Skocz do zawartości

Zdjęcie

Farmtac 685 czy 690 dt [Połączone]

67 odpowiedzi na ten temat

#41 Share plapla123

plapla123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 495 postów

Napisany 14 czerwiec 2012 - 20:15

Farmtac 685 czy 690 dt [Połączone] Stan oleju jest w porządku tylko pedał sprzęgła ma duży luz i linka wymaga podciągnięcia ale nie wiem czy to ma coś wspólnego z tym hałasem

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Farmtac 685 czy 690 dt [Połączone] Dzisiaj, 05:36
  •  

#42 Share Z7245

Z7245

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 283 postów

Napisany 17 czerwiec 2012 - 12:39

Farmtac 685 czy 690 dt [Połączone] Hałas się bieże z tego że kręci się wałek w skrzyni jak wyłączysz na luz rewers który skrzynia przestaje pracować. To nic groźnego jak będzie mało oleju to rewers zacznie ciężko chodzić.

#43 Share plapla123

plapla123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 495 postów

Napisany 17 czerwiec 2012 - 16:53

Farmtac 685 czy 690 dt [Połączone] Niepokoi mnie to że wcześniej tego hałasu nie było i dlaczego to się dzieje jak olej się rozgrzeje ale oczywiście nie jest to jakiś tam duży hałas napewno chodzi o ten wałek ale jeśli chodzi o rewers to jaby chodził trochę ciężej niż kiedyś ale pedał sprzęgła ma duży luz i wymaga rególaci i może to jest przyczyną

#44 Share pacio68

pacio68

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 49 postów

Napisany 18 czerwiec 2012 - 13:02

Ja też od niedawna użytkuję Ft690115mth ale jak wiosną robiłem orkę to głębokość pługa ustawiałem na dzwigni siłowej a pozycyjną podoszę przy nawracaniu ale niewiem czy tak ma to działać.Mam jeszcze pytanie jak ustawię dzwignię rewersu w pozycję F lub R a dzwignia zmiany biegów jest w pozycji luz to w skrzyni słychać jakby hałas jakiegoś tryba a jak weznę rewers w pozycję luz to jest dobrze szczególnie to słychać jak ciągnik się rozgrzeje dzwoniłem do serwisu ale jakoś nie mogą dojechać.

Przyczyn może być 100. Trzeba sprawdzić wałek w skrzyni, łożyska itp. Zjawisko występuje tylko gdy rewers jest w pozycji F lub R a skrzynia na luzie dlatego że, załącza się wtedy cała skrzynia biegów.

#45 Share plapla123

plapla123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 495 postów

Napisany 19 czerwiec 2012 - 21:39

Farmtac 685 czy 690 dt [Połączone] Ciągnik ma niewiele ponad 100mtg cz y już łożysko mogło się skasować a co myślisz o regulacji linki pedału sprzęgła ma duży luz i rewers ciężko wchodzi czy to nie ma nic wspolnego z tym hałasem

#46 Share plapla123

plapla123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 495 postów

Napisany 10 lipiec 2012 - 21:17

Farmtac 685 czy 690 dt [Połączone] Mam pytanie do użytkowników ft 690 mam taki problem jak wrzuciłem rewers by ruszyć do przodu coś stukneło w skrzyni i ciągnik nie jedzie ani do przodu ani do tyłu i wszystkie dzwignie ładnie wchodzą zgłosiłem to serwisowi i jak przyjechał mechanik też poszarpał za rewers i nic ciągnik dalej nie chciał ruszyć z miejsca więc go wzioł na lawetę i zawiózł do serwisu a tam jak chciał zjechać z lawety okazało się ze rewers działa i wszystko jest OK. Czy może po drodze KASZPIROWSKi go uleczył :D A może Wy wiecie co to mogło się stać.

#47 Share Z7245

Z7245

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 283 postów

Napisany 10 lipiec 2012 - 22:03

Farmtac 685 czy 690 dt [Połączone] A może śruba od rewersu Ci się rozkontrowała

#48 Share NhBartek

NhBartek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 144 postów

Napisany 10 lipiec 2012 - 22:11

Farmtac 685 czy 690 dt [Połączone] Tez bym obstawiał taki scenariusz tylko dziwi mnie to jak mechanik mogl tego nie zauwazyc...

#49 Share plapla123

plapla123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 495 postów

Napisany 11 lipiec 2012 - 20:37

Farmtac 685 czy 690 dt [Połączone] Panowie tylko jak położyłem się pod spodem a druga osoba ruszała rewersem to wszystkie dzwignie do samej skrzyni ładnie wchodziły to jakby ta śruba się poluzowała to znaczy ze w skrzyni coś tam by się nie zazębiało tak.Mechanik nie zaglądał pod spód tylko poruszał rewersem może dlatego bo jeszcze mam przeciek w tylnim moscie i jakoś bardzo mu się spieszyło bo przyjechał po 18 godz.Jutro zadzonię do serwisu to może coś będą wiedzieli.

#50 Share farmtracker

farmtracker

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 187 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, motoryzacja, majsterkowanie i oczywiscie płeć przeciwna :)

Napisany 19 lipiec 2012 - 11:06

Witam. Od kilku tyg. użytkuje FT 690 i mam pytanie do właścicieli tego modelu i podobnych, odnośnie podnośnika.
A chodzi mi o działanie regulacji siłowej, gdyż nie wiem czy mi działa poprawnie, bo jak podnoszę dzwignią żółtą same ramiona to całkiem idą elegancko do góry, z lekkim małym kultywatorem też podnoszą do końca, ale już z kapkę cięższym agregatem ramiona nie uniosą się całkiem do góry, agregat zostanie tylko lekko uniesiony ale wałki dotykają ziemi (sworzeń cięgła w środkowym otworze). Jak sworzeń przełożę w otwór górny to uniesie trochę wyżej niż w środkowym ale też za mało by nawet zawrócić z narzędziem swobodnie na polu (a podnoszę mały agregacik co waży 500 kg).
Czy używając regulacji siłowej w polu, na nawrotach mam jeszcze dodatkowo używać regulacji pozycyjnej by podnieść wyżej, czy ten podnośnik powinien tak pracować? Trochę to dziwne bo trzeba używać 2 dzwigni. Serwis powiedział że ten podnośnik tak powinien działać.
Czy u was też tak działa, czy serwis mnie kołuje albo nie ma do tego pojęcia?
Z góry dzięki za odpowiedzi.
Pozdrawiam :)

Miałem ten sam problem ;) ale diler farmtracka mi wyjasnił. Dźwignie do sterowania siłowego ustawiasz sobie tylko raz na taką głebokość pracy jaką chcesz a na nawrotach nie ruszasz dźwigni od siłowego tylko podnosisz pozycyjnym nawrocisz opuszczasz pozycyjne a siłowego nie ruszasz dopiero jak zjedziesz z pola to silowe na maxa w dół a pozycyjne w gore do transportu i jedziesz do domu :) A czerwoną dźwignią w kazdym farmtracku podnosi się tak nisko bo to jest do głebokosci pracy a na nawrotach uzywasz zoltej a czerwonej nie ruszasz.
Jeśli Ci doradziłem, pomogłem to odwdzięcz się zieloną strzałką w góre :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#51 Share marian2011

marian2011

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1471 postów

Napisany 19 lipiec 2012 - 17:51

Farmtac 685 czy 690 dt [Połączone] Co do podnośnika czytałem parę razy instrukcję i co rozumiem jak jesteś na polu to pozycyjna jest cały czas z przodu a podnosisz i ustawiasz głębokość dzwignią siłową tylko na czas transportu drogowego siłową dajesz do przodu a podnosisz i jedziesz na pozycyjnej z tyłnym położeniu i tak robię i tak i tak podnośnik podnosi na równą wysokość

#52 Share niciex

niciex

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 130 postów

Napisany 29 lipiec 2012 - 23:19

Farmtac 685 czy 690 dt [Połączone] Jeszcze tylko kilka dni i bd miał swoją 90 :)

#53 Share Fartrac675dt

Fartrac675dt

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 560 postów
  • Zainteresowania:;) dziewczyny , rolnictwo , ciągniki

Napisany 30 lipiec 2012 - 12:03

Farmtac 685 czy 690 dt [Połączone] zdjęcie na af mile widziane ile dałeś ??

#54 Share niciex

niciex

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 130 postów

Napisany 30 lipiec 2012 - 14:10

Farmtac 685 czy 690 dt [Połączone] Jeszcze czekam.Dałem ok.170 tys.W wyposażeniu opcjonalnym tur,przedni tuz z wom,siedzenie pneumatyk.

#55 Share NhBartek

NhBartek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 144 postów

Napisany 30 lipiec 2012 - 20:25

Jeszcze tylko kilka dni i bd miał swoją 90 :)

U ktorego dealera kupujesz FT jesli mozna wiedziec?

#56 Share niciex

niciex

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 130 postów

Napisany 31 lipiec 2012 - 14:19

Farmtac 685 czy 690 dt [Połączone] Agrotraktor w Myszyńcu.Ale mnie zdziwiło ze ojciec dzwonił do mrągowa to przysłali mu niby swojego goscia.A teraz sie okazuje ze gosciu jest dielerem.

#57 Share niciex

niciex

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 130 postów

Napisany 31 lipiec 2012 - 20:24

Farmtac 685 czy 690 dt [Połączone] To pewnie moj :)http://farmtrac.pl/i...s/DSC_00191.JPG.A przynajmniej w takim bede miał wyposażeniu:):):).I obiecuje że dodam filmiki i zdjecia jak go bd miał:):):):):):)

#58 Share pacio68

pacio68

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 49 postów

Napisany 01 sierpień 2012 - 07:37

Farmtac 685 czy 690 dt [Połączone] To czekamy :)
na pewno będzie fajnie chodził!

Edytowany przez milanreal1, 01 sierpień 2012 - 22:33.
cytowanie poprzedniego posta

#59 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 01 sierpień 2012 - 07:56

W moim 675 DT spalanie wyszło 5.5 l/mth w lekkiej pracy. Ciężko mi uwierzyć w takie małe spalanie w 690 -_-

W lekkiej pracy w polu nawet jakby suchą gałąź ciągał to same opory jazdy po glebie robią swoje i ciągnik spali te 6l/godz co innego na wybetonowanym placu na wolnych obr i niskim terenowym biegu to spalanie na poziomie biegu jałowego ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#60 Share Fartrac675dt

Fartrac675dt

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 560 postów
  • Zainteresowania:;) dziewczyny , rolnictwo , ciągniki

Napisany 01 sierpień 2012 - 08:25

Farmtac 685 czy 690 dt [Połączone] Te zdjecie co wstawłeś niciex to jest z placu w Mrągowie niech dobrze chodzi ;) mi by sie taki przydal ale bez tura bo mam 675DT z turem no to z tym tuzem może być ;)