Skocz do zawartości

Zdjęcie

Case seria JX

1624 odpowiedzi na ten temat

#581 Share ENDURAK91

ENDURAK91

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 494 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, technika rolnicza, motocykle, motoryzacja,

Napisany 03 luty 2011 - 21:16

Case seria JX dzieki kolego.

ale cena jest dardzo wysoka, do zetora zapłaciłem w serwise 300zł. a tu gościu życzy sobie 427zł :blink: :blink:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Case seria JX Dzisiaj, 09:19
  •  

#582 Share bialy2005

bialy2005

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3736 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, elektronika, samochody

Napisany 03 luty 2011 - 22:21

Case seria JX i tak taniej nie znajdziesz wiec dlaczego niby miałby sprzedac taniej :) wolny rynek

#583 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 04 luty 2011 - 09:11

Case seria JX Jeżeli to siedzenie jest nie składane, to do ciągnika będzie jeszcze gorzej wsiadać. Dodany obrazek Proponuję najpierw sprawdzić w wyposażonym w nie ciągniku wsiadanie do niego. Dodany obrazek

#584 Share ChiquitaB

ChiquitaB

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1885 postów

Napisany 04 luty 2011 - 10:38

Case seria JX przez to nie dają siedzeń do tych ciągników :/ od strony biegów się gorzej wysiada i wsiada:/ w sumie też by było mało miejsca na nogi ale przemęczyć się kawałek można a jak ktoś mały jest to z tyłu za siedzeniem nogi upcha. coś tam pisze w aukcji że składane jest ale drogie wrr ale jak bym przetestował coś takiego u kogoś w ciągniku to też bym kupił:) o ile by się sprawdziło

Edytowany przez ChiquitaB, 04 luty 2011 - 10:41.

#585 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 04 luty 2011 - 14:00

Case seria JX Czasami trzeba uważać przy wysiadaniu, bo nogawka od spodni zaczepia się o pedał sprzęgła. Dodany obrazek Wysiadanie prawą stroną to już porażka, można zostać z nogą w ciągniku. Dodany obrazek

#586 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 04 luty 2011 - 14:27

Case seria JX Bobek-a może byś się pokusił o bezpośrednie porównanie dwóch małych sprzętów które posiadasz-wypunktowałbyś JD i NH-może pomogłoby to ludziom w podjęciu decyzji typu "co kupić NH ,Case JX czy też JD M"-oczywiście wiem że 5720 to nie "M" ale silnik,kabina sterowanie dosyć podobne.Co Ty na to ?

#587 Share ChiquitaB

ChiquitaB

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1885 postów

Napisany 04 luty 2011 - 14:58

Case seria JX W JX to bym zmienił aby biegi trochę lepiej rozmieścili bo trochę ciulowo jest no i miejsce na pasażera aby było i trochę miejsca więcej a udźwig by mógł być jak w jxu ale się czepiam:P a teraz kto mi powie jaki zaczep mogę wykombinować bądź kupić aby przerobić koguta na magnes/przyssawki gumowe do przykręcenia na stałe z tyłu obok roboczych lamp tak sobie wymyśliłem .

#588 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 04 luty 2011 - 22:23

Case seria JX Pokusiłem się o napisanie dwóch opinii, na które namawiał mnie @jaro.

TD/JX vs. 5020/5R/5M

Prawdopodobnie, gdyby nie to, że obcowałem z kilko JD, to opinia na temat TD nie byłaby tak surowa. Jednak, jak ktoś powiedział człowiek robi się wygodny. Tak czy tak spróbowałem skromnych progów ergonomicznego JD, więc jazda TD nie jest dla mnie szczytem luksusu. Nie chcę jakoś nie wiadomo jak piętnować tańszego ciągnika, gdyż rozumiem, że dla wielu ten ciągnik to coś i po przesiadce z prostych starszych ciągników jest ciągnikiem komfortowym. Celem mojego opisu było ukazanie, że silnik i kabina w JD jest warta tych wyższych pieniędzy, że może warto na przekór pewnym osądom spróbować czegoś innego.

#589 Share dipol

dipol

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 91 postów

Napisany 08 luty 2011 - 18:06

Case seria JX

W JX to bym zmienił aby biegi trochę lepiej rozmieścili bo trochę ciulowo jest no i miejsce na pasażera aby było i trochę miejsca więcej a udźwig by mógł być jak w jxu ale się czepiam:P a teraz kto mi powie jaki zaczep mogę wykombinować bądź kupić aby przerobić koguta na magnes/przyssawki gumowe do przykręcenia na stałe z tyłu obok roboczych lamp tak sobie wymyśliłem .

Ja przykręciłem kawałek blachy na dachu pod śrubę co jest przykręcony dach i kładę na niej koguta na magnes B)

#590 Share dymek96

dymek96

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 44 postów
  • Zainteresowania:mechanika
    motoryzacja
    rolnictwo

Napisany 09 luty 2011 - 17:24

Case seria JX Mam pytanie zamierzam kupić Case jx 95 i chciałbym się dowiedzieć czy to dobry sprzęt i jak tam ze spalaniem i czy wytrzymałe. Z góry dzięki

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#591 Share ChiquitaB

ChiquitaB

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1885 postów

Napisany 10 luty 2011 - 09:51

Case seria JX spalanie kolego to w 10mth 50l wciągną jx90 nam a to ten sam silnik teraz praktycznie przy lekkiej pracy jak wożenie bali słomy bądź kiszonki i trochę z przyczepą. my chcemy koguta na stałe przymocować tylko muszę uchwyt dokupić albo dorobić:)

#592 Share dipol

dipol

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 91 postów

Napisany 10 luty 2011 - 17:28

Case seria JX A u mnie wyszło 70 litrów na 20 mth w cyklu mieszanym :rolleyes: a 80l w agregacie na 10mth 3,7m Case jx 90

#593 Share serek1971

serek1971

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 19 luty 2011 - 18:36

Case seria JX chce kupic case jx 80 napiscie mi jak sie sprawuje ??

Nie cytuj poprzedniego posta

Edytowany przez krolikNH, 19 luty 2011 - 22:47.

#594 Share javorskyp

javorskyp

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 144 postów
  • Zainteresowania:Hokey

Napisany 19 luty 2011 - 21:58

Case seria JX Orientuje się ktoś z was jakie jest spalanie w case jx 70 i w jakiej robocie.?

Ps. Co ile tam wybija godzina/motogodzina ? Co godzinę zegarową czy jak ?

#595 Share dipol

dipol

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 91 postów

Napisany 20 luty 2011 - 20:15

Case seria JX Przy 1600 obr/h silnkia = motogodzina = godzina zegarowa

#596 Share b0gdan

b0gdan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3102 postów

Napisany 22 luty 2011 - 13:34

Case seria JX to jest jakieś coś dziwne "inne", bo na pewno nie motogodzina :) Motogodzina nie będzie w tym Case przy 1600 obr, można powiedzieć, że będzie to jedna jednostka na wskaźniku :) A czy jesteś pewny, że zegar nie liczy niezależnie od obrotów?

#597 Share dipol

dipol

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 91 postów

Napisany 22 luty 2011 - 13:48

Case seria JX Pewny nie jestem, ale wydaje mi sie ze było by to bez sensu jakby liczył niezależnie od obrotów.

#598 Share bandzius14

bandzius14

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 35 postów

Napisany 22 luty 2011 - 14:01

Case seria JX Witam czy wie moze ktos z was jak zwiekszyc udzwig tylnego tuza W JX 95

#599 Share dipol

dipol

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 91 postów

Napisany 22 luty 2011 - 14:16

Case seria JX Nie wiem jak, ale dziwie się po co go masz zwiększać? Wydaje mi sie że jak zwiększysz udźwig to będziesz musiał przód bardzo obciążyć.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#600 Share b0gdan

b0gdan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3102 postów

Napisany 22 luty 2011 - 15:01

Case seria JX

Pewny nie jestem, ale wydaje mi sie ze było by to bez sensu jakby liczył niezależnie od obrotów.

ale teraz większość ciągników liczy godziny zegarowe (na pewno MF, FENDT , JD, DF)

Dodaj odpowiedź