johny

Case seria JX

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
qazi    61

w zależności do czego i za ile ten ciągik miałby być

bo w mocy ok 95 KM można mieć farmalla 95a, farmalla 95c, farmalla 95u i farmala 95u pro najtańszego można pewnie dostać juz za ok 130-135tys netto na najdroższy pewnie wyjdzie spokojnie nawet ponad 200 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marek987    0

a to ciągnik może palić jeszcze mniej?? u mnie przy kopaniu anną mieści się w 3 litrach na godzinę 

3litry ? mi przy cyklopie pali 6na godzinę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

bak masz dziurawy? Nasz po budowie z zamiatarka (max 1100obr) mieścił sie w 2litrach/h, te 3 litr w Annie mysle że również ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25611

2l/h??? Swojego nie mierzyłem, ale żeby aż tak mało? Niedługo to będzie mniej od c 330 palił :D

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

ja Ci napisał na jakich obrotach pracuje z zamiatarka... obciążenie znikome

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malkolm    25

z anną przy 1500 obr, 

u mnie td95d ze starym silnikiem tier 2 przez 4 godziny z formownicą zmieścił się w 5 litrach, bo w kanistrze jeszcze zostało, możliwe że około 4 wyszło, przy około 1000 obrotach 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Max1987    20

Mi Case JX 70 Iveco 3 gary Średnio w tuze i transporcie balotów wychodzi 3,5l / h A JX 90 tier 3 W prasie do balotów ok 4/h . I nie wiem jak inni ale ja osobiście nie polecam tych ciagników, drugi raz bym nie kupił i teraz mysle o ich upłynnieniu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malkolm    25

ale pomiędzy zakupem pierwszego i drugiego ciągnika minęło kilka lat, to po co brałeś drugi taki sam?? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Max1987    20

Wziełem je w jednym roku jeden kupiłem wiosna i sprawował się ok to jesienią kupiłem drugi i wtedy wchodził właśnie tier 3 do jx 90 oba sa z 2008 roku jak była by wielo letnie przerwa to już bym drugiego nie kupił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

No dobra ale powiedz dlaczego? Że jx60 jest jakiś taki słabawy w porównaniu do 3P to chyba potwierdzą wszyscy no ale podkręcają te dawke na pompie i chyba ludzie zadowoleni? do Tur-a to chyba bajka w tym zakresie cenowym traktora, w kategorii całkowicie mechanicznych sprzętów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cinek1808    1746

z tym 3p to przesada jx60 robi robotę dwa razy to co ursus  3p U mnie trochę dużo pali bo mam ciężką nogę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Max1987    20

W turze dobrze się sprawdzał przez 3 lata ciągnik ma 1600 godzin a robiłem już hamulce i sprzęgło, teraz czeka mnie kolejna naprawa sprzęgła oraz skrzynia rewers się zacina przy przełanczaniu do tyłu wygląda na to ze synchronizator się rozsypal, mam tez podejrzenie ze wspomaganie już siada, bo kiedyś na wolnych obrotach szło krecic bez problemu kierownica teraz trzeba już przygazowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

Heh to ten nasz jak był sprzedany miał ponad 5tys godzin lekkiej roboty to tylko sprzegło było robione kompletne. Ale to albo była wina operatora który jeździł na półsprzegle, albo linka przycięta że sprzegło nie odbijało i łapki sprzegła byly wymlete. 3tys zł w serwisie :P Linka ze sprzegła wom również się naciągneła, przytarła i pękła. cos mi się zdaje że jakość tych sprzetów to ruletka.

I stoi tak od roku http://inbud.otomoto.pl/case-4x4-ih-jx60-A383444.html

Edytowano przez lukbold

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marek987    0

Witam mam mały problem w moim JX60 Wczasie jazdy po nierównościach z lewej strony tylnego koła słychać piszczenie tak jakby pod kabiną coś ocierało  ciężko to zlokalizować poduszka jest dokręcona tak myślę że może ta śruba w tej gumie wydaje taki pisk,miał ktoś taki problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaspersky26    2

Mam Case JX 80 kupiony nowy w listopadzie 2011r, obecnie 1800mth, pracuje tylko z ładowaczem czołowym STOLL na gospodarce, no i oczywiście w polu pracuje ale tylko z opryskiwaczem krukowiak apollo. Traktor jest caly mechaniczny dlatego nie miałem żadnych problemów z nim z jego eksploatowaniem. Jedyne co w nim zmieniałem przez te 3,5 roku to bezpieczniki^^:)

Edytowano przez kaspersky26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikolas29    450

teraz to nie wiadomo jaki ciagnik nowy wybrac.... case mialy byc dobre a tu co sie czyta...zetor tez juz lipa podobno ...deutz chyba zostaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maciek1991    2

zależy obecnie jaki deutz w serii 5 juz z tego co pamietam nie ma slnikow deutza tylko jednostki sdf wiec nie wiadmo jak to sie ma to poprzednich modeli i opini o nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czym się różni slnik deutza od jednostki sdf? Przecież to to samo. 

 

Edytowano przez kris14
Pkt. 1.1 +1p. ostrzeżeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maciek1991    2

Raczej nie. Wątpię  ze dwie różne firmy robią identyczne silniki.

 

Sprawdziłem dla pewności silniki SDF siedzą w 5D i 5G reszta serii 5 nadal ma jednostki deutz

 

Edytowano przez maciek1991

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maciek1991    2

Deutz-Fahr, Lamborghini, Same to grupa  SDF zgadza się. Chodzi mi o producenta silników, nie producenta ciągników tylko samych jednostek napędowych i w tym momencie to już co innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ChiquitaB    754

koleg maciek a jak wygląda w kwesti podłączenia tego tuz'a w jx i sterowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez TrAkToReK
      Witam
      Tak jak w temacie. Czy to dobry sprzęt ten CASE??? Chce go kupić ponieważ ma dość ładny wygląd i można go używanego za ładne pieniądze, chce aby ciągnik miał MAX 95 KM. I uprzedzam kosztował MAX 60 tys. ZŁ Ile pali bo miałem Ursusa 914 i to była wielka cysterna B)
       
      Pozdrawiam
       
      (Z góry THX)
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj