Skocz do zawartości

Zdjęcie

Case seria JX

1624 odpowiedzi na ten temat

#641 Share ceeenha

ceeenha

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 38 postów

Napisany 23 marzec 2011 - 18:24

Case seria JX jak sie nie uzywa walka to ta dzwignia powinna znajdowac sie po srodku

Edytowany przez ceeenha, 23 marzec 2011 - 18:24.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Case seria JX Dzisiaj, 04:01
  •  

#642 Share dipol

dipol

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 91 postów

Napisany 23 marzec 2011 - 20:26

Case seria JX Ta dzwignia (sprzęgła) jest po to aby włączyć wałek, albo na chwile podczas pracy z jakąś maszyna go wyłączyć (po spuszczeniu na dół). może ci linka stanęła i stawia opór jak schodzi w dół i dlatego ci nie wyłącza wałka. U mnie trzeba ją trzymać jak włączam sprzęgło (sama wajcha spada po odbezpieczeniu)

#643 Share F3dor

F3dor

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 63 postów

Napisany 24 marzec 2011 - 21:43

Case seria JX Dzięki Panowie, użyłem trochę więcej siły i wajcha znalazła się na dole :) ale wiadomo lepiej zapytać niż coś rozwalić ;)

#644 Share Michal5245

Michal5245

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 31 postów
  • Zainteresowania:Technika rolnicza

Napisany 26 marzec 2011 - 20:23

Case seria JX W moim Casie mam zamonotwane opony Michelin Omnibib. Jestem z nich bardzo zadowolony, bo na pewno przy zalecanym niskim ciśnieniu podczas prac polowych mało ugniatają glebę i nie tworzą się koleiny po przejazdach. Jeszcze jedna ważna cecha in plus to bardzo dobra przyczepność w każdych warunkach. To chyba wszystko na ich temat?? :)

#645 Share ChiquitaB

ChiquitaB

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1887 postów

Napisany 29 marzec 2011 - 08:26

Case seria JX Pytanie za 100pkt do czego jest przycisk taki zielony w gumie pod tym czarnym do wspomagania rozruchu?? W instrukcji jest u mnie że to zapalniczka ale to nie jest zapalniczka, a jak się go wciśnie to świeci się w nim dioda czy żarówka mniejsza o to. Ale do czego to jest bo instrukcja nie mówi nic o tym? :( a i czy można jakoś nasmarować wajchy od podnoszenia siłowego i pozycyjnego aby lżej chodziły?? Czy samo jakoś się urobi?? Ciągnik ma 25h dopiero

#646 Share Alpak

Alpak

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 29 marzec 2011 - 14:21

Case seria JX ChiquitaB:
Otwórz maske i wyciagnij przednie lampy (sa chyba 3 lub 4 takie balszki do wyciagniecia), podlacz wtyczki ktore tam beda i wtedy zobaczysz do czego jest ten przycisk ;)

Pozdrawiam.

#647 Share ChiquitaB

ChiquitaB

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1887 postów

Napisany 30 marzec 2011 - 08:27

Case seria JX Tzn że to będą długie światła?? bo jest na nim ikonka taka jak od długich ale nic nie dzieje się więc jak będę w domu to zobaczę:)

#648 Share ceeenha

ceeenha

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 38 postów

Napisany 31 marzec 2011 - 16:09

Case seria JX tym zielonym przyciskiem wlaczasz te swiatla co sa na rogach maski

#649 Share Vladoo1

Vladoo1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 305 postów

Napisany 01 kwiecień 2011 - 07:12

Case seria JX Mam pytanie na temat ceny JX 70 z klimą i pneumatyką ale może ktoś wie jaka jest cena bliźniaczego TD 5020 Jestem zainteresowany na dniach chce jechać do dilerów ale tak orientacyjnie jak się kształtuje cena Pozdrawiam

#650 Share ChiquitaB

ChiquitaB

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1887 postów

Napisany 01 kwiecień 2011 - 08:51

Case seria JX Jak czytam tą instrukcje to coraz głupszy jestem. Powiedzcie mi jak zmienić aby hydraulika była jedno lub dwustronnego działania bo to co w instrukcji jest to w praktyce tego nie ma:O zielony już jestem. Chodzi mi o to że w zetorze miałem tak że jak podniosłem znacznik to drugi sam opadał mi a tu muszę machać w drugą stronę aby opadł drugi jak to zrobić?? mam case jx90 z 2 parami wyjść hydraulicznych

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#651 Share dymek96

dymek96

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 44 postów
  • Zainteresowania:mechanika
    motoryzacja
    rolnictwo

Napisany 08 kwiecień 2011 - 09:20

Case seria JX Witam chciałbym się dowiedzieć o case maxxum 100 czy to dobry sprzęt. Wiem, że to nie ten temat ale nie chce mi się zakładać nowego. Także prosił bym o opinie na temat tego ciągnika i czy duże ma spalanie. Z góry dzięki.

#652 Share ChiquitaB

ChiquitaB

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1887 postów

Napisany 08 kwiecień 2011 - 11:56

Case seria JX powiem ci jedno to co słyszałem to za mała moc do gabarytów ciągnika

#653 Share Lucio

Lucio

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 97 postów

Napisany 08 kwiecień 2011 - 19:04

Case seria JX witam byłem dzisiaj w filii case pod sokołowem podlaskim za case jx 80 kolesiówa mi powiedziała cene 125tys zł brutto w tym chyba tylko pneumatyka chyba troche za drogie po mojemu ma ktos inne zródła case jx80 ile chodza nowe

#654 Share kris14

kris14

Stary Kombinator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 7069 postów

Napisany 08 kwiecień 2011 - 21:09

Case seria JX Powiem tak, mi za 95tke wołali u jednego dealera w Wielkopolsce ponad 150tys brutto bez pneumatyki, więc cena nie jest zła...

#655 Share malkolm

malkolm

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1673 postów

Napisany 09 kwiecień 2011 - 10:28

Case seria JX

witam byłem dzisiaj w filii case pod sokołowem podlaskim za case jx 80 kolesiówa mi powiedziała cene 125tys zł brutto w tym chyba tylko pneumatyka chyba troche za drogie po mojemu ma ktos inne zródła case jx80 ile chodza nowe

jest to dość przyzwoita cena, za taką raczej innego podobnego ciągnika nie kupisz

#656 Share marcin04

marcin04

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 240 postów
  • Zainteresowania:Technika rolnicza, energia odnawialna, hodowla drobiu

Napisany 09 kwiecień 2011 - 12:47

Case seria JX

witam byłem dzisiaj w filii case pod sokołowem podlaskim za case jx 80 kolesiówa mi powiedziała cene 125tys zł brutto w tym chyba tylko pneumatyka chyba troche za drogie po mojemu ma ktos inne zródła case jx80 ile chodza nowe

widzę, że kolega z moich okolic, cena jak najbardziej atrakcyjna, jak pogadasz z nimi dobrze to nie tylko dołożą klimatyzację ale i spuszczą kilka tysięcy z ceny
"Jeszcze się taki nie urodził co by Polakowi dogodził"
Przyjmę chętnie stare prospekty i książki ze sprzętem rolniczym krajowym i zagranicznym za drobną opłatą. Zainteresowanych zapraszam na pw.

#657 Share Lucio

Lucio

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 97 postów

Napisany 09 kwiecień 2011 - 17:53

Case seria JX siema marcin04
masz moze gg bo mam sprawe do ciebie w sprawie tej filli zanecin <lol>

#658 Share pylek

pylek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 22 postów

Napisany 10 kwiecień 2011 - 08:34

Case seria JX hej a ma może ktoś instrukcje do case jx 80 bo ojciec gdzieś zapodział a trochę jest mi teraz potrzebna . jak macie to wrzucie może być i na pocztę pylek0@interia.eu z góry dzięki

#659 Share semos

semos

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 954 postów

Napisany 10 kwiecień 2011 - 15:55

Case seria JX mam pytanie ile palą wasze JX80? Najlepiej tak w porównaniu do C-360? wiecej mniej w tej samej pracy.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#660 Share Lucio

Lucio

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 97 postów

Napisany 10 kwiecień 2011 - 18:55

Case seria JX też sie przyłanczam do pytania semos ile pali case 80 w porównaniu do c360
i ile case 80 chodzi teraz ma ktos moze ceny dodatków do niego np klima pneumatyka i takie tam iche kosztują

Dodaj odpowiedź