Skocz do zawartości

Zdjęcie

Nowy Zetor Major

355 odpowiedzi na ten temat

#161 Share kris14

kris14

Stary Kombinator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 7069 postów

Napisany 25 marzec 2013 - 19:00

Nowy Zetor Major Serwis Boerderij.nl podaje że Major ma występować w 4 modelach, od 50 do 80KM

http://www.boerderij...Zetor-1207471W/

Opis pod zdjęciem nr 4

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Nowy Zetor Major Dzisiaj, 09:37
  •  

#162 Share grzesiu2007

grzesiu2007

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 25 postów

Napisany 25 marzec 2013 - 20:51

Nowy Zetor Major tylko czy ta nowość MAJOR(nowe dziecko zetora) jest dopracowane?czy lepiej sprawdzonom PROXIME 80 w podobnej cenie?

#163 Share demolka

demolka

Nowicjusz

• userphoto
  • Banned
  • Pip
  • 48 postów

Napisany 06 kwiecień 2013 - 22:31

Nowy Zetor Major Kolejny czeski atak na naszą żywnośc - bojkotujmy ich produkty tak jak oni niszcza nasze - zetor won z Polski !!!

http://www.rmf24.pl/...iec,nId,950909#

Edytowany przez demolka, 06 kwiecień 2013 - 22:31.

POLSKA dla POLSKICH PRODUKTÓW - CZESI WON Z POLSKI !!!

#164 Share robert2329

robert2329

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów

Napisany 23 kwiecień 2013 - 16:31

Nowy Zetor Major witam.chciałem zapytać jaką pojemność ma zbiornik paliwa w Majorze?

#165 Share mati72

mati72

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 01 maj 2013 - 19:02

Nowy Zetor Major mi tam on się bardzo podoba B)

#166 Share JARECKI35

JARECKI35

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 02 maj 2013 - 19:40

Nowy Zetor Major U sprzedawców majorki schodzą jak świeże bułeczki. To co zamówią jest już sprzedane zanim przyjedzie z fabryki.

#167 Share adikpl1

adikpl1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1851 postów

Napisany 03 maj 2013 - 09:19

Nowy Zetor Major Tandeta, to już nie jest prawdziwy Zetor :( Ciekawe, jak będzie wytrzymywać połączenie skrzyni Carraro z silnikiem Zetor, bo w Farmerach to Carraro + MMZ to nieciekawe było połączenie

#168 Share akaku

akaku

MłodyRolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 620 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i motoryzacja

Napisany 07 maj 2013 - 15:07

Nowy Zetor Major Aktualnie ma praktyki w firime która sprzedaje maszyny rolnicze i pracuje na serwisie. Ostatnio kupił jakis pan Zetora Majora 80. Po odbiorze za 2 dni przyprowadził na montarz radia i klimatyzacji. Było widac przecieki na tylnim moście, montarz radia to masakra po zamontowaniu zgineły halogeny, wycieraczki. Kable sie grzeją jak sie załączy np. halogeny i koguta. Silniczek wycieraczki przepalił sie, po przekręceniu kluczyka podświetlenie rejestracji pali sie cały czas, nie da sie wyłaczyć. Biegi ciężko chodzą równierz rewers. Wiec ja myślę że na razie to śa pierwsze modele i nie dopracowane zobaczymy co dalej będzie.
Case <3

#169 Share Mattti

Mattti

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 319 postów
  • Zainteresowania:Polityka, Rolnictwo, Patriotyzm

Napisany 07 maj 2013 - 16:10

Nowy Zetor Major Ostatnio był u mnie kuzyn, który kupił zetora majora :) Mówił, że jest jednym z pierwszych właścicieli tegoż ciągnika w Polsce (chyba szóstym). W zasadzie to głównie pod uwagę brał cenę, bo ma niewielkie gospodarstwo i to i tak będzie jego główny koń pociągowy. Mam nadzieję w najbliższym czasie do niego zawitać, i napstrykać jak najwięcej fotek, a może i popracować na nim :D Wkrótce, a może trochę później zdam relację ;)

Bóg, Honor, Ojczyzna!

#170 Share UrsusPerkins

UrsusPerkins

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 15 maj 2013 - 19:24

Nowy Zetor Major Ursus ma wiekszy wybór ciągników niż zetor

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#171 Share michal1313

michal1313

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 163 postów
  • Zainteresowania:Taniec Rozrywka i Luz

Napisany 17 maj 2013 - 13:53

Nowy Zetor Major Witam
Oglądając zetora majora zauważyłem że jest to podróbka dobrze znanego nam FARMTRAC 675DT panowie z zetora normalnie zerżnęli z wszystko z Farmtrac 675DT i wstawili tylko swój PALIWOŻERNY SILNIK ZETORA. Więc mam pytanie co wolicie napychać kabzę Czechom kupując nieudolną podróbkę Czy kupić FARMTRAC 675DT (wcześniejsze wersje to Farmtrac 80 4WD) z oszczędnym silnikiem Perkinsa który jest składany u nas w Polsce?

#172 Share STIG0013

STIG0013

Studenciak :)

• Members
  • PipPipPip
  • 1083 postów

Napisany 17 maj 2013 - 14:12

Nowy Zetor Major brawa kolejny z nurtu zetor to smok

Jeżeli pomogłem lub podoba Ci się mój wpis, to wciśnij ,,FAJNE" 

#173 Share damianus2222

damianus2222

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 288 postów

Napisany 17 maj 2013 - 14:45

Nowy Zetor Major @michal1313 powiedz mi jakiego masz zetora ? ile ci pali skoro twierdzisz że jest paliwożerny ? bo mój pali przy moich maszynach i mojej jeździe tyle co mój stary ursus c385. Więc dla mnie to dużo nie jest na pewno. Mi się osobiście ani farmtrac ani zetor major nie podobaja, skoro czesi zerżneli wszystko, to dlaczego zetor taniej wychodzi ?
sprzedam rozsiewacz amazone 800l 1600zł. Talerzówke famarol 1,8m siewnik poznaniak 2,7m tanio! pisać na priv

#174 Share kowal91

kowal91

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów

Napisany 17 maj 2013 - 16:19

Nowy Zetor Major Pewnie dlatego żeby Farmtraca z rynku wypchnąć.

#175 Share jonek98

jonek98

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 534 postów
  • Zainteresowania:maszyny rolnicze,motoryzacja,muza,piłka nożna itp

Napisany 17 maj 2013 - 16:48

Nowy Zetor Major Nowe Ursusy to też podróba Tym-a więc nie ma sie co bulwersować

#176 Share Ursusc385

Ursusc385

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2639 postów

Napisany 17 maj 2013 - 18:28

Nowy Zetor Major

@michal1313 powiedz mi jakiego masz zetora ? ile ci pali skoro twierdzisz że jest paliwożerny ? bo mój pali przy moich maszynach i mojej jeździe tyle co mój stary ursus c385. Więc dla mnie to dużo nie jest na pewno. Mi się osobiście ani farmtrac ani zetor major nie podobaja, skoro czesi zerżneli wszystko, to dlaczego zetor taniej wychodzi ?

Porównaj jakie wyposażenie ma Farmtrac, a jakie Zetor i będziesz miał odpowiedź :) W Zetorze nawet za głupią osłonę wału napędowego trzeba dopłacać... :wacko:

#177 Share jonkszi

jonkszi

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 850 postów
  • Zainteresowania:KPK KUMURUN,, Gniotsa nie złamiotsa"
    Technika rolnicza i nie tylko.

Napisany 17 maj 2013 - 19:33

Nowy Zetor Major

@michal1313 powiedz mi jakiego masz zetora ? ile ci pali skoro twierdzisz że jest paliwożerny ? bo mój pali przy moich maszynach i mojej jeździe tyle co mój stary ursus c385. Więc dla mnie to dużo nie jest na pewno. Mi się osobiście ani farmtrac ani zetor major nie podobaja, skoro czesi zerżneli wszystko, to dlaczego zetor taniej wychodzi ?

To jak ci pali jak c385 to ci niestety chla nie wiem tylko jakiego masz tego zetora.Może ze sto koni to na zetora byłoby nieźle.

#178 Share damianus2222

damianus2222

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 288 postów

Napisany 17 maj 2013 - 20:53

Nowy Zetor Major

To jak ci pali jak c385 to ci niestety chla nie wiem tylko jakiego masz tego zetora.Może ze sto koni to na zetora byłoby nieźle.

nie bądź śmieszny że chla, talerzówka 5,6 - 6,2 L bieg 2 szosowy lub na żółwiu prędkośc do 10 km/h (ursusem tej prędkości nie było) orka 3 skiby overum obrotka szerokość orki 150 prędkość orki 7-8 km/h spalanie 11 - 13 L(zależy czy mokro czy sucho) i jaka ziemia, teren, brony 8 polowe 16stki. tak jak w talerzowaniu, kultywator 5,2m 9-10,5L Nie powiesz mi że to jest dużo tym bardziej że wiadomo że ma turbo silnik tier III (wymogi zielonych). JA zetora nie bronię w niczym, to kwastia gustów ja bym majora i tak nie kupił czy farmtraca. Bo z małych ciągników wolałbym zetora z lat 90 z serii 72... Bo to są super maszyny jako ciągnik pomocniczy (opryski, nawóz itp)
sprzedam rozsiewacz amazone 800l 1600zł. Talerzówke famarol 1,8m siewnik poznaniak 2,7m tanio! pisać na priv

#179 Share marcine

marcine

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 256 postów

Napisany 17 maj 2013 - 20:54

Nowy Zetor Major jakby Farmtack składany z podzespołów był produkcją oryginalną, sorry, ale przy nowych Ursusach, Farmtrackach to trochę ciężko o tym mówić, skoro to są ciągniki składane, a nie PROJEKTOWANE
norweskie-lesne.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#180 Share jonkszi

jonkszi

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 850 postów
  • Zainteresowania:KPK KUMURUN,, Gniotsa nie złamiotsa"
    Technika rolnicza i nie tylko.

Napisany 17 maj 2013 - 21:19

Nowy Zetor Major

nie bądź śmieszny że chla, talerzówka 5,6 - 6,2 L bieg 2 szosowy lub na żółwiu prędkośc do 10 km/h (ursusem tej prędkości nie było) orka 3 skiby overum obrotka szerokość orki 150 prędkość orki 7-8 km/h spalanie 11 - 13 L(zależy czy mokro czy sucho) i jaka ziemia, teren, brony 8 polowe 16stki. tak jak w talerzowaniu, kultywator 5,2m 9-10,5L Nie powiesz mi że to jest dużo tym bardziej że wiadomo że ma turbo silnik tier III (wymogi zielonych). JA zetora nie bronię w niczym, to kwastia gustów ja bym majora i tak nie kupił czy farmtraca. Bo z małych ciągników wolałbym zetora z lat 90 z serii 72... Bo to są super maszyny jako ciągnik pomocniczy (opryski, nawóz itp)

Wiesz ja tam nie wiem tylko sąsiad miał u902 i sam powiedział że to sprzedał bo nastarczał latać z wiadrami ropy a ustawiał pompy zapłony itp.