Skocz do zawartości

Zdjęcie

Renault Ares 540 RX sterowanie

9 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Krzysiek19

Krzysiek19

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 110 postów

Napisany 28 grudzień 2011 - 21:15

Renault Ares 540 RX sterowanie Witam! znalazłem u mnie w okolicy taką renówke i jest w okazyjnej cenie,jutro jedziemy ją oglądać i mam kilka pytań czy ona ma komputer? Jakie ona ma sterowanie? (chodzi mi o najlepiej wytłumaczenie wszystkiego :) )? Jest awaryjny? Czy cena za ok 50 000 za tą renie to dobra cena? rocznik 1997 mth nie znam
Liczę na szybką odpowiedź.
Ursus c-330 i MF 255
następca c 330 Renault Cergos :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Renault Ares 540 RX sterowanie Dzisiaj, 01:30
  •  

#2 Share tomu

tomu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 447 postów

Napisany 29 grudzień 2011 - 21:11

Renault Ares 540 RX sterowanie Kompa podobno maja wszystkie i idzie sprawdzić przebieg. Działa tak jak każdy rewers przy kierownicy, biegi i półbiegi w drążku, dodatkowo żółw i zająć się przełącza po skierowaniu drążka skrzyni biegów w lewo. Cena jakaś niska i nie sugeruje że to idealna maszyna. no ale jak na ten rocznik jest odpowiednia
Kopiowanie, używanie i rozpowszechnianie zdjęć jedynie za zgodą autora!

#3 Share Krzysiek19

Krzysiek19

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 110 postów

Napisany 29 grudzień 2011 - 22:30

Renault Ares 540 RX sterowanie a przebieg dzisiaj sprawdzaliśmy wynosi 8,5k silnik chodzi dobrze, nie ma siwego dymu. Myślicie żeby go zabrać?
Ursus c-330 i MF 255

#4 Share Levis

Levis

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 107 postów
  • Zainteresowania:Pure performance

Napisany 29 grudzień 2011 - 22:32

a przebieg dzisiaj sprawdzaliśmy wynosi 8,5k silnik chodzi dobrze, nie ma siwego dymu. Myślicie żeby go zabrać?

Silnik to nie wszystko. Hydraulika działa? Skrzynia chodzi płynnie? Spróbuj go do czegoś ciężkiego zaczepić, zobacz czy nie ma problemu ze sprzęgłem, półbiegami czy się nie ślizga, rozgrzej olej zobacz czy wspomaganie dobrze chodzi.

#5 Share Krzysiek19

Krzysiek19

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 110 postów

Napisany 30 grudzień 2011 - 15:52

Renault Ares 540 RX sterowanie wszystko było ok, dzisiaj pojechaliśmy jeszcze raz i z ciekawości dyskretnie gdy on nie patrzał otworzyłem w wlew do chłodnicy i ukazała się niewielka ilość oliwy, przejechałem palcem dla upewnienia się - oliwa... szukam dalej, drugą sprawą jest opłacenie vatu, popękane lusterka,klosze, brak osłon pulpitu, lewy błotnik pocięty nożem. Cena była 49 ale po podliczeniu wszystkiego wynosi 60 więc szukam dalej, bo jeżeli jest oliwa w chodnicy to remont by musiał przejść, a to nie am sensu...
Ursus c-330 i MF 255

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share asdafi

asdafi

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 34 postów
  • Zainteresowania:informatyka

Napisany 03 marzec 2016 - 20:02

A ja mam pytanie co do mocy w tych ciągnikach. Na stronach ze specyfikacjami tych ciągników napisane jest, że ma 85KM. Jestem w trakcie zakupu ciągnika i zaciekawiła mnie ta oferta: http://olx.pl/oferta...html#7ec1be90c8.

Gość w aukcji podał 96KM i po kontakcie telefonicznym twierdzi, że tak ma w dowodzie. Ktoś wie jak to dokładnie wygląda?

Pozdrawiam

#7 Share ptaszyna

ptaszyna

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1630 postów

Napisany 03 marzec 2016 - 22:25

W dowodzie może być sporo nieścisłości. Jak ma silnik TRT4039 to ma 85km chyba że miał wymieniany silnik na TRT4045 to wtedy ma 95km. Na silniku powinno być oznaczenie typu. Ale orginalnie powinien być ten mniejszy sil. Po drugie na pewno ma dużo więcej przejechane niż podaje. Gość wstawia niezły kit, "ciągnik na 5ha orki". Ciekawe jaki mu przyznali nowy, bo był przelicznik na hektary i żeby dostać  ok. 100km ciągnik trzeba było mieć grubo pow. 20ha.

#8 Share Gosc222

Gosc222

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 27 sierpień 2016 - 14:21

ptaszyna

Napisany 03 marzec 2016 - 22:25

W dowodzie może być sporo nieścisłości. Jak ma silnik TRT4039 to ma 85km chyba że miał wymieniany silnik na TRT4045 to wtedy ma 95km. Na silniku powinno być oznaczenie typu. Ale orginalnie powinien być ten mniejszy sil. Po drugie na pewno ma dużo więcej przejechane niż podaje. Gość wstawia niezły kit, "ciągnik na 5ha orki". Ciekawe jaki mu przyznali nowy, bo był przelicznik na hektary i żeby dostać  ok. 100km ciągnik trzeba było mieć grubo pow. 20ha.

Witam,przypadkiem natknąłem się na P.wypowiedzi i odpowiem Panom na kilka niejasności :), dowód mam taki jak mi wydano nic mi nie wiadomo o wymianie silnika co ma p. ,,ptaszyna,,wątpliwości,,jeśli chodzi o przebieg podaję taki jaki jest na wyświetlaczu i raczej śrubokrętem sobie go nie cofnąłem bo nie wiem jaki miał by być temu cel jak ten ciągnik jest u mnie używany tylko 2-3 razy w roku, jeśli ma ktoś wątpliwości proszę spojrzeć na zdj.

Z tym wstawianiem kitu to radził bym się zastanowić dopiero pisać takie rzeczy, ponieważ P.nie wie a wypowiada się na czyjś temat nie mając żadnego pojęcia o czym piszę.

Tak ciągnik na 5ha ponieważ lamborghini 60km jest za małe na pług 4 skibowy z odkładnicami 45 i większe i męczy się przy sieczkarni kukurydzy więc nie wiem w czym tu takie ździwienie?

Jest P.ciekaw jaki mi przyznali więc proszę zobaczyć na zdj. claas nexos 240f najmocniejszy z tych modeli nexos 101KM 4500cm3 pojemność silnika ,85l.hydraulika, przedni wom i inne, z możliwością dokupienia na 105l. i o te h. Pan się myli, ponieważ jeśli się wpisało że mały nie wystarczy do SPRZETU w jakim będzie pracował mogli przyznać większy, bo jeśli podczepi P.pod przód kosiarkę do trawy do sadu w miedzyrzędzia i duży opryskiwacz to mniejszy ciągnik nie da rady, jest to sadownik o duzej mocy taki jak mi potrzeba do sadu i ziemi NA TYCH 5ha.i do pług z dużymi odkładnicami daję rade lepiej niż to renault DSCN1041.JPG DSCN0758.JPG

#9 Share ptaszyna

ptaszyna

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1630 postów

Napisany 29 sierpień 2016 - 14:31

Gratuluje sprzętu P. kolego @Gosc222. Nie ma co się jeżyć, może trochę przegiołem z tym kitem ale te 5ha to podejrzanie dziwny argument.

Do całej reszty to mam racje (niestety) bo 540 mają sil. o poj. 3,9l i mocy 85km i jak ma oryginalny to tak jest i wpis w dowodzie mocy mu nie podniesie (niestety). Sam P. pisze że ten ogrodniczy 101km Claas lepiej sobie radzi z pługiem od Aresa co tylko potwierdza że nie ma on 96km (niestety) bo wtedy różnica była by znikoma.

Co do przebiegu to obecnie w swoim Aresie mam 7,5tyś. mth i jest w nim oryginalne i jeszcze całe siedzenie a w tym jest wymienione (ciekawe dlaczego). Po siedzeniu dobrze poznaje się przebieg (nie tylko w samochodzie), dlatego napisałem że przebieg może być większy.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#10 Share Gosc222

Gosc222

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 08 wrzesień 2016 - 19:27

Może i dziwny ale prawdziwy, była okazja kupna to czemu nie bylo można skorzystać, tam jest silnik 4,5l. natomiast claas ma 4,5 z intercooler więc tez coś daje, co do siedzenia i przebiegu to wiem tyle ze było takie podczas kupna.