Skocz do zawartości

Zdjęcie

Case seria JX

1624 odpowiedzi na ten temat

#761 Share PRZEMEK321

PRZEMEK321

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 422 postów
  • Zainteresowania:lubie to co robie a to jest najwazniejsze.

Napisany 30 czerwiec 2011 - 20:45

Case seria JX widziałem tą zwolnice od środka i to stukanie nie ma nic do tego zeby sie urwało bo to jest poprostu zbyt duży luz między łożyskiem a obudową zwolnicy-poprostu dwu mm podkładka załatwiła by sprawe ale puki co wszystko chodzi a co do urwania sie koła to nie tak prosto bo by musiało wyrwać prawie całą zwolnice ale może sie komuś to udało.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Case seria JX Dzisiaj, 23:49
  •  

#762 Share wedelowy

wedelowy

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 35 postów

Napisany 30 czerwiec 2011 - 23:10

Case seria JX

OJ warto warto kolego nieocenione udogodnienie za rozsadna kase
Mam pytank czy w tej wersji z elektrohydraulicznym rewersem jest inna skrzynia biegow niz w tych zwyklych?
I czy mogłbys zrobic zdjecie jak tam wyglada ten rewers oraz ile sobie licza za taki ciagnik i z jakim wypasem?

Skrzynia 12x12 więc chyba zwykła. Dzisiaj dealer zaproponował mi zmianę z mechanicznego na elektrohydrauliczny i z tego co mówił w serii JX rewers ten to nowość. Zdjęcia niestety nie zrobię, ponieważ nie widziałem go jeszcze ;) Za ciągnik w chwili obecnej mamy umówione 138 tys brutto, ale może coś dojdzie za ten rewers właśnie. A z rzeczy dla mnie najważniejszych to rewers mechaniczny, szerokie gumy, klima itp Braliśmy full opcję bo to na PROW, więc chyba warto.

Witam serdecznie ja kupowałem CASE w Krzywonosi koło Mławy, dali najlepsze warunki, przyjechał handlowiec na miejsce i wszystko załatwiał sam.
Co do tego mokrego sprzęgła to na pewno warto bo z tego co już zaobserwowałem u siebie i z opinii innych rolników są problemy z suchym sprzęgłem.
Co do tego koła od strony rewersu to ktoś mówił mi że potrafi się nawet urwać...

Ja również od nich biorę, tzn dokładniej oddział Sierpc. Kolego, a możesz powiedzieć coś na temat serwisu, gwarancji itp? Bo podobno ludzie trochę na nich narzekali. I wracając do rewersu orientujesz się może czy prawdą jest, że z rewersem mechanicznym są częstsze problemy wynikające z normalnej eksploatacji? Tzn, że po prostu szybciej się zużywa?

#763 Share ChiquitaB

ChiquitaB

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1893 postów

Napisany 01 lipiec 2011 - 08:17

Case seria JX Jeszcze są skrzynie 20x12 z czyli po jednym kawałku na bieg w zakresie I i II

#764 Share timasz

timasz

jakos to bedzie -czyli nadzwyczaj nieprecyzyjny plan hehe

• Members
  • PipPipPip
  • 1482 postów
  • Zainteresowania:Prawo, Historia, Architektura użytkowa, Technika rolnicza, Panny :) i wiele innych ciekawych rzeczy które mogą interesowaćtak młodego człowieka ;) hehe

Napisany 01 lipiec 2011 - 12:23

Case seria JX Kolego jesli masz mozliwosc to tylko elektrohydrauliczny do tura zwykle sprzeglo wysiadzie naipozniej po 3 tys godzin a bardzo czesto siadaja po 1 tys godzin po prostu ono nie jest stworzone do takiej eksploatacji a kompletne sprzeglo kosztuje 3,2 tys + robocizna wiec koszty sa dosyc spore i moze sie okazac ze w ciagu 5 tys godzin bedzies mial juz 3 sprzeglo wiec elektrohydrauliczny rewers jest o wiele lepszy i tanszy w eksploatacji

#765 Share kubu365

kubu365

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 187 postów

Napisany 02 lipiec 2011 - 16:28

Case seria JX Pierwsze slysze zeby do jx byl rewers eh w opcji :blink: :blink: :blink:
Wielki fan case jx/new holland td

#766 Share farmersNHtd95d

farmersNHtd95d

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 802 postów
  • Zainteresowania:Fan marki NH i ogólnie nowinki techniczne o maszynach rolniczych.

Napisany 02 lipiec 2011 - 17:32

Case seria JX Od tego roku jest za dopłatą, w rpt o tym pisali :P

#767 Share ENDURAK91

ENDURAK91

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 494 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, technika rolnicza, motocykle, motoryzacja,

Napisany 04 lipiec 2011 - 19:29

Case seria JX jak już jesteśmy przy temacie rewersu eh to już można go spotkać u dilerów bo u mnie jeszcze go niemieli?

jx liczą motogodziny czy godziny zegarowe?

Edytowany przez ENDURAK91, 07 lipiec 2011 - 19:37.

#768 Share pylek

pylek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 22 postów

Napisany 18 lipiec 2011 - 21:22

Case seria JX Witam , mam takie pytanie czy wie ktos jak wylaczyc sprezarke w jx 80 bo nie ma tam zadnej wajchy ani w instrukcji nic nie podali ??

#769 Share bialy2005

bialy2005

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3741 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, elektronika, samochody

Napisany 18 lipiec 2011 - 21:42

Case seria JX poprostu pewnei sie nie wyłacza bo niby po co ?

#770 Share PRZEMEK321

PRZEMEK321

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 422 postów
  • Zainteresowania:lubie to co robie a to jest najwazniejsze.

Napisany 19 lipiec 2011 - 07:17

Case seria JX koło filtra paliwa jest wajcha-poprostu zmień położenie.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#771 Share bialy2005

bialy2005

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3741 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, elektronika, samochody

Napisany 19 lipiec 2011 - 09:57

Case seria JX zalezy jak ma pnumatyke bo rózni delerzy róznych firm montuja. i moze miec nie rozłaczana.

#772 Share pylek

pylek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 22 postów

Napisany 21 lipiec 2011 - 20:02

Case seria JX dzieki jutro zerknę :)

#773 Share semos

semos

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 954 postów

Napisany 22 sierpień 2011 - 19:33

Case seria JX czy w waszych JX-ach jak wciśniecie i trzymacie wciśnięte do oporu sprzęgło to czujecie takie dziwne drżenie z kosza sprzęgłowego nie wiem czy czuć go na pedale sprzęgła czy od podłogi w kabinie ?

Druga sprawa to czy przy max skręconych kołach blokuje się wam kierownica bo dziś po skręceniu kół na max pociągnąłem za kierownicę mocniej i okazuje się że ona u mnie nie ma oporu.

#774 Share ChiquitaB

ChiquitaB

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1893 postów

Napisany 22 sierpień 2011 - 20:17

Case seria JX mi się wydaję ze jak na maksa skrecisz to olej puszcza po woli i nie ma ograniczenia bynajmniej ja mam takie odczucie. kola w miejscu ale kierownica sie kreci. a jak u was z rewersem bo u mnie w tym tyg seris przyjezdza bo sie zacina i mówili ze musza linke podciagnac od sprzegla bo jakis trybik sie blokuje

#775 Share semos

semos

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 954 postów

Napisany 23 sierpień 2011 - 19:09

Case seria JX u mnie też czasem jest tak z rewersem, że nie chce się przełączyć i muszę wtedy tak dwa razy za dźwignie szarpać

#776 Share ChiquitaB

ChiquitaB

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1893 postów

Napisany 23 sierpień 2011 - 19:33

Case seria JX no ja przejechałem się kawałek znajomego NH TD i stwierdziłem że muszę to zgłosić i przyjadą w czwartek robić. A mam pytanie jak działa ten blokator przez przycisk bo jak robie jak w instrukcji to nie działa. trzeba zapytać serwisanta.

#777 Share Lucio

Lucio

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 97 postów

Napisany 17 wrzesień 2011 - 18:53

Case seria JX witam ostatnio byłem na wystawach maszyn w Siedlcach i pytałem się o cenę case jx90 koleś mi powiedział full wypas za 142tyś
a bez pneumatyki i klimy za 130tyś brutto no i jeszcze cena podlega do negocjacji a pługi vogel 4 skibowe zagonowe powiedział za 17tyś brutto to jak cena mozliwa czy nie za bardzo??

#778 Share ChiquitaB

ChiquitaB

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1893 postów

Napisany 18 wrzesień 2011 - 17:25

Case seria JX a to już z rewersem EH?

#779 Share marcelo

marcelo

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 20 postów

Napisany 26 wrzesień 2011 - 21:24

Case seria JX witam, jak to jest z pneumatyką w jx80 dealerzy chętnie dają w standardzie czy trzeba dopłacać ,jeśli tak to ile?pozdrawiam.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#780 Share semos

semos

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 954 postów

Napisany 27 wrzesień 2011 - 12:25

Case seria JX dopłata do pneumatyki i klimy jest podobna i wynosi po ok. 5 tyś netto za jedno i drugie

Dodaj odpowiedź