Polecane posty

iwik073    19

Ile można kupić opałówki na myjkę na gorącą wodę ,ile na suszarnie a ile na nagrzewnice ,po prostu chcę kupować opałówkę do ciągnika ale z podpisem bo w ten sposób można kupić ją taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipoo    14

do popru :) ale po cichu :) jak nikt nie wleci sprawdzić to bedzie dobrze :) a jezeli chcesz juz nie kłamać too tyle ile faktycznie by ci ten sprzet tej ropy zuzył:)u nas jest tak ze wpisujeym sobie z 300 L ( na takie małe dewasto) a bierzemy np tyisaka czyli 700 bez papierka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
locke    293

Noo fajnie :) tylko lepiej mieć jakiś piec na rope aby w razie jak by jakiś ciul ze wsi na kablował to miec papier


Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
locke    293

No najlepiej ale to najlepiej samemu jeżdzić bo ja pracownika posadzisz to może pod kablować :mellow:


Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pic2ek    5

piec na rope

chyba na opał ;)

kup 100 L na papiera resztę bez i tyle :) no bo chyba znasz dystrybutora opału prawda? no to nie ma problemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipoo    14

latem to był po 3,40 ;) drugi tydzień grudnia był po 4,02 zł, w tygodniu bede wiedział po ile jest bo bedziemy brali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwik073    19

dzięki za rady jeszcze morze ktoś się orientuje ile litrów na piec od centralnego naturalnie z podpisem z góry dzięki za wiadomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Moim zdaniem za opale za duże ryzyko bo policja jak was drowie na opale to szkoda zachodu. Nawed po polach jeżdżą i kontrolują już także nie radze. Lepiej brać ropę wziąść zwrot dolewać do niej olej rzepakowy i jest taniej. Na czerwonym za duże ryzyko moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lopol92    1

kupiłem w tamtym tyg hurtowo rope po 4,86 brutto bez faktury, ale brałem 3000l. znajomego złapali na czerwonej to dostał 10 000zł, myślę ze mimo wszystko nie warto ryzykować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grodecki    0

Witam.W grudniu kupowałem do pieca to płaciłem 4,16 zł.Najlepiej to mieszać z Eko pół na pół,bo samej to strach lać.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gem    0

ceny najlepiej sprawdzać u źródła, czyli sprzedawców, dużo się może nie będą różnić, ale zawsze warto spróbować zaoszczędzić

 

jak ktoś potrzebuje znaleźć dostawcę oleju to można spróbować poszukać tutaj - tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomi382    99

kupiłem w tamtym tyg hurtowo rope po 4,86 brutto bez faktury, ale brałem 3000l. znajomego złapali na czerwonej to dostał 10 000zł, myślę ze mimo wszystko nie warto ryzykować

Dlaczego 10000zł? Wiem że jest lub było 500zł. On ma firmę lub firmowe auto czy jak bo dziwna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scott11    0

Co do mandatu to 500 zł można dostać za jazdę od policji , zaś jeśli ktoś jest na vacie to trzeba się liczyć z karą od urzędu skarbowego i wtedy 10 000 może być mało ( mają swoje "wyrafinowane" algorytmy ) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomi382    99

OK :D dlatego 500zł nie jest jeszcze straszne. Jak bym był na Vacie to bym tylko na ON VERVA jeździł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipoo    14

u nas jest po 4,15 z dostawą do domu dzisiaj przyjechala przy okazji kierowca nam lekko skroplił (30L) posadzkę w garazu ale nalał od siebie te 30 litrów ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gem    0

ceny najlepiej sprawdzać u źródła,

czyli na stronie Orlenu :)

jak bierzesz na m3 i sam od nich odbierasz to może tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez MFargo
      Witam poleci ktoś zamienik oryginalnego filtra paliwa do claasa ? 
      2008r
    • Przez artur04c
      Witam
      Czy stosował ktoś olej do skrzyni MANNOL Multifarm STOU 10W-40 chcę zrobić jako zastępczy fusch agrifarm 10w40, ale może ktoś ma doświadczenie z mannol ?
    • Przez seba2017
      Witam. Chciał bym przejść na jeden olej we wszystkich ciągnikach  ( starszych) bo teraz używam w każdym inny. Firma wykonująca remont silnika polecała mi Mobil Delvac 15w40 lub lepszy. Zauważyłem że polski olej Platinum Ultor Plus 15w40 ma te same klasy jakościowe  API: CI-4/CH-4/CG-4/ SL/ SJ    w ACEA też podobnie: E7/ E5 /E3/B4 /B3 /A3. Czy będzie różnica w ochronie silnika w ciężkiej pracy w wysokiej temperaturze stosując jeden i drugi olej. Jeżeli byłaby podobna jakość to wybrał bym polski olej z racji patriotyzmu zakupowego. O różnicę w cenie mi nie chodzi. Jakie jest Wasze zdanie: nie będzie za dużej różnicy między tymi olejami czy Mobil jest zauważalnie lepszy ?
    • Przez Kartoflorz
      Witam, mam taki problem może dla niektórych bzdura a konkretnie, czy mogę mieszać olej Stou z Utto??? Konkretnie chodzi mi o to czy do oleju Agrol Stou Plus mogę dolać Platinum Utto  - miejc docelowe przekładnia (skrzynia Zetor Forterra).
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj