Skocz do zawartości

Zdjęcie

Case seria JX

1624 odpowiedzi na ten temat

#1041 Share kalipso156

kalipso156

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 216 postów

Napisany 04 marzec 2012 - 20:28

Case seria JX dobra może i kupiłbym ciągnik w mocy powiedzmy te 100km ale po co mi taki olbrzym skoro mam 15h z czego ok 5h to uprawa truskawek a reszta to grunty służace do utrzymania chodowli opasów. poprostu nie jestem w stanie wykorzystać jego mocy. A taki w okolicach 60km do wszystkiego dobry jak potrzeba to i na plantacji wszystko zrobię i orkę w polu wykonam także nikt mnie nie przekona do większej mocy wiadomo ze dużym wszystko szybciej. Jeśli chodzi o deutza to na chwilę obecna nie pamiętam modelu ale on też miał podobna moc tylko ze skrzynie miał lepsza bo z półbiegami no i klima w standardzie tydzień temu chcieli za niego 124tys

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Case seria JX Dzisiaj, 09:20
  •  

#1042 Share klk16

klk16

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 39 postów

Napisany 06 marzec 2012 - 17:42

Case seria JX ciągniki serii jx mają jedną wadę hamulce się zapowietrzają często sam jestem posiadaczem jx 90 no i właśnie nie wiem jak odpowietrzeć mam instrukcje ale te obrazki to nie można znaleźdz tego jak by ktoś zrobił zdjęcia w którym miejscu to zrobić był bym wdzięczny no i jeszcze jedno jak pierwszy jak podłączałem przewód powietrza do przyczepy do hamowania było wszystko ok po pewnym czasie zauważyłęm że jak podłączam tak samo jak poprzenim razem kiedy działało to przy naciśnięciu pedału chamulca to jedno lub 2 koła stoją w miejscu czy może to mieć jakiś związek z zapowietrzonymi hamulcami

Edytowany przez klk16, 06 marzec 2012 - 17:47.

#1043 Share ENDURAK91

ENDURAK91

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 494 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, technika rolnicza, motocykle, motoryzacja,

Napisany 06 marzec 2012 - 19:24

Case seria JX niema to żadnego związku z zapowietrzonym układem hamulcowym w ciącniki ponieważ są to dwa odrebne układy.

#1044 Share ChiquitaB

ChiquitaB

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1892 postów

Napisany 06 marzec 2012 - 19:28

Case seria JX a powiedzcie mi czy u was też tak jest że jak z górki się postawi casika i ręczny zaciągnie np z beczkom czy czymś innym to trzeba na chama ręczny bo inaczej puszcza powoli? Nam raz z beczką prawie uciekł:/

#1045 Share ENDURAK91

ENDURAK91

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 494 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, technika rolnicza, motocykle, motoryzacja,

Napisany 06 marzec 2012 - 20:13

Case seria JX ktoś z was ma hamulec hydrauliczny w jx?

#1046 Share bolocase

bolocase

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, maszyny rolnicze, mechanika, car audio

Napisany 06 marzec 2012 - 22:04

Case seria JX z tym ze hamulec puszcza z górki to wypadało by wyregulować go, co masz na myśli pisząc hamulec hydrauliczny, i kolego odpowietrzenie zależy od marki pneumatyki jaka dealer założył w twojej maszynie, a jeśli hamulec ci się zapowietrza to masz gdzieś wyciek w układzie albo uszkodzony jakiś element

#1047 Share roter

roter

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 93 postów

Napisany 07 marzec 2012 - 01:33

Case seria JX Pewnie tak się targowałeś ostro, że wytargowałes najgorszą pneumatykę jaką mogli wsadzić i stąd problemy ;)

#1048 Share klk16

klk16

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 39 postów

Napisany 07 marzec 2012 - 14:00

Case seria JX w instrukcji jest tak proble, ; pedały miękie przy włączonym silniku możliwa przyczyna ; powietrze w układzie hamulcowym a targować sie wcale nie targowałem ta firma od której kupiłem dostała nawet nagrode za najwięcej sprzedanych tej seri ciągników

#1049 Share semos

semos

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 954 postów

Napisany 07 marzec 2012 - 15:25

Case seria JX jakiej firmy masz instalację pneumatyczną w swoim JX?

Edytowany przez semos, 07 marzec 2012 - 15:26.

#1050 Share klk16

klk16

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 39 postów

Napisany 07 marzec 2012 - 17:26

Case seria JX no nie wiem jak to sprawdzić w insturkcji jest czy musze pod ciągnik schodzić ?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1051 Share semos

semos

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 954 postów

Napisany 07 marzec 2012 - 18:25

Case seria JX na sprężarce masz tabliczkę, z tyłu przy gniazdach naklejkę i na drzwiach też naklejka

#1052 Share klk16

klk16

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 39 postów

Napisany 07 marzec 2012 - 19:00

Case seria JX wabco made in germany

#1053 Share bolocase

bolocase

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów

Napisany 07 marzec 2012 - 19:16

Case seria JX a ja zapytam inaczej, przewody które wchodzą z tyłu w złącza sa skrecane, czy wtykane w takie szybkozłączki???

#1054 Share klk16

klk16

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 39 postów

Napisany 07 marzec 2012 - 19:32

Case seria JX szybkozłączki

#1055 Share bolocase

bolocase

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów

Napisany 07 marzec 2012 - 21:30

Case seria JX to zwal prawe koło te przy butli na powietrze i tam będziesz miał zawór w zaworze benda dwa odpowietrzniki na nich benda gumki aby ochronic je od błota weś klucz 11 posadz kogoś do ciągnika i niech pompuje, jak naciśnie parę razy pedał a następnie go trzyma a ty poluzuj odpowietrznik aby spłynoł płyn z powietrzem i tak parę razy dla kazdej ze stron odpowietrznik od strony butli to prawe koło a ten od strony wieszaków to lewa ale mozesz jednocześnie dwa odpowietrzac, odpowietrzamy na zgaszonym ciągniku, tylko zabezpiecz ciągnik koliołkiem nie trzymaj na samym podnośniku hydraulicznym i wlej płyn syntetyczny nie jakąs lipe bo uszkodzisz pompki i cylinderki

#1056 Share maciek31p

maciek31p

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 08 marzec 2012 - 13:31

Case seria JX MAM TEŻ JX90 I PO SIEDMIU GODZINACH PADŁ SILNIK TERAZ JEST ZROBIONE OKOŁO 60h I POJAWIAJĄ SIĘ WYCIEKI ZE SKRZYNI I ZNOWU BĘDZIE SERWIS

#1057 Share klk16

klk16

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 39 postów

Napisany 08 marzec 2012 - 13:53

Case seria JX słabo trafiłeś ja 170 mth i nic żadnej naprawy no oprucz tych hamulców

#1058 Share ceeenha

ceeenha

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 38 postów

Napisany 08 marzec 2012 - 14:05

Case seria JX wie moze ktos jak to zrobic bo walek ciezko sie wlacza ta mała dzwignia a ta dluzsza nie da sie wylaczac i nadal sie kreci i trzeba wylaczac ta krotka ale potem ja chce wlaczyc ta mala to ciezko bo zgrzyta i nawet trzeba gasic ciagnik zeby wlaczyc

#1059 Share bolocase

bolocase

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów

Napisany 08 marzec 2012 - 18:10

Case seria JX

wie moze ktos jak to zrobic bo walek ciezko sie wlacza ta mała dzwignia a ta dluzsza nie da sie wylaczac i nadal sie kreci i trzeba wylaczac ta krotka ale potem ja chce wlaczyc ta mala to ciezko bo zgrzyta i nawet trzeba gasic ciagnik zeby wlaczyc

ile masz mtg, a jaki luz masz na dzwigni, mozesz miec cos z dociskiem albo poprostu wystarczy naciągnąc linkę

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1060 Share marcus93

marcus93

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 88 postów

Napisany 08 marzec 2012 - 18:18

Case seria JX @maciek31p a jak go docierałeś? miał przegląd zerowy?

Dodaj odpowiedź