Skocz do zawartości

Zdjęcie

Case seria JX

1624 odpowiedzi na ten temat

#861 Share pic2ek

pic2ek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 344 postów

Napisany 25 listopad 2011 - 10:00

Case seria JX Kurcze z tym POLMOTEM chyba bym się zastanowił. Kolegi teściu kupił POLMOTA wystawowego z Kielc i trochę bluźni na niego:
1. coś przy baku zardzewiało już i wymieniali.,
2. i najgorsze ze w przednim moście cos bardzo trzeszczy, był serwis parę razy i stwierdzili, ze dopóki się nie rozwali to niech jeździ. A się wymieni na gwarancji.
Jednym słowem albo mu się egzemplarz felerny trafił albo niestety z nimi coś jest nie tak.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Case seria JX Dzisiaj, 02:06
  •  

#862 Share cetersen

cetersen

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 41 postów

Napisany 05 grudzień 2011 - 20:38

Case seria JX Ja kupiłem w sierpniu JX70 z TURem Pol-mot i zestaw jest świetny. Dobrze że się nie zastanawiałem i wziąłem taki jaki właśnie przyszedł. Właściwie ma wszystko co chciałem za wyjątkiem obrotów wałka 540/1000 - ma 540/750. Dziś bym zapłacił dużo drożej i jeszcze by go nie było bo są problemy z dostawami. Dilerzy nabierają wody w usta bo nie realizują deklarowanych dostaw.
Ciągniczek super i ekonomiczny. Tur pracuje jak zachodni. Dobra kompozycja.

#863 Share pic2ek

pic2ek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 344 postów

Napisany 06 grudzień 2011 - 08:20

Case seria JX OO to super zestawik, a napisz kolego cenę i skąd brałeś?

#864 Share cetersen

cetersen

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 41 postów

Napisany 06 grudzień 2011 - 13:21

Case seria JX Case JX70 posiada między innymi klimę, rewers mechaniczny, radio CD, 4 reflektory z tyłu, dodatkowe halogeny przy reflektorach przednich, pełne obciążenie przód, obciążenie kół tylnich, podnośnik hakowy, drążek hakowy, szerokie ogumienie, siedzenie pneumatyczne, 2 prędkości wałka oraz wszystko to co w standardzie - cena netto 105 tysięcy.
TUR 4 Pol-mot, 3-sekcje na joystick, udźwig nominalny 1200kg, amortyzowany, szybkosprzęg, wysokość podnoszenia 3,6m, w kolorze ciągnika, osprzęt: 4 sztuki-chwytak do bel, krokodyl 1,5m, szufla 1,8m, widły do palet z zębami kutymi do kostek słomy - cena netto 30tysiecy.
Do tego wziąłem sobie jeszcze zgrabiarkę Samasz 3,5metra z dodatkowym kołem z przodu za 11 tysięcy brutto.
Super sprzęt, polecam wszystkim. Brałem w Ursonie we Włosienicy k. Oświęcimia. W cenie ciąnika miałem jeszcze pierwszy przegląd.

#865 Share pic2ek

pic2ek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 344 postów

Napisany 06 grudzień 2011 - 13:44

Case seria JX dzięki bardzo.

#866 Share Lucio

Lucio

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 97 postów

Napisany 06 grudzień 2011 - 13:59

Case seria JX Witam wszystkich w tym tyg przyjezdza do mnie przedstawiciel ciagników case i mam zamiar kupić ciagnik jx90
chciał bym sie dowiedziec ile teraz taki ciagnik kosztuje full opcja(klima pneumo obciazenia itp.) bo nie chce przepłacić
ile tak koło mozna wynegocjowac ceny

#867 Share ChiquitaB

ChiquitaB

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1893 postów

Napisany 06 grudzień 2011 - 14:25

Case seria JX a to jeszcze je sprzedaja? myslalem ze farmall ma wejsc za nie

#868 Share Lucio

Lucio

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 97 postów

Napisany 06 grudzień 2011 - 15:18

Case seria JX jeszcze do konca tego roku mozna jeszcze zamawiać jx wiec jak ktos zna cene to prosiłbym o podanie jej z gury dzieki jx90 oczywiscie

#869 Share maciek1991

maciek1991

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 40 postów

Napisany 07 grudzień 2011 - 16:09

Case seria JX Za jxu wchodzi farmall i nie można go zamówić. jx można zamawiać bo wprowadzili też mokre sprzęgło do nich teraz.

#870 Share Lucio

Lucio

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 97 postów

Napisany 07 grudzień 2011 - 16:37

Case seria JX a po ile chodza teraz case jx 90 full opcja

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#871 Share ChiquitaB

ChiquitaB

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1893 postów

Napisany 07 grudzień 2011 - 16:52

Case seria JX to w końcu mokre czy tylko przeróbka suchego bo różnie mówią na forum. W sumie ja bym się wstrzymał i kupił już Farmall'a :P

#872 Share Lucio

Lucio

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 97 postów

Napisany 07 grudzień 2011 - 17:03

Case seria JX ja tam biore jx90 i tylko chce sie dowiedziec o cene full wypas bo farmall ma być o 30 tys drozszy od jx

#873 Share kamzie1

kamzie1

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 21 postów

Napisany 07 grudzień 2011 - 18:31

Case seria JX Witam :)
Od kilku dni jestem włascicielem case jx 70 silnik Iveco 4 cyl. i mam pytanie czy macie moze panowie jakies informacje ile wynosi jego spalanie bo nigdzie nie moge tego znalesc :( a wydaje mi sie ze troszke za duzo sobie pociaga ze zbiorniczka :( Z góry dzięki :)
Pozdrawiam

#874 Share maciek1991

maciek1991

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 40 postów

Napisany 07 grudzień 2011 - 18:50

Case seria JX Mokre jest w jx teraz dostępne.

Edytowany przez maciek1991, 07 grudzień 2011 - 18:53.

#875 Share andrzejch61

andrzejch61

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 31 postów

Napisany 07 grudzień 2011 - 20:27

Case seria JX

A jeszcze jedno silniki. Obecnie wszystkie ciągniki Case to IVECO, jedynie Magnum i wyższe modele Steigera to Cummins.
JX niestety nie ma najnowszej konstrukcji silnika tylko starszy 3,9 litra wcześniej był też montowany w serii JXU ale obecnie zastąpiono go 4,5l IVECO z najnowszej generacji no i jest to już naprawdę dobry silnik. Na stronach Iveco nie znalazłem opisu co do silnika z JX a są opisy do innych ale najnowszej generacji. Moim zadaniem obecnie jedne z lepszych silników na rynku nie ustępują innym markom.
Pzdr

iveko silniki so ok sam posiadam 2 auta i case jx 95 i latam caly czas na poliwie rosja i nic sie nie dziejm case mam 2 lata pozdrawiam

#876 Share cetersen

cetersen

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 41 postów

Napisany 07 grudzień 2011 - 21:31

Case seria JX

Witam :)
Od kilku dni jestem włascicielem case jx 70 silnik Iveco 4 cyl. i mam pytanie czy macie moze panowie jakies informacje ile wynosi jego spalanie bo nigdzie nie moge tego znalesc :( a wydaje mi sie ze troszke za duzo sobie pociaga ze zbiorniczka :( Z góry dzięki :)
Pozdrawiam

W książkach i tak prawdy nie wyczytasz, zresztą po kilku dniach to chyba mało wiarygodne dane. Ja mam od lata JX70, cały czas chodzi z turem, robię wszystko, za wyjątkiem orki i jego spalanie w porównaniu z moim drugim ciągnikiem - proximma 6441 jest mniejsze, zaś proxima, już dawno dotarta spala mi 3,36l na motogodzinę (motogodzina=75minut) Case pali mi ok.3litrów.
Zależy kolego co nim robisz. Natomiast na pewno silnik jest ekonomiczny, to wytwór Iveco - gałąź silników dla rolnictwa o nazwie NEF (new engine fabrique).

#877 Share kamzie1

kamzie1

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 21 postów

Napisany 07 grudzień 2011 - 21:54

Case seria JX Dzięki wielkie cetersen. Pocieszyleś mnie :) ogólnie jestem zadowolony z zakupu tylko jeszcze muszę dojść jak sie dokładnie steruje WOM-em bo w instrukcji jest tak to wszystko zakręcone ze masakra :unsure:

#878 Share pic2ek

pic2ek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 344 postów

Napisany 08 grudzień 2011 - 09:16

Case seria JX Kamzie1 i zadowolony jestes z niego mimo tak krótkiego użytkowania?

#879 Share ChiquitaB

ChiquitaB

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1893 postów

Napisany 08 grudzień 2011 - 09:19

Case seria JX dokładnie instrukcja to porażka. Kolego spala Ci 3l i mówisz że to dużo? Nie przesadzaj na powietrze nie będzie chodził. Mi jx90 w orce spalił 18l na glinie ciężkiej ale pług miałem na maksa rozstawiony, normalnie 12-14l Przy sianiu zboża 5l około spala z agregatem biernym i amazonem 3m zestaw. Ale powiem tak że do małego gosp to i na główny on jest za lekki. Komfort się poprawił jak nam obciążenie na koła dowieźli do tyłu to lepiej jest trochę ale na przód by mogli więcej dawać.My swoje od grudnia mamy

Edytowany przez ChiquitaB, 08 grudzień 2011 - 09:19.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#880 Share cetersen

cetersen

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 41 postów

Napisany 08 grudzień 2011 - 09:39

Case seria JX W obsłudze WOM-u szybko się kapniesz: tylko jest odwrotnie niż niemal we wszystkich ciągnikach - uruchamianie wałka po spuszczeniu dźwigni w dół a w casie dźwignię podnosisz do góry do pionu. Oczywiście wcześniej wrzucasz obroty (zależne/niezależne). Ja nie mogłem sobie poradzić z podnośnikiem bo mi nie spuszczał gdy wajche dowałem na dół, a jedynie gdy wciskałem "szybki" przycisk na błotniku. Po przeczytaniu instrukcji - czarna magia. Okazało się że przewody były pozamieniane. Teraz działa jak należy. Aha sprawdź sobie wszelkie śruby: koła schodki, błotniki i inne. Generalnie wszystko poluzowane. Nawet wykręciła mi się i zgubiła śrubka trzymająca listwę podnośnika z lewej strony. Listwa spadła, a że było to podczas pracy ze zgrabiarką to przy podnoszeniu, listwa uszkodziła mi przewód hydrauliczny (w tej czarnej obudowie plastikowej) i wyjechał mi olej. Jakoś podokręcałem i dojechałem do domu. Potem dealer stanął na wysokości zadania i naprawił za darmo usterkę.

Dodaj odpowiedź