Skocz do zawartości

Zdjęcie

Case seria JX

1624 odpowiedzi na ten temat

#1141 Share pylek

pylek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 22 postów

Napisany 09 wrzesień 2012 - 10:35

Case seria JX to chyba jednak z pompki paliwa tej odpowietrzania gdzies wycieka paliwo i przez to troche szarpie silnik bo chyba sie przypowietrza , mial ktos taki problem ?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Case seria JX Dzisiaj, 16:18
  •  

#1142 Share Michal5245

Michal5245

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 31 postów
  • Zainteresowania:Technika rolnicza

Napisany 12 wrzesień 2012 - 14:10

Case seria JX

Mam problem z hydrauliką w moim jx 95. Nawet po zawieszeniu na tylnym TUZ-ie małego lekkiego kultywatora - 300 kg, podnośnik nie utrzymuje go na stałej wysokości i co minutę (tak na oko) opuszcza delikatnie o kilka cm i zaraz potem podnosi. Tak jest na zimnym oleju, a kiedy się rozgrzeje to czestotliwość opuszczania i podnoszenia jest większa. Najbardziej czuć to po zawieszeniu ciężkiej maszyny - 1000 kg, bo buja całym traktorem. Pio wyłączeniu silnika ramiona podnośnika opadają do samej ziemi w tempie 1-2 cm/minutę. Czy ktoś z Was orientuję się co to może być?? Ten problem pojawił się drugi raz. Za pierwszym razem zabrano ciagnik do serwisu i "coś" naprawiono. Nie wiem co dokładnie. Potem przez kilka miesięcy było dobrze....

Traktor jest już sprawny. Śmiga jak nowy. Był uszkodzony rozdzielacz hydrauliki.

#1143 Share yanki

yanki

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 136 postów

Napisany 13 wrzesień 2012 - 07:37

Case seria JX Nowy, czy naprawiony??

#1144 Share kopara96

kopara96

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 13 wrzesień 2012 - 20:16

Case seria JX Mój wujek ostatnio kupił JXU95. Fajny traktor, podoba mi sie. Jezdziłem nim przy kiszonce w transporcie, wygodny fotel i ciekawie urzadzona kabina, ma miękkie obicia wieć sie nie połamią lub popękają szybko. Ale ma jedna wnerwiającja rzecz, ten przełacznik siateł jesli opuscimy kierownice lekko nirzej i nie odsuniemy fotela to przy puszczaniu spszegła mozna zawadzić i ten przełacznik ale to taki detal co umyka :D

#1145 Share tobago

tobago

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 736 postów
  • Zainteresowania:fotografa, muzyka

Napisany 15 wrzesień 2012 - 15:18

Case seria JX Panowie a jak wypadają te JX, JXU ze spalaniem? Nie pytam o przyrównanie takiego JX90 do 3p bo wiadomo ze przy 3p to smok ale do odpowiednika np NH czy JD. Czytałem wiele opinii że to ekonomiczne ciągniki.

#1146 Share cinek1808

cinek1808

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 730 postów

Napisany 25 wrzesień 2012 - 21:09

Case seria JX chyba case to smok pali ile mu się wleję i jeszcze braknie

#1147 Share ENDURAK91

ENDURAK91

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 494 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, technika rolnicza, motocykle, motoryzacja,

Napisany 28 październik 2012 - 16:47

Case seria JX ostatnio zauważylem wyciek oleju przy wale korbowym a raczej przy kole pasowym, wiecie skąd możę być to wyciek?

#1148 Share kris14

kris14

Stary Kombinator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 7069 postów

Napisany 28 październik 2012 - 17:04

Case seria JX Simering na wale korbowym?

#1149 Share ENDURAK91

ENDURAK91

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 494 postów

Napisany 28 październik 2012 - 17:13

Case seria JX też mam takie przypuszczenia :( ciągnik ma dopiero 15 miesięcy (500 godzin) troche roboty z tym może być.

a macie możę jakieś inne przypuszczenia?

#1150 Share wlodek74

wlodek74

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 27 postów

Napisany 28 październik 2012 - 21:40

Case seria JX wiem od znajomego serwisanta że są tam jakieś kiepskie uszczelniacze,dość często wymieniają je i zakładają inne.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1151 Share semos

semos

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 954 postów

Napisany 07 listopad 2012 - 18:26

Case seria JX a czy na akumulator w CASE obowiązuje taki sam okres gwarancji jak na cały ciągnik czyli 12 miesięcy?

#1152 Share ChiquitaB

ChiquitaB

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1886 postów

Napisany 09 listopad 2012 - 10:51

Case seria JX pewnie tak, bo innej gwarancji osobnej na niego nie dają a w sumie powinna być to by można było do producenta iść a tak lipa zapewne

#1153 Share jero26

jero26

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 07 grudzień 2012 - 15:43

Case seria JX Mój case jx 60 do 1500 obrotów powoli rosną obroty dopiero po osiągnieciu 1500-1600 dostaje przyśpieszenia czy też tak macie?

#1154 Share maciek9225

maciek9225

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 186 postów

Napisany 09 grudzień 2012 - 12:54

Case seria JX Mam jx80 i też czuć różnice w przyspieszaniu ciągnika, jest spowodowane obecnością turbo sprężarki, kiedy jadąc na niskich obrotach wciskasz gaz do oporu to ciągnik nie przyspiesza zbyt mocno, tworzy się tzw. turbo dziura. Z tego co zauważyłem również to jeżeli sprężarka lepiej się rozgrzeje zjawisko turbo dziury jest nieco mniejsze

Panowie a jak wypadają te JX, JXU ze spalaniem? Nie pytam o przyrównanie takiego JX90 do 3p bo wiadomo ze przy 3p to smok ale do odpowiednika np NH czy JD. Czytałem wiele opinii że to ekonomiczne ciągniki.

Jx jest dosyć ekonomicznym ciągnikiem, do pracy z turem polecam, bardzo mało pali, ale jak tylko się nim jedzie na pełnych obrotach to już bardzo szybko ubywa z baku. Na pewno od JD jest ekonomiczniejszy, a ma porównywalne spalanie z odpowiednikiem NH

#1155 Share marcus93

marcus93

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 88 postów

Napisany 11 grudzień 2012 - 21:48

Case seria JX od paru miesięcy jestem szczęśliwym posiadaczem jx95 z turem i musze powiedzieć że do tura jest za***isty i spalanie nie powoduje siwych włosów na głowie :) to że więcej weźmie na pełnych obrotach to raczej normalne ;)

#1156 Share radek199321

radek199321

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 233 postów

Napisany 12 grudzień 2012 - 19:16

Case seria JX

Panowie a jak wypadają te JX, JXU ze spalaniem? Nie pytam o przyrównanie takiego JX90 do 3p bo wiadomo ze przy 3p to smok ale do odpowiednika np NH czy JD. Czytałem wiele opinii że to ekonomiczne ciągniki.

JXU w lekkiej robocie dużo nie pali ale jak go zapniesz do ciężkiej roboty to mu baku na cały dzień nie starczy ale z resztą prawie każdy ciągnik tak ma że standardowy bak mu przy pełnym obciążeniu nie starcza
Jeśli pomogłem kliknij w strzałkę na zielonym tle w moim poście. Wszystkim dziękuję.

#1157 Share GREMLIN

GREMLIN

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 375 postów
  • Zainteresowania:nowoczesne rolnictwo maszyny, dziewczyny z sexy figurą ,bo z twarzy jestem tolerancyjny-grunt to figura

Napisany 25 grudzień 2012 - 20:13

Case seria JX

od paru miesięcy jestem szczęśliwym posiadaczem jx95 z turem i musze powiedzieć że do tura jest za***isty i spalanie nie powoduje siwych włosów na głowie :) to że więcej weźmie na pełnych obrotach to raczej normalne ;)

Jak na suchym sprzęgle to ci długo nie pochodzi w turze

#1158 Share grubymaro5

grubymaro5

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 89 postów
  • Zainteresowania:Piłka nożna
    Rolnictwo

Napisany 30 grudzień 2012 - 11:33

Case seria JX Do poprzednika
ja słyszałem że w case jx sprzęgła są mokre
Ja mam takowego i diler mówił że mokre mam
A i jeszcze drugie pytanie
Mam case i miał być fotel pneumatyczny a jest mechaniczny i tu rodzi się pytanie czy mogą mi go wymienić?
mf 255
case jx70
pług akpil 2+1
siewnik gaspardo 3m

#1159 Share ENDURAK91

ENDURAK91

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 494 postów

Napisany 30 grudzień 2012 - 12:45

Case seria JX case jx mają suche sprzegło.

jak w umowie sprzedaży masz zapisane jako dodatkowe wyposażenie fotel pneumatyczny to muszą Ci wymienić bez gadania.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1160 Share GREMLIN

GREMLIN

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 375 postów
  • Zainteresowania:nowoczesne rolnictwo maszyny, dziewczyny z sexy figurą ,bo z twarzy jestem tolerancyjny-grunt to figura

Napisany 30 grudzień 2012 - 13:57

Case seria JX Albo deeler zrobił w h..ja ,może się zagapiłeś przy zamawianiu, a mokre tj od niedawna i nawet rewers przy kółku -sam widziałem bo koleś u mnie sobie kupił

Dodaj odpowiedź