Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zakup brony talerzowej

53 odpowiedzi na ten temat

#41 Share BARABUS

BARABUS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 643 postów

Napisany 10 styczeń 2012 - 21:59

Zakup brony talerzowej wydaje mi się że to raczej jest w celach bezpieczeństwa na drodze, widać po prostu że coś wystaje za ciągnikiem, druga sprawa oberwać takim talerzem... na pewno z czasem robią się ostre :rolleyes:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Zakup brony talerzowej Dzisiaj, 22:14
  •  

#42 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 11 styczeń 2012 - 12:04

Zakup brony talerzowej a w czym ta plandeka pomoże przy zderzeniu ? Pomarańczowy kolor jedynie zostanie na zębach :P

#43 Share BARABUS

BARABUS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 643 postów

Napisany 11 styczeń 2012 - 12:33

Zakup brony talerzowej pomóc nie pomoże, raczej pełni prowizoryczną funkcję ostrzegawczą :lol:

#44 Share es8

es8

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 279 postów

Napisany 11 styczeń 2012 - 15:47

Zakup brony talerzowej Kolega dostał do testów wersję demo Catrosa 5,5 albo 6m z Tech-Komu i ciągnął go Deutz-Fahrem 165. Mówił, że 12 km/h pociągnął, ale oczywiście nie przy maksymalnej głębokości pracy.
Fendt 818 powinien mniej ją czuć, zresztą mam nadzieję, że sam napiszesz jak Ci się ten catros sprawuje i jak go Fendt odczuwa. :) gratuluję zakupu.

#45 Share fifek09

fifek09

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 51 postów

Napisany 26 grudzień 2012 - 17:43

Zakup brony talerzowej witam wszystkich szukam porad i opinii na temat talerzówek jaka wybrać moja kwota przeznaczona na to to 50000zł ciągnik jaki ma pracować to minimum 125km ( ale planowany jest zakup na większy ) jaka szerokość i jaki rodzaj,marke polecacie Pozdrawiam

Połączony

Edytowany przez MAT912, 26 grudzień 2012 - 18:30.

#46 Share grzegorzw1971

grzegorzw1971

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 97 postów

Napisany 23 marzec 2013 - 12:48

Zakup brony talerzowej Witam Wszystkich! chcę kupić talerzówkę ,nie wydając zbyt wielkiej kasy,więc mam pytanie,czy talerzówkę 1,6 metra (których ogłoszeń jest najwięcej i w miarę przyzwoite ceny) kupując dłuższe osie można rozszerzyć np do 2 metrów?

#47 Share JOHNDEERE3350

JOHNDEERE3350

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 23 marzec 2013 - 13:17

Zakup brony talerzowej ja miesiąc temu kupiłem nową talerzówke firmy strumyk 2,70 m z wałkiem będzie z nią pracował MTZ 80 dałem za nią chyba koło 6 tyś polecam.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#48 Share wojtek8244

wojtek8244

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 174 postów
  • Zainteresowania:Cześć mam na imię Wojtek i prowadzę z Rodzicami gospodarstwo rolne o pow. 11 ha. Zajmujemy się produkcją roślinną i zwierzęcą, mieszkam w woj. Lubelskim, powiat Lubelski, gm. Bychawa.
    Uprawy które siejemy to pszenica, jęczmień, buraki cukrowe, koniczyna czerwona, ziemniaki. Moje gospodarstwo jest trochę małe ale się rozwijamy i zmieniamy park maszynowy na maszyny nowoczesne i dokupujemy ziemie na ile pozwalają środki finansowe

Napisany 23 marzec 2013 - 14:35

Zakup brony talerzowej ja mam bronę talerzową firmy RO-MASZ WARKA 2,7 kupiłem ją 3 lata temu i sprawuje się bardzo dobrze
dokupiłem do niej wał strunowy pojedynczy i dzięki temu ziemia jest dobrze wyrównana
a do jakiego ciągnika ma być ta talerzówka?

#49 Share grzegorzw1971

grzegorzw1971

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 97 postów

Napisany 23 marzec 2013 - 14:38

Zakup brony talerzowej do zetora 7245 i myślałem o używanej za mniejsze pieniądze.

#50 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 23 marzec 2013 - 14:44

Zakup brony talerzowej Co ro przeróbek to da się. Dolicz sobie do kosztu zakupu nowych osi, brakujących talerzy, tulei dystansowych i i dorobienie przedłużek ramki ze skrobakami.
Taniej będzie kupić o odpowiedniej szerokości i nie martwić się czy aby wytrzyma

Edytowany przez KRISTOFORn, 23 marzec 2013 - 14:47.

#51 Share wojtek8244

wojtek8244

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 174 postów
  • Zainteresowania:Cześć mam na imię Wojtek i prowadzę z Rodzicami gospodarstwo rolne o pow. 11 ha. Zajmujemy się produkcją roślinną i zwierzęcą, mieszkam w woj. Lubelskim, powiat Lubelski, gm. Bychawa.
    Uprawy które siejemy to pszenica, jęczmień, buraki cukrowe, koniczyna czerwona, ziemniaki. Moje gospodarstwo jest trochę małe ale się rozwijamy i zmieniamy park maszynowy na maszyny nowoczesne i dokupujemy ziemie na ile pozwalają środki finansowe

Napisany 23 marzec 2013 - 19:09

Zakup brony talerzowej jestem tego samego zdania co KRISTOFORn ja targam talerzówkę farmerem 81km i on jej prawie nie czuje

więc kupić używaną o takiej długości jaka jest potrzebna i już nie mamy kłopotu

#52 Share Kolodziej

Kolodziej

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 04 kwiecień 2013 - 10:38

Zakup brony talerzowej Pytanie do JOHNDEER-a: talerzówka Strumyk ma talerze 510 i 460 mm. Na przednich walcach mniejsze talerze są skrajne a na tylnych walcach są od środka czy też skrajne?

#53 Share PK007

PK007

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 333 postów

Napisany 20 listopad 2014 - 17:31

Zakup brony talerzowej

Zastanawiam się nad zakupem talerzówki do c 330 tylko mam dylemat co do talerzy czy gładkie czy te "szczerbione" jakby ktoś mógł mi wyjaśnić jak jest różnica pomiedzy tymi talerzami bo są jeszcze takie gęsto szczerbione jak i rzadziej i które lepsze ? I czy ursus c 330 poradzi dobie z talerzówką ?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#54 Share PK007

PK007

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 333 postów

Napisany 20 listopad 2014 - 17:33

Zakup brony talerzowej

Zastanawiam się nad zakupem talerzówki do c 330 tylko mam dylemat co do talerzy czy gładkie czy te "szczerbione" jakby ktoś mógł mi wyjaśnić jak jest różnica pomiedzy tymi talerzami bo są jeszcze takie gęsto szczerbione jak i rzadziej i które lepsze ? I czy ursus c 330 poradzi dobie z talerzówką ?