Skocz do zawartości

Zdjęcie

Szkoła rolnicza

14 odpowiedzi na ten temat

#1 Share radekziomal12

radekziomal12

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 63 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, motoryzacja, zwierzęta.

Napisany 29 grudzień 2011 - 21:07

Szkoła rolnicza Wiem że jest już parę takich tematów, ale chciałbym w przyszłości przejąć gospodarstwo po ojcu. Zamierzam iść do szkoły rolniczej w Golądkowie i zastanawiam się mechanikiem i operatorem pojazdów i maszyn rolniczych lub rolnikiem. Pomóżcie mi co mam wybrać, może ktoś chodzi lub chodził do tej szkoły.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Szkoła rolnicza Dzisiaj, 10:50
  •  

#2 Share dawid0605

dawid0605

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 196 postów

Napisany 29 grudzień 2011 - 21:49

Szkoła rolnicza Jak chcesz przejąć gospodarstwo to chyba lepiej jako rolnik...
Ja chodze do szkoły rolniczej w Przygodzicach jako Mechanik, operator maszyn i urządzeń rolniczych (zawodowa) i chyba lepiej jak będziesz miał zawód Rolnik (po technikum, matura i takie tam inne bajery ) :lol:
A Ty wybierasz się do Zawodowej czy Technikum ? Jak masz jakieś pytania pisz na gg....

#3 Share DOMINIK19995

DOMINIK19995

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 111 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 29 grudzień 2011 - 21:53

Szkoła rolnicza Jak ci to pomoże to ja chodzę do technikum rolniczego w ZSRCKU Żarnowiec. Ja wybrałem rolnika ponieważ tu masz może troche mniej mechanizacji <_< ,ale więcej produkcji zwieżęcej i produkcji roślinnej ;) . Jak pójdziesz na mechanik i operator pojazdów i maszyn rolniczych to będziesz miał duzo więcej mechnizacji a dużo mniej produkcji zwierzęcej i roślinnj.
p.s zgadzam się z @dawid0605

Edytowany przez DOMINIK19995, 29 grudzień 2011 - 21:54.

#4 Share przemexxx

przemexxx

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 45 postów
  • Zainteresowania:mój kanał na yt ;) http://www.youtube.com/user/Przemextyn?feature=mhee

Napisany 29 grudzień 2011 - 22:26

Szkoła rolnicza skąd jesteś, mam 20km do Golądkowa :P

#5 Share gadek5228

gadek5228

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 325 postów
  • Zainteresowania:Ogólnie rolnictwo :D Nagrywanie i montaż filmów na YT. Rolnictwo jest moją pasją,którą chcę ciągle rozwijać ;) Strona Agrofoto.pl pozwala mi na to. Dziękuję:)

Napisany 29 grudzień 2011 - 22:41

Szkoła rolnicza Kiedyś stałem przed podobnym problemem..chodzę teraz do Technikum Rolniczego w Przasnyszu.Też kiedyś przejmę gospodarstwo więc trzeba było dokształcać się w tym kierunku.W TR uczy sie produkcji zwierzęcej,roślinnej ,która wiadomo przyda sie kiedyś dobrym gospodarzeniu.Wiadomo te wszystkie kierunki szkół ,które wymieniłeś są powiązane z rolnictwem i można po nich śmiało przejąć gospodarstwo z jakąś tam wiedzą ,ale chyba kierunek rolnik będzie najlepszym rozwiązaniem.

#6 Share Vhalior2

Vhalior2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 429 postów

Napisany 29 grudzień 2011 - 22:48

Szkoła rolnicza a czy bez szkoly rolniczej mozna przejac gospodarstwo?? dodam takze ze nie mam wyksztalcenia srdniego a tylko zawodowe... a ciezko mi zrobic tech zaoczne bo ciagle praca:/

Edytowany przez Vhalior2, 29 grudzień 2011 - 22:49.

#7 Share dawid0605

dawid0605

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 196 postów

Napisany 30 grudzień 2011 - 00:14

Szkoła rolnicza DOMINIK19995 Dokładnie tak jak mówisz produkcji zwierzęcej i roślinnej nie mamy tylko takie podstawowe zagadnienia za to bardzo dożo mechanizacji :rolleyes: A chłopaki jak u was w szkole z praktykami (jak je oceniacie co robicie i gdzie je macie w szkolnych warsztatach czy w innych miejscach ? ) bo w naszej szkole z tym nie ciekawie... sprzęt w miare jest tylko nauczyciele pierd*** sprawe bo im sie nie chce ( tylko jeden jest porządny majster...)

#8 Share radekziomal12

radekziomal12

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 63 postów

Napisany 30 grudzień 2011 - 11:59

Szkoła rolnicza Wybieram się na zawodową pewnie jako rolnik i się zastanawiam czy jak skończę szkołę jako rolnik to bedę mógł przejąć gospodarstwo i korzystać z dopłat.
przemekxxx jestem z Chorzel 80 km od Golądkowa, gadek5228 moja siostra chodzi do Przasnysza.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9 Share gadek5228

gadek5228

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 325 postów
  • Zainteresowania:Ogólnie rolnictwo :D Nagrywanie i montaż filmów na YT. Rolnictwo jest moją pasją,którą chcę ciągle rozwijać ;) Strona Agrofoto.pl pozwala mi na to. Dziękuję:)

Napisany 30 grudzień 2011 - 13:56

Szkoła rolnicza U nas praktyki to wyglądaja tak że siedzimy,nic nie robimy i siedzimy tak 5godz,czasami wcześniej nas puszczą do domu.Ogólnie nudy,od czasu do czasu trafi się jakas mała robota.

#10 Share radekziomal12

radekziomal12

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 63 postów

Napisany 30 grudzień 2011 - 14:26

Szkoła rolnicza gadek5228 jak ty masz nazwisko bo moja siostra zna pare osób z TR?

#11 Share Kameleont25

Kameleont25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 260 postów
  • Zainteresowania:mechanizacja rolnictwa, mechanika, rolnictwo, itp. itd.

Napisany 30 grudzień 2011 - 15:25

Szkoła rolnicza radekziomal12 A na jaki kierunek chodzi twoja siostra? Bo ja z gadek5228 chodzimy do jednej klasy.

#12 Share gadek5228

gadek5228

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 325 postów

Napisany 30 grudzień 2011 - 16:22

Szkoła rolnicza Polecam ci tą naszą szkołę może wybierzesz się do niej masz chyba blizej do P-sza niż do Golądkowa.Nazwisko to ci podam na PW.

#13 Share radekziomal12

radekziomal12

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 63 postów

Napisany 30 grudzień 2011 - 20:03

Szkoła rolnicza Moja siostra chodzi do 1LO.A czy po szkole zawodowej jako rolnik gdy przejmę gospodarstwo będę mógł korzystać z dopłat?

#14 Share Grandzik

Grandzik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 504 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 31 grudzień 2011 - 16:43

Szkoła rolnicza @radekziomal12 Jak będziesz miał wykształcenie rolnicze to tak bez wykształcenia to możesz dostać tylko dopłaty bezpośrednie. Ja zamierza iść do szkoły rolnicze w Białymstoku na Dojlidach.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#15 Share radekziomal12

radekziomal12

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 63 postów

Napisany 31 grudzień 2011 - 20:41

Szkoła rolnicza A zna ktoś jakoś szkołę zawodową w mazowieckim?