Skocz do zawartości

Zdjęcie

Case seria JX

1624 odpowiedzi na ten temat

#321 Share kubu365

kubu365

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 187 postów

Napisany 07 luty 2009 - 19:07

Case seria JX

Znacie może cenę podstawowej wersji JXU 75

u dilera facet w Niedrzwicy Dużej mówił ze 114000 netto czyli 140000 brutto ale bez obciązników
Wielki fan case jx/new holland td

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Case seria JX Dzisiaj, 20:11
  •  

#322 Share statek

statek

wieczny student

• Members
  • PipPipPip
  • 1667 postów
  • Zainteresowania:Piłka nożna, elektronika, komputery

Napisany 23 luty 2009 - 00:00

Case seria JX JX 90 agroma białystok to cena 130 brutto

sam widzialem oferte:)

Fendt 412 TUZ WOM TI TMS, MF 5435 z ładowaczem Stoll 15, NH T5060, JCB 527-58, Zetor 7211, wóz sano 10m3 agregat ares l/z siewnik famarol i gaspardo SP4, Joskin Modulo2 8400l, gruber Rolmako 3m, sieczkarnia Claas Jaguar 840 + kemper 3000, pług kverneland AB 100. 130ha i 200 krówek

#323 Share beorn

beorn

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 168 postów

Napisany 23 luty 2009 - 11:01

Case seria JX z jakim wyposazeniem?? ja daje za niego 1tys wiecej ze wszystkim oprocz skrzyni 20x12. zamawial juz ktos moze to zalaczanie napedu i blokady elektrohydrauliczne?? bo w td juz ponoc mozna. gdybym o tym wiedzial wczesniej chetnie bym sie skusil.

. Od zeszlego tygodnia jestem posiadaczem Jx'a i mam takie drobne pytanka;
1. czy jest gdzis regulacja przeplywu oleju w hydraulice?? bo na moj gust za bardzo mi szarpie agregatem
2.w instrukcji jest napisane ze gdy kluczyk przekrecony jest max w lewo mozna wlaczyc swiatla pozycyjne i wyjac kluczyk tymczasem u mnie nic nie da sie wlaczyc oprocz koguta. a najbardziej wkurza mnie ze nie da rady posluchac radia i trzeba wlaczyc "zaplon' a wtedy piszczy to cholerstwo:/

#324 Share kobra89

kobra89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2436 postów
  • Zainteresowania:Projektowanie i majstrowanie nad maszynami.

Napisany 12 marzec 2009 - 17:22

Case seria JX Te piszczace "cholerstwo" latwo jest odlaczyc ;D, a przeplywu oleju to jeszcze nie slyszalem zeby ktos wogole regulowal?
Modernizacja gospodarstwa juz w trakcie.

#325 Share Damian2302

Damian2302

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 72 postów

Napisany 12 marzec 2009 - 21:24

Case seria JX Siemka beorn
Mam jx już prawie rok i żadnych problemów z nim nie miałem a co do ciśnienia oleju to nic się nie reguluje wiem bo tata się pytał jak przyjechali olej wymieniać.natomiast moge ci powiedziec ile kosztuje tylnia szyba-1000 zł drzwi te szklane 1620zł i tam mała szybka półokrągła-706zł;((przykra sprawa z tymi szybami;((dużo kosztują a uszczelka na te drzwi szklane sama kosztuje 260 zł lepiej skleić i oprócz szybami nic sie nie dzieje))) na szczęscie mam już w nim 670godzin
Case jest the best

#326 Share beorn

beorn

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 168 postów

Napisany 13 marzec 2009 - 10:00

Case seria JX przez "przykra sprawa z tymi szybami" rozumiesz tylko ich cene czy same z siebie potrafia peknac?? moglbys sprawdzic jak przekrecisz kluczyk max w lewo czy mozesz wlaczyc postojowki wtedy??

@kobra89 wiesz moze w ktorym miejscu to piszczenie mozna odlaczyc??

#327 Share Damian2302

Damian2302

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 72 postów

Napisany 15 marzec 2009 - 20:46

Case seria JX ok jutro sprawdze jak nie zapomne....
Case jest the best

#328 Share tvt190

tvt190

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 31 marzec 2009 - 12:25

Case seria JX Skoro tak łatwo jest odlaczyc te piszczace "cholerstwo" to może napisze ktoś jak to zrobić??

#329 Share Damian2302

Damian2302

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 72 postów

Napisany 31 marzec 2009 - 21:44

Case seria JX wiesz moze ci piszczy bo masz za mało oleju w skrzyni jak ja woziłem obornik i pękła mi rurka w przyczepie i kiprowałem obornik i dużo oleju uciekło i też piszczało ale odrazu doszedłem o co chodzi bo zobaczyłem plamę oleju pod przyczepą i starszy musiał jechać kupić 20l wlaliśmy ok 7 i był prawie max.albo tez w silniku sam nie wiem
Case jest the best

#330 Share Legat997

Legat997

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 309 postów
  • Zainteresowania:Desperatos Hydraulikos
    Powered by Kubota & Verva
    Modernizacje hydrauliki, rozbudowa, modyfikacje

Napisany 08 kwiecień 2009 - 16:02

Case seria JX Czytaliscie artykuł w Poradniku Rolniczym o awaryjnym Case JX 80 kupiony u dilera z Agromy?
Kto ma Japońca, to jeżdzi do końca! :-)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#331 Share pawel321654

pawel321654

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 324 postów

Napisany 08 kwiecień 2009 - 17:03

Case seria JX No czytałem ,nowy a w ogóle nie pracował i jeszcze mu naprawiać nie chcieli

#332 Share MCKYLO

MCKYLO

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 338 postów

Napisany 08 kwiecień 2009 - 20:08

Case seria JX Koledzy beorn i tvt190. O ile pamiętam to piszczenie (fakt wkurzające) jest dla bezpieczeństwa. Czujnik informuje o ciśnieniu w układzie wspomagania jak zapali się silnik pompa hydrauliczna wspomagania daje ciśnienie i sygnał milknie. Ze względów bezpieczeństwa bo to kierowanie, jest ten sygnał informujący o awarii pompy wspomagania. Czujnik powinien być na przewodzie stalowym który idzie z pompy hydrauliki po prawej stronie siedząc za kierownicą JX z silnikiem 3,9 litra jak jest w nowym 3,2 nie wiem. Przewód powinien iść do zbiorniczka oleju od wspomagania. Wystarczy zdjąć wsuwki z czujnika i połączyć aby był obwód i po piszczeniu. Ciśnienie powoduje że czujnik zamyka obwód.
UWAGA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jest to tylko moja prywatna sugestia osobiście nie zalecam wręcz odradzam obejście czujnika. W przypadku awarii pompy nie będziemy informowani o awarii. Jeżeli ktoś tego dokona to tylko na własną odpowiedzialność wiedząc że nie wolno tego robić. Można również stracić gwarancję.
Pozdrawiam

#333 Share macin87

macin87

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1231 postów

Napisany 08 kwiecień 2009 - 20:19

Case seria JX

Czytaliscie artykuł w Poradniku Rolniczym o awaryjnym Case JX 80 kupiony u dilera z Agromy?

Ja jak byłem w agromie w łukowie to podsłuchalem krótką rozmowę mechanika i szefa o ciągniku marki case ih ale nie wiem jakiej serii. Mechanik mówił:"znowu case nawalił", a szef na to "co znowu, skrzynia?", mechanik: "tak", szef: no to znowu trzeba będzie zadzwonić ........! i zaraz poszli gdzieś razem

#334 Share kubu365

kubu365

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 187 postów

Napisany 22 kwiecień 2009 - 14:54

Case seria JX ja w swoim jx80 mam juz 10mth zobaczymy jak sie bedzie spisywal a co do miejsca produkcji to u mnie pisze ze we wloszech
Wielki fan case jx/new holland td

#335 Share sotxx

sotxx

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 22 kwiecień 2009 - 21:11

Case seria JX Kubu ja tez lubelskie i tez jx80.Napisz kiedy kupiłes,gdzie i za ile?

#336 Share KaGeBe

KaGeBe

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 61 postów

Napisany 25 kwiecień 2009 - 21:18

Case seria JX

Czytaliscie artykuł w Poradniku Rolniczym o awaryjnym Case JX 80 kupiony u dilera z Agromy?

Ten artykuł to naprawde wzorzec fuszerki dziennikarskiej. Jak można napisać coś na pół strony w ogolnopolskiej gazecie opierając sie tylko na zeznaniach jedej strony??? Pani "dziennikarz" nawet nie pofatygowała sie skontaktować z Agromą! Taki wyciagam wniosek skoro nie napisała nic o stanowisku sprzedawcy ani o tym ,że np odmówił komentarza.

#337 Share PAWKUB

PAWKUB

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 62 postów
  • Zainteresowania:ROLNICTWO I KOMPUTERY

Napisany 19 maj 2009 - 13:22

Case seria JX

jest w niej malo miejsca np. jak bys chcial jechac z kumplem to on ostro sie poobija sam sie tak poobijalem :) no i te lampy zeby byly zamontowane tak jak w tdd ale lampy to jeszcze nic. troszke wieksza kabina i by bylo ok ;)

Steyr 6140, Zetor 12045 i 10145 oraz Ursus C-360 to moja ekipa do pracy

#338 Share jankris

jankris

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 637 postów

Napisany 19 maj 2009 - 13:57

Case seria JX Ciągnik za 130tys. i nie ma regulacji przepływu oleju w układzie podnoszenia. Toż stary zetor to miał. Jak powoli opuścić agregat z siewnikiem pełnym zboża na hydropaku????

#339 Share DF24

DF24

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 208 postów

Napisany 19 maj 2009 - 16:04

Case seria JX Witam niewiem czy dobrze trafiłem mam problem albo case jx90 albo df agrofarm jak i jeden tak i drugi ma swoje plusy i minusy prosze o wasza opinie

Małorolny jestem. (106ha)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#340 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 19 maj 2009 - 16:10

Case seria JX

Ale jakie awarie tylko pompa paliwowa bo elektryke to mu serwis spaprał, i było już o tym kiedyś również o nh TD, a było tam opisane o takim przypadku że awaria pompy wystąpiła tydzień po skończeniu gwarancji i dieler nie chciał uznać ale gościu się odwołał bo weług jakichś przepisów jest jeszcze 2 tyg po skończeniu gwarancji na wystąpienie usterki, wie ktoś moze coś bliżej na ten temat?

Dodaj odpowiedź