Skocz do zawartości

Zdjęcie

Problem z podnośnikiem Mtz 82

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share mrmtz82

mrmtz82

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 143 postów

Napisany 29 grudzień 2011 - 18:01

Problem z podnośnikiem Mtz 82 Mam problem z podnośnikiem w Mtz 82 gdyż olej jest zimny to nie che mi podnieść tylnego podnośnika ( hydraulika zewnętrzna działa bez zarzutów) a pompa daje takie ciśnienie że silnik na obrotach przysiada. Dopiero gdy ta dźwignie od podnoszenia ( ta z boku siedzenia) dam do samego dołu i stopniowo i powoli będe ja unosił do góry wtedy zaczyna podnosić ( oczywiście tą od rozdzielacza nic nie robię bo aż strach żeby pompa nie pękla) dopiero gdy sie troche olej rozgrzeje i zaczyna robić to ja daje na sam koniec za siedzenie i wtedy robię tylko ta przy szybie. Dodam ze na dociążaniu wszystko jest ok, tylko przy podnoszeniu taki problem występuje. Prosił bym o pomoc. Bo nie wiem czy ten rodzielacz odłaczyć co jest przy siedzeniu i dać bezpośrednio z rozdzielacza na siłownik, bo ten rozdzielacz przy siedzeniu to jest drogi.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Problem z podnośnikiem Mtz 82 Dzisiaj, 08:04
  •  

#2 Share lucek279 lucek279

lucek279
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 29 grudzień 2011 - 19:15

Problem z podnośnikiem Mtz 82 to przez ten rozdzielacz trzeba dobrze trafić w taki punkt ja sprzedałem 1025 po 2 latach bo podnośnik siadł całkiem i skrzynia mnie denerwowała.

#3 Share zbigi123

zbigi123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 550 postów

Napisany 29 grudzień 2011 - 19:45

Problem z podnośnikiem Mtz 82 Ten rozdzielacz pod siedzeniem ci siadł. Ja bym na twoim miejscu wymienial a nie odłączał, bo ci zostanie dociązenie.
 Landini Powerfarm 95, MTZ 82+TUR, Zetor 7745, 3xC-360 i ich 61ha pola do popisu... 

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share maxtronix

maxtronix

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 41 postów

Napisany 29 grudzień 2011 - 22:23

Problem z podnośnikiem Mtz 82 Troszkę inwencji własnej: ściągaj siedzenie, wypuść olej, odkręć obie dzwignie przeciążeniowe, cztery nakrętki i regulator masz na wierzchu. Być może pękła sprężyna,wypadł śrut lub coś innego blokuje regulator,a tak swoją drogą ja obie dzwignie wyrzuciłem i skończyły się problemy z podnośnikiem .

#5 Share seweryn20

seweryn20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7632 postów

Napisany 01 styczeń 2012 - 20:20

Problem z podnośnikiem Mtz 82 Coś na temat podnośnika. Całkiem ciekawe.

http://www.pronar.pl...alnikPRONAR.pdf

KPK Kumurun Team

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share mrmtz82

mrmtz82

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 143 postów

Napisany 05 styczeń 2012 - 21:54

Problem z podnośnikiem Mtz 82 Witam problem rozwiązany. Rozebrałem ten regulator pod siedzeniem ale okazało się że całkowicie nie potrzebnie ponieważ wina leżała w tych ala szybkozłączach co wychodzą z tego regulatora i wędrują do siłownika. Rozebrałem je i wyrzuciłem z nich kulki i wszystko jest w jak najlepszym porządku. Ale dziękuje za pomoc, bo inaczej nie wiedział bym od którego rozdzielacza zaczynać.

Dodaj odpowiedź