johny

Case seria JX

Polecane posty

Nikita_Bennet    315

zależy od zdolnościu kupującego :(

cenowo są podobne - obserwuje ceny tych ciągniczków od kilu miesięcy i gadanie że NH jest tańszy czy Case jest tańszy to tylko gadanie - w tym samym wyposażeniu wyjdą za tyle samo wg mnie.


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ChiquitaB    754

koledzy a jakie są wasze opinie dokładnie o modelu case jx95?? czekam na wyczerpujące odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sprawy jak coś wiem, to chętnie odpowiadam.

 

A co do kolegów "Made in India" to ja bym się tak nie śmiał, bo to "Indianie :lol: " mają fabrykę swoich ciągników w Polsce, a my o ile mi wiadoma nie mamy fabryki ciągników w Indiach. Tak naprawdę do prawie już wcale nie mamy swoich ciągników, więc radzę się zastanowić zanim coś się wyklepie na klawiaturze. Pozdrawiam zdeklarowanego przeciwnika JX/TD MCKYLO.

ja słyszałem ze pisze made in china i lepiej kupic uzywany za granicy bo do polski idzie wszystko najgorsze i widac jaka i cena ja to kupuje z niemiec i nie narzekam

 

koledzy a jakie są wasze opinie dokładnie o modelu case jx95?? czekam na wyczerpujące odpowiedzi

ja słyszałem ze to jest masakra i nie kupuj w polsce tylko z niemiec bo do polski idzie najwiekszy badziew jak kolega rozbierał go po gwarancji to na rzeczach pisało made in china i jest nie za silny lepiej kupic uzywanego z niemiec ja juz mam 4 case uzywane i nie narzekam

 

Ortografia

Edytowano przez krolikNH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ChiquitaB    754

kolego LUKASZ1455XL a myslisz ze do niemiec lepsze puszcza? to samo idzie i co do JX95 to nikt sie nie skarzyl ze to zly ciagnik a wrecz przeciwnie. A jak cie nie stac na nowy ciagnik to sprowadzasz sobie z niemiec sprzet z 6tys przebiegiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mareknh    40

Ostatnio znajomy powiedział tacie, że w JX80 zeszła mu farba z turbiny, czy w waszych tez tak jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

z turbiny farba musis zejsc ale z czesci gdzie jest wirnik napedzany spoalinami bo tam sa wysokie tem i żadna farba tego nie wytrzyma. u mnie tez tak jest w zetorze w case nie zwracałem uwagi jescze na to


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
look19    30

"Nie ma czegos takiego jak zwrot do dealera:) i napewno przedstawiciel by sie do tego nie przyznał bo on ma sprzedawac a nie zniechecac klienta:)"

 

Coś takiego jak rękojmia obowiązuje, a tak poza tym gościu mówił to właścicielowi składnicy, który był zainteresowany zakupem takiego ciągnika i ten handlowiec wolał mu powiedzieć prawdę na ten temat, ponieważ jakby go oszukał, to ich współpraca na pewno zakończyłaby się od razu, a współpracują w dziedzinie dostaw drobnego sprzętu z Sokółki - ładowacze itp.


Jeśli chcesz poznać prawdę na temat Agromy pisz na PW. Na pewno odpowiem. Miałem z nimi do czynienia.

Nie polecam zgrabiarki firmy METAL-TECHNIK z powodu wad konstrukcyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafalx75    0

koledzy a jakie są wasze opinie dokładnie o modelu case jx95?? czekam na wyczerpujące odpowiedzi

Witam

Mam jx95 od roku, jako pierwszy ciągnik na ok 70 ha. Pracuje z pługiem b-201 (5), agregat uprawowo siewny, z turem Stoll do ładowania zboża i nawozu. Przesiadłem się z U 1214. Teoretycznie ma mniej o około 20 km od ursusa ale wcale tego nie odczuwam. Miałem jeszcze do wiosny stary agregat RAU 5,2 m długi i ciężki. Ursusem się męczyłem, Case pracował bez zarzutu.

Przydałoby się drugie miejsce w kabinie. Co do spalania to nie robiłem pomiarów ale na oko spodziewałem się, że będzie oszczędniej. Do tej pory malutkie dwie usterki bez wpływu na pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomi24    0

Ostatnio znajomy powiedział tacie, że w JX80 zeszła mu farba z turbiny, czy w waszych tez tak jest?

Ciekawe jak mogła mu zejść farba z turbiny jak JX80 ma silnik bez turbo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

A pomimo tego czy jest to JX80 czy większy to farba zejdzie z turbiny w każdym silniku bo tam jest przecież temperatura, co w tym takiego dziwnego :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin 80    8

Ciekawe jak mogła mu zejść farba z turbiny jak JX80 ma silnik bez turbo???

jak nowy silnik ma Tier 3 to ma zmniejszoną pojemność silnika do 3,2Li ma turbo te starsze nie miały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mareknh    40

Dziwnego jest w tym, że nasz NH i jego Case były brane w tym samym czasie i nam nie zeszła, a jemu po 10 mth.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli nic kolego nie robisz tym ciągnikiem skoro nawet farba z turbiny nie zeszła...;[


Kiedy pojawiają się dzieci zaczynamy inaczej patrzeć na ten padołek łez...
Eliza, nasze małe płaczące szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mareknh    40

ponad 30 mth ma, więc nie można powiedzieć, że nic, często w transporcie chodził i tylko 3 mth w polu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

to oznacza ze twój jescze nie dostał na tyle w du... ze turbina sie nagrzałą do takiej tem. ktora by spaliła farbe :D


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
philips    0

my mamy 2 lata jx90 i wogole jx jest sporo w mojej okolicy i kazdy sie dobrze sprawuje bez zastrzezen i teraz wzielismy Case Maxxuma 125 x-line

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
javorskyp    8

Witam. Czytałem ten temat i posty z przed dwóch lat i tak patrzę na te ceny to case poszedł w górę o 15-18 tys../? Teraz ceny są dużo wyższe... Wie ktoś z was ile kosztuje nowy case jx 70 w euro..? Bo coś mi się wydaje że deelerzy nakupili ciągników po 4.7 za euro a teraz jest po 3.88?? A cena case się nie zmnienia... Czekam na odpowiedźi Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozwieje kolego Twoje wątpliwości, niestety producent podnosi ceny, dlaczego nie potrafię dokładnie odpowiedzieć składa się na to wiele czynników na pewno, zaręczam Ci że dealerom marża nie wzrosła. A zakup wygląda tak że ciągnik ma ustaloną cenę katalogową europejską i ta jest przeliczana na ZŁ w styczniu a później ustalane są progi rabatowe na dany model .

Wspomniany przez Ciebie JX 70 po cenie europejskiej w zł kosztuje od wzwyż prawie 138 tyś zł netto a kupisz go od około 90 tyś zł netto wzwyż, nie kupujemy w EURO tylko w złotówkach w tej sytuacji kursowej jest to dla nas niekorzystne.


Kiedy pojawiają się dzieci zaczynamy inaczej patrzeć na ten padołek łez...
Eliza, nasze małe płaczące szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
javorskyp    8

Rozwieje kolego Twoje wątpliwości, niestety producent podnosi ceny, dlaczego nie potrafię dokładnie odpowiedzieć składa się na to wiele czynników na pewno, zaręczam Ci że dealerom marża nie wzrosła. A zakup wygląda tak że ciągnik ma ustaloną cenę katalogową europejską i ta jest przeliczana na ZŁ w styczniu a później ustalane są progi rabatowe na dany model .

Wspomniany przez Ciebie JX 70 po cenie europejskiej w zł kosztuje od wzwyż prawie 138 tyś zł netto a kupisz go od około 90 tyś zł netto wzwyż, nie kupujemy w EURO tylko w złotówkach w tej sytuacji kursowej jest to dla nas niekorzystne.

 

 

:) Nie rozumiem Czyli teraz Ten case co kosztował (kosztuje np u delera 118600 brutto to teraz bedzie kosztował 138 brutto?? :) czyli ok 35tys euro ?? PO takiej cenie to go w życiu nie kupie..;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

CASE NH i Stayer nie sa liczone w EURO !!!!!!!! tylko w złotówkach. Z moich info od 1 kwietnia ceny maxxum-ów JXU ida do dołu o 5%. włąsnie przez to ze euro poleciło w dół to i ceny casów troche spadaja. A wczesnij podnosli ceny bo euro było wysoko. A to wszytko po to żeby byc konkurencyjnymi wobec innych marek które ceny przeliczaja po bieżacym kursie.


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
javorskyp    8

CASE NH i Stayer nie sa liczone w EURO !!!!!!!! tylko w złotówkach. Z moich info od 1 kwietnia ceny maxxum-ów JXU ida do dołu o 5%. włąsnie przez to ze euro poleciło w dół to i ceny casów troche spadaja. A wczesnij podnosli ceny bo euro było wysoko. A to wszytko po to żeby byc konkurencyjnymi wobec innych marek które ceny przeliczaja po bieżacym kursie.

 

 

Tak, ale gdy by tak sprowadzić sobie nowego case jx 70 z niemiec bo tam jest w euro już przywieziony to wyjdzie taniej na zł przeliczając na dzień dzisiejszy co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

Z takim mysleniem to daleko nie zajedziesz . A gdzie gwarancja serwis itd ?? Wiesz ile musiłbys bulic za ciagnik którego nie kupiłes w danej firmie.


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
javorskyp    8

Faktycznie, masz rację... Ale patrząc na te ceny to może by coś jeszcze utargował u dilera jednego czy drógiego :) ... Muszę jescze zadzwonić i poprosić o cennik rzeczy które nie są w standardzie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Nie są liczone, ale cena jest ściśle zależna od Euro. tongue.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze że wolał bym żeby były w Euro bo to że są w złotówkach utrudnia i wydłuża mnie jako sprzedawcy negocjacje z producentem... Tak cena jest zależna od Euro ale nie wiecie ile się trzeba namęczyć żeby Case-owi wytłumaczyć że inne tanieją bo euro spada i konieczna jest obniżka ceny...

Co do cen np. w Niemczech kolego nie mam pojęcia jakie są dzwoń do jakiegoś niemieckiego dealera może się dowiesz.


Kiedy pojawiają się dzieci zaczynamy inaczej patrzeć na ten padołek łez...
Eliza, nasze małe płaczące szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez TrAkToReK
      Witam
      Tak jak w temacie. Czy to dobry sprzęt ten CASE??? Chce go kupić ponieważ ma dość ładny wygląd i można go używanego za ładne pieniądze, chce aby ciągnik miał MAX 95 KM. I uprzedzam kosztował MAX 60 tys. ZŁ Ile pali bo miałem Ursusa 914 i to była wielka cysterna B)
       
      Pozdrawiam
       
      (Z góry THX)
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj