Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zakup brony talerzowej

53 odpowiedzi na ten temat

#21 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 05 styczeń 2012 - 14:57

Zakup brony talerzowej W tym roku miałem brony talerzówe Lemkena Rubin 6m połzawieszaną oraz Amazone Catros 6m połzawieszana z wałem gumowym.
Powiem Ci szczerze że na chwilę obecną lepszej talerzóki od Amazone nie widzę. Lemken się przy niej chowa. Kompiel olejowa łożysk, w lemkenei jakiś smar który z wiekiem twardnieje, w siewniku Compact Solitair w bronie Helidoor mam to - nie mowię że to jest złe, ale w Amazone lepiej rozwiązane, Lemken ma zabezpieczenia sprężynowe, talerz lata nie tylko góra dół ale również na boki, brona czasami podskakuje na sprezynach. Amazone szuper sztywna, wał gumowy testowałem po deszczu na glinie, nic mi nie zalepiało. Wałki w Lemkenie padły od razu.
Ogolnie sam zbieram i powoli odkładam kasę na Catrosa bo maszyna naprawdę mnie zaskoczyła. Miałem brać gruber coś w stylu Cenius, Karat ale wolę porządną talerzówkę.

Catros 4m po dobrym targowaniu powinieneś wyrwać za 60-70 tys PLN

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Zakup brony talerzowej Dzisiaj, 05:40
  •  

#22 Share BARABUS

BARABUS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 643 postów

Napisany 05 styczeń 2012 - 15:22

Zakup brony talerzowej Catros tez jest interesujący, ale nie wiem jak cenowo to wyjdzie, w poniedziałek śmigam do Korbana w Tarnowie Podgórym i zobaczymy... obecnie mają inwenturę :rolleyes:

Amazone Cartos4001 zawieszana rozkładana hydraulicznie na gładkim talerzu 19.700 euro
na ząbkowanym talerzu 20.600 euro
Amazone Catros 5001 zawieszana rozkładana hydraulicznie na gładkim talerzu 21.500 euro
na ząbkowanym talerzu 23.500 euro

ceny netto :(

Edytowany przez milanreal1, 05 styczeń 2012 - 21:44.
post pod postem

#23 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 05 styczeń 2012 - 16:29

Zakup brony talerzowej mi na WSTĘPIE dawali 18% rabatu w celu rozreklamowania rynku na granicy wschodniej.

#24 Share nhfan

nhfan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 325 postów

Napisany 05 styczeń 2012 - 19:31

Zakup brony talerzowej panowie a znacie cene Catrosa 3m??

#25 Share es8

es8

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 279 postów

Napisany 06 styczeń 2012 - 11:21

Zakup brony talerzowej Pewnie około 50-55 netto po targowaniu. Oczywiście w zależności od konfiguracji.

#26 Share BARABUS

BARABUS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 643 postów

Napisany 08 styczeń 2012 - 08:54

Zakup brony talerzowej Fendt 818 Vario TMS pewnie nie da se rady z Amazonem Catrosem 5500 ?? 5,5 m szrokości

http://otomoto.pl/br...00-A124935.html

#27 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 10 styczeń 2012 - 16:49

Zakup brony talerzowej W sumie czy to 4 czy 5,5 to i tak waga ponad 3 tony przy wale pierścieniowym i zgrzeble. Dodany obrazek

#28 Share BARABUS

BARABUS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 643 postów

Napisany 10 styczeń 2012 - 17:11

Zakup brony talerzowej @Bobek_Farmer nie rozumiem twojego posta :P Catros 5500 ma prawie 5 ton, ale co to ma do rzeczy ze ponad 3 tony ?

#29 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 10 styczeń 2012 - 17:48

Zakup brony talerzowej Dać radę da...tylko kwestia jaką prędkoscia bedziesz pracował

#30 Share BARABUS

BARABUS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 643 postów

Napisany 10 styczeń 2012 - 17:51

Zakup brony talerzowej jak poleci 10-12 to w zupełności wystarczy... zobaczymy na wiosnę co potrafi B)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 10 styczeń 2012 - 19:05

Zakup brony talerzowej 12 ciezko... 10 w zaleznosci od warunków i głębokosci :P

#32 Share zjiomek

zjiomek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 17 postów

Napisany 10 styczeń 2012 - 19:57

Zakup brony talerzowej Myśle że spokojnie da sobie rade z catrosem 5500 i prędkością min 10 km/h nie będzie problemu

szukałeś na allegro dokładnie, ostatnio znalazłem Unii Aresa 3 metry pół zawieszany z dużymi talerzami 2009 rok za około 30 tyś

Edytowany przez zjiomek, 10 styczeń 2012 - 19:58.

#33 Share BARABUS

BARABUS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 643 postów

Napisany 10 styczeń 2012 - 20:03

Zakup brony talerzowej już kupiłem... Catrosa 5500-T, oglądałem Unie Ares u Korbanka, hm wolałem kupić używkę zachodnią niż polski nowy, jakość wykonania niestety ale ma wiele do życzenia, poza tym otrzymałem kilka odpowiedzi od użytkowników z forum, również osoby która posiada takiego Aresa 4,5m który zdecydowanie odradził mi takiej brony jak Ares

#34 Share Pawel1990

Pawel1990

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 99 postów

Napisany 10 styczeń 2012 - 20:33

Zakup brony talerzowej http://www.uniagroup...nd?brand.id=143 pracuje podobnym aresem i powiem że maszyna nie zapychalna i głębokość trzyma oki, o trwałości wiele nie powiem bo pracowała 4 sezony na 60ha

#35 Share BARABUS

BARABUS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 643 postów

Napisany 10 styczeń 2012 - 20:40

Zakup brony talerzowej swojej opinii na temat UNI nie mam, bo nie miałem przyjemności użytkować więc nie będę się na jej temat wypowiadać, zacytuję tylko osobę która ma takiego ARESA 4,5m

"Ta Unia ares txl, co tu dużo gadać szrot. Nadaje się tylko na złom. łożyska zalewają się wodą bo są podkładki papierowe pomiędzy talerzem a piastą, talerze pękają bo są za mocno wytłoczone, wał spiralny to wymiana łożysk z uchwytami co roku przy areale 250ha, rama popękała już kilka razy na gwarancji. to jest niesamowita klapa, Znajomy ma unie cut6 i zrobił 50ha i rama pękła. Maszyna jest masywna ciężka ale nikt jej nie sprawdził pod względem wytrzymałości"

#36 Share zjiomek

zjiomek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 17 postów

Napisany 10 styczeń 2012 - 20:54

Zakup brony talerzowej talerze mocno zużyte, wał zapewne oponowy ? od Unii napewno lepsza, trwalsza, masz przy zaczepie takie pomarańczowe "plandeki", ?

#37 Share BARABUS

BARABUS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 643 postów

Napisany 10 styczeń 2012 - 21:31

Zakup brony talerzowej plandek niestety już brak... :rolleyes:

przednie talerze nowe, tylne używane ale średnice maja jak te nowe wiec dużo nie pracowały od zmiany bo od nowości maszyny na pewno nie są :P , wał oponowo pierścieniowy

#38 Share zjiomek

zjiomek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 17 postów

Napisany 10 styczeń 2012 - 21:38

Zakup brony talerzowej co do plandek zastanawiam sie do czego one służą, może do przykrycia maszyny ? :huh:

#39 Share BARABUS

BARABUS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 643 postów

Napisany 10 styczeń 2012 - 21:45

Zakup brony talerzowej zakłada się je na maszynę po złożeniu, w celu przykrycia dolnej partii talerzy
Dodany obrazek

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#40 Share zjiomek

zjiomek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 17 postów

Napisany 10 styczeń 2012 - 21:54

Zakup brony talerzowej nie wiem po co to męczyć się i zakładać na droge a na polu zwijać ;) nieprawdasz ?

Edytowany przez zjiomek, 10 styczeń 2012 - 21:55.