johny

Case seria JX

Polecane posty

Max1987    20

O własnie ja mam tak samo :-) Ale czy tak musi byc nie jestem pewnien bo w drugim tego problemu nie ma:-) Poczekam az sie popsuje przed czasem nie bede rozbierał:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ENDURAK91    22

ja mam paliwo dobrej jakosci i jeszcze do tego dolałem uszlachetniacza zeby nie gestniało paliwo, i mam duże problemy z odpaleniem dodam że ciagnik stał miesiąc bez odpalania.

 

musiałem go trzy razy kręcić ale dopiero po paru minutach zaczą równo pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ChiquitaB    749

u nas używany jest zawsze w sobotę i ostatnio z podgrzaniem przekręcił z 4 razy i odpalił dopiero ale wolno kręcił ale nie dawał oznak aby aku było słabe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jero26    0

Nowy case jx 60 z podgrzewaczem w mrozy palił na dotyk. Miałem problem z przyśpieszaniem do 1600 obrotów okazało się że była ustawiona troche za mała dawka paliwa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jero26    0

ciągnik na gwarancji ,dawkę zwiększono w serwisie boscha bo ponoć była za mała. Przedtem z 3 biegu na 3 zakresie trudno było przyśpieszać do 1600 obrotów a teraz niema dużej różnicy do 1600 i powyżej tych obrotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucio    1

witam mam takie pytanie

jak to u was jest z spalaniem case jx 90

 

ile powinien spalić na ha orki

niech kilka osub napisze ile wam pali i w jakich pługach

Edytowano przez Lucio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ChiquitaB    749

u nas z lemkenem opalem 110 skiby rozstawionym na maksa na b. ciężkiej ziemi potrafi 20 spalić:/ ale to raczej wina płóga bo trochę krzywy:/ ale niedługo pójdzie w odstawkę, aha case jx90. mało to nie jest na pewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malkolm    25

u mnie jx95 z 4x40 a czasami 5x40 unia tur pali od 10 do 16 litrów na hektar, ale wtedy co 16 spalił to było mega ciężko, z 4 skibami dostał tak w d*psko że aż osłona pod maską zaczęła się palić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Max1987    20

Jx 90 z pługiem Agro-masz 4x40 pali 12-13 na ha w agregacie uprawowo-siewnym 8-9 ha podkreslam ze obrabiam gleby słaprze i lzejsze w uprwie V klasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hiszpi    4

Witam. Mam pytanie czy ktoś z was ma styczność z ciągnikiem CASE JX 95? Chcę kupić właśnie takiego i dowiedzieć się co nieco. Z góry dzięki. PS. Jestem tu nowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtas972    11

poczytaj w tym temacie na poprzednich stronach bd mial sporo informacji od posiadaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hiszpi    4

Ta przeglądam ciągle tylko tego jest tak duuuuuuużo ;) no ale jakoś sobie poradzę. Chce kupić już ten nowszy wypust 2011 rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian1992    102

JXy w ciężkiej robocie dużo palą u mnie jak chodził w pługu to dosłownie widać było jak opada wskazówka , ale ciągał pług 4x50 więc miał bardzo ciężko z nim i pewnie z 20l wypił na godzinę , ale za to w prasie zwijającej , czy podczas załadunku bel spokojnie zmieści się w 5 litrach , tak samo w trasie jak się nie przekracza 1700 obr/min


Nie zezwalam na korzystanie z zamieszczonych przeze mnie obrazków bez mojej wiedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcus93    0

Witam;) jestem posiadaczem JX95 2012r i jak narazie jestem bardzo zadowolony z niego :D , a co konkretnie chciałbyś wiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radek199321    11

Hiszpi@ napisz co chcesz konkretnie o nim wiedzieć a jak nie to musisz szukać na poprzednich stronach bo wszystkiego nie da się powiedzieć


Jeśli pomogłem kliknij w strzałkę na zielonym tle w moim poście. Wszystkim dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damian4632    0

Witam, jeśli jesteśmy już w temacie serii jx, otóż mam taki problem, w kości zasilajacej od radia zniknęło mi napięcie, i nie mam pojecia gdzie może tkwić usterka, bezpieczniki wszystkie sprawne, sprawdzalem nie ma żadnych rozpiętych złączek, problem pojawil sie gdy podczas zaciecia bendyksu od rozrusznika próbowałerm odpalać ciagnik, wiec elektryka była katowana, ale tu pojawia sie moje pytanie gdzie poprowadzone są kable od radia i czy jest możliwośc przepalenia czegokolwiek przy nietknietych bezpiecznikach ? Z góry dziekuje za odpowiedz. Jeśli chcecie moge troszeczkę poopowiadać o moich przygodach z case jx 80, a takze z serwisem firmy PIOMAR AGROTECH w Górze Kalwarii. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damian4632    0

Na poczatku wszystko cacy, traktorek smiga wszystko gicior, ale tak po pół roku w czasie żniw pojawiło sie lekkie ale dosyć słyszalen piszczenie wewnątrz silnika, przyjezdzał mechanik nic nie wysluchał, piszczenie ustało, dobra jest ok. Po jakimś czasie okolic e listopad/grudzien po lewej stronie tu przy przy pompce chyba pojawil sie wyciek oleju zaczelo go wypychac spod uszczelki, nastepnie ciagnik tak jakby dobrze się nie wysprzeglal i jak mechani kprzyjechal dopatrzyl sie wycieu oleju spod ciagnnika, po jakims czasie na wlaczonym biegu i wcisnietm sprzegle mozna bylo prawie z garażu wyjechać, wiec telefon do mechanika okazalo sie ze puścił jakiś symering wewnątrz miedzy sprzęgłem a skrzynia biegów. No nic gwarancja wiec przyjechali zabrali no i zrobili. Po jakims czasie od naprawy kontrolka, od płynu hamulcowego wiec dolaliśmy ( może w serwisie nie nalali czy cos) ale okazalo sie ze jest wyciek dosyc spory na pompkach od hamulców, i nie ma do nich zbytiego dostepu bo przewody luźno chodzą i teraz jest juz po gwarancji mam dzwoni do mechanika w poniedziałem zobacze co powie. Jeszcez jedna sytuacja z tego tygodnia przy odpalaniu slychac tylko pyknięcie kontrolki przygasaja, nie kreci, zablokowany rozrósznik , po wyjeciu rozruisznika okazalo sie ze jest wylupany zabek od bendyksu i zblokowal wszystko, przy okazji prob odpalania na zacietym rozruszniku przesalo dzialac radio no poprostu usterka za usterką. Mysle ze to co działo sie po serwisowaniu to skutek zwykłego niedbalstwa i olewczości serwisantów, no ale poczekam do poniedzialku na ich odzew. Pozdrawiam

 

PS. Czy załacza wam sie agregat od klimatyzacji teraz w zmie przy niskich temperaturach po przekreceniu pokretla od zimnego powietrza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziel    115

Na poczatku wszystko cacy, traktorek smiga wszystko gicior, ale tak po pół roku w czasie żniw pojawiło sie lekkie ale dosyć słyszalen piszczenie wewnątrz silnika, przyjezdzał mechanik nic nie wysluchał, piszczenie ustało, dobra jest ok. Po jakimś czasie okolic e listopad/grudzien po lewej stronie tu przy przy pompce chyba pojawil sie wyciek oleju zaczelo go wypychac spod uszczelki, nastepnie ciagnik tak jakby dobrze się nie wysprzeglal i jak mechani kprzyjechal dopatrzyl sie wycieu oleju spod ciagnnika, po jakims czasie na wlaczonym biegu i wcisnietm sprzegle mozna bylo prawie z garażu wyjechać, wiec telefon do mechanika okazalo sie ze puścił jakiś symering wewnątrz miedzy sprzęgłem a skrzynia biegów. No nic gwarancja wiec przyjechali zabrali no i zrobili. Po jakims czasie od naprawy kontrolka, od płynu hamulcowego wiec dolaliśmy ( może w serwisie nie nalali czy cos) ale okazalo sie ze jest wyciek dosyc spory na pompkach od hamulców, i nie ma do nich zbytiego dostepu bo przewody luźno chodzą i teraz jest juz po gwarancji mam dzwoni do mechanika w poniedziałem zobacze co powie. Jeszcez jedna sytuacja z tego tygodnia przy odpalaniu slychac tylko pyknięcie kontrolki przygasaja, nie kreci, zablokowany rozrósznik , po wyjeciu rozruisznika okazalo sie ze jest wylupany zabek od bendyksu i zblokowal wszystko, przy okazji prob odpalania na zacietym rozruszniku przesalo dzialac radio no poprostu usterka za usterką. Mysle ze to co działo sie po serwisowaniu to skutek zwykłego niedbalstwa i olewczości serwisantów, no ale poczekam do poniedzialku na ich odzew. Pozdrawiam

 

PS. Czy załacza wam sie agregat od klimatyzacji teraz w zmie przy niskich temperaturach po przekreceniu pokretla od zimnego powietrza ?

 

Według mnie to kupiłeś jakiś wadliwy egzemplarz.

Pytanko mam. Farmall A jest odpowiednikiem JX, Czy to jest to samo co do śrubki? Czym sie rózni poza inny msilnikiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez TrAkToReK
      Witam
      Tak jak w temacie. Czy to dobry sprzęt ten CASE??? Chce go kupić ponieważ ma dość ładny wygląd i można go używanego za ładne pieniądze, chce aby ciągnik miał MAX 95 KM. I uprzedzam kosztował MAX 60 tys. ZŁ Ile pali bo miałem Ursusa 914 i to była wielka cysterna B)
       
      Pozdrawiam
       
      (Z góry THX)
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj