiero jak zjedziesz z pola to silowe na maxa w dół a pozycyjne w gore do transportu i jedziesz do domu :) A czerwoną dźwignią w kazdym farmtracku podnosi się tak nisko bo to jest do głebokosci pracy a na nawrotach uzywasz zoltej a czerwonej nie ruszasz.

A co zrobić jeśli chcę np. orać tylko na pozycyjnej lub tylko na siłowej - jak to ustawiasz ? Bo przecież hydraulika zupełnie inaczej się zachowuje na każdym rodzaju - na pozycyjnym równiej wychodzi orka, a na siłowej lepiej dla ciągnika.

Jak przestawić na dany rodzaj hydrauliki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmtracker    10

Jak chcesz orac napozycyjnej to poprostu uzywasz tylko pozycyjnej wajchy a silowej nie ruszasz. A jak chcesz orac na silowej to ustawiasz sobie glebokosc siłową a na nawrotach uzywasz pozycyjnej a siłowej nie ruszasz tak jak pisałem wczesniej. Wczesnij produkowane farmtracki podnosiły wysoko na siłowej ale teraz robią tak ze podnosza nisko nie wiem czemu. Pytałeś jak przestawic na dany rodzaj hydrauliki. To sie automatycznie przestawia. Gdy siłowa jest w gorze to działa siłowa a jak pozycyjna jest w gorze to działa pozycyjna a jak siłowa i pozycyjna jest w gorze to działą pozycyjna. Ale zawsze (oprocz nawracania) powinienes miec tylko jedną w gorze


Jeśli Ci doradziłem, pomogłem to odwdzięcz się zieloną strzałką w góre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kyristo    0

A jak u was działa regulacja siłowa, bo u mnie w 690 zaczyna coś się dziać (tzn. podnosić) jak dzwignię przesunę na wysokość drugiej czerwonej strzałki, a ten przesuw co wykonam do niej to nic podnośnik nie reaguje, a to prawie 2/3 całego zakresu przesuwu. Tak to ma działać czy może w waszych ciągnikach działa to inaczej, a może trzeba coś wyregulować, do tego ciężko chodzi, ale to nie wina linki tylko przy samym plecaku tego całego mechanizmu, a już smarowałem to kilka razy. Do tego jest bardzo czuła bo wystarczy malutki ruch i pług albo się wypłyca albo lezie w ziemię.

 

I od razu spytam w tym temacie gdzie macie umiejscowioną antenę od radia, bo ostatnio u siebie jak czyściłem filtr kabinowy to znalazłem ją pod dachem, już zaczęła się sama rozkręcać, i przy niej z 4m kabla. Ona ma tak się tam przewracać pod tym dachem, czy może ma mieć jakieś konkretne miejsce? Bo zasięg nie jest szałowy, lubi trochę poszumieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmtracker    10

U mnie jak jest pług w ziemi to az tak źle nie reaguje ale jak pług leży na ziemi i jesttroche wyżej to jest to samo


Jeśli Ci doradziłem, pomogłem to odwdzięcz się zieloną strzałką w góre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plapla123    8

U mnie też nie ma anteny i na pewno jest w gdzieś w srodku ale to wina serwisu bo nie chciało im się wywiercić dziurki w dachu i zamątować w mojej miejscowości jest dwa Ft 690 i oba mają anteny na dachach. Dzwignia od podnośnika też ciężko chodziła do puki nie urwała się linka od regulacji zewnętrznej od tamtej pory jest dobrze a nawet trochę za lekko bo czasami jak jadę z pługami to sama trochę opada.Dodam że linka od regulacji zewnętrznej już dwa razy mi się urwała czy może serwis żle ją reguluje a Wy co o tym myślicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NhBartek    40

ta linka sie urywa bo ten grzebien od regulacji z tylu ciezko chodzi. trzeba go zdemontowac oszlifowac papierem sciernym sworzen na ktorym on sie obraca nasmarowac zalozyc zpowrotem zeby chodzil leciutko i po problemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzynio    0

Ciągnik ma niewiele ponad 100mtg cz y już łożysko mogło się skasować a co myślisz o regulacji linki pedału sprzęgła ma duży luz i rewers ciężko wchodzi czy to nie ma nic wspolnego z tym hałasem

podcianij linke bo skrzynie rozpierdaczysz:) z czasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jaculek13
      Witam.Panowie czy ktoś miał problem z blokującymi się hamulcami w farmtracu 555
    • Przez mlody_772
      Witam, Poszykuje kogoś kto ma ciągnik Farmtrac 555dt z ładowaczem czołowym z okolic Sandomierz + 100 kilometrów. Chciałbym zobaczyć jak wygląda konstrukcja wsporcza i gdzie jest zamocowana.
    • Przez semyutah
      witam
      problem jest taki ze leje sie olej ze zbiornika oleju ukl. kierowniczego kiedy uzywana jest hydraulika zewnetrzna tj. tur, podnosnik a nie uklad kierowniczy. czy ktos miam podobny poblem.
       
      podrawiam
    • Przez Stanisław89
      Tak jak w tytule. Mianowicie rozważam kupno Farmtraca Hertige 6075 DT i tu nasuwa się pytanie czy warto się pchać w niego czy może jednak popularnego 675.Cena jaką mi powiedziano wyniosła nie całe 107,000 w wyposażeniu jakie mi jest potrzebne . Farmtrac miał by zastąpić Zetora 7211 , który pracuje od 89. Nie robił by jakiś ciężkich prac gdyż stoją nad nim inne. Wiem ,żę model nie zbyt popularny ale przewinął się na forum.
    • Przez krzychomen
      Witam czy wie ktoś z jaka siłą należy dokręcić głowice w farmtracu 690DT z silnikiem perkinsa 4cyl.
      Gdyż w instrukcji napisali że dokręcić głowice może tylko autoryzowana stacja obsługi (śmiech na sali xD) i nie ma podanych takich informacji.
      Czy ktoś już to robił i czy mógłby mi w jakiś sposób pomóc ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj