Skocz do zawartości

Zdjęcie

John , Deutz , Fendt .... Który wybrać ?

27 odpowiedzi na ten temat

#21 Share Agrotron155

Agrotron155

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 409 postów

Napisany 29 grudzień 2011 - 17:29

John , Deutz , Fendt .... Który wybrać ? siła uciągu zależy od opon i dociążenia....im szersze opony i lepsze dociążenie tym lepiej ciągnik idzie mam agroplusa 310 na bliźniakach i było tak mokro że rozrzutnik na osi sie wieszał a ciągnik nie stanął a ma tylko 60 km, inna sytuacj jest taka że ciągam nim włukę przeznaczoną do 110 konnego ciągnika i też daje rae:) z tą siłą uciągu to praktycznie dobór opon i obciążenia....

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
John , Deutz , Fendt .... Który wybrać ? Dzisiaj, 21:02
  •  

#22 Share janusz20

janusz20

<<<<<<<<<<<<<<<<

• Members
  • PipPipPip
  • 2006 postów
  • Zainteresowania:Wszystko co związane z rolnictwem. Budownictwo, Historia

Napisany 29 grudzień 2011 - 17:52

John , Deutz , Fendt .... Który wybrać ? a tak z ciekawości to jakie ceny za te trzy ciągniki?

#23 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 29 grudzień 2011 - 18:04

John , Deutz , Fendt .... Który wybrać ? Skoro masz tak ciężki agregat to najbezpieczniej moze nie najlepiej ale najbezpieczniej John Deere wszystko wsadzone w rame przynajmniej nie połamiesz go B) No chyba że o czyms nie wiem i reszta marek też osadza wszystko w rame
Mój Wladimirec podbija świat

#24 Share Agrotron155

Agrotron155

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 409 postów

Napisany 29 grudzień 2011 - 18:38

John , Deutz , Fendt .... Który wybrać ? każdy z tych ciągników żeby chodzić z tym agragatem musi miec tuz bo żaden tego ze standardowym obciążeniem nie utrzyma a poza tym w deutzie to dodatkowa rama a poza tym szkoda opon na jaze z obciążeniem:)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#25 Share benek79

benek79

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1048 postów

Napisany 01 styczeń 2012 - 02:08

John , Deutz , Fendt .... Który wybrać ? Ja w swoim M 620 mam z tyłu 650opony i nie mam problemu z kryciem w orce. Moj zestaw uprawowo siewny wazy około 3T pusty i tez nie widze problemu.Fakt jest taki ze na tuzie mam 1T. Ciagnik pracuje na 50ha,jak kupowałem kazdy mowił za duzy,tylko ze ja teraz orke robie w 45-50min przy bardzo suchym roku a sasiedzi nie moga ujechac :lol:

#26 Share therider

therider

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 107 postów

Napisany 01 styczeń 2012 - 13:09

John , Deutz , Fendt .... Który wybrać ? john 6630 to chyba będzie najlepszy wybór tylko pamiętaj aby brać wersje premium B)

#27 Share Ginterpol

Ginterpol

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 388 postów

Napisany 21 styczeń 2012 - 18:36

John , Deutz , Fendt .... Który wybrać ?

siła uciągu zależy od opon i dociążenia....im szersze opony i lepsze dociążenie tym lepiej ciągnik idzie mam agroplusa 310 na bliźniakach i było tak mokro że rozrzutnik na osi sie wieszał a ciągnik nie stanął a ma tylko 60 km, inna sytuacj jest taka że ciągam nim włukę przeznaczoną do 110 konnego ciągnika i też daje rae:) z tą siłą uciągu to praktycznie dobór opon i obciążenia....

konstruktorzy zamiast robić większe i silniejsze ciągniki mogli by zakładać szersze koła z balastem i wodą w środku do ciapków i by nie trzeba było xerionów itp.. :lol:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#28 Share Agrotron155

Agrotron155

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 409 postów

Napisany 22 styczeń 2012 - 14:56

John , Deutz , Fendt .... Który wybrać ? mówie o ciągnikach mocą porównywalnych bo jej nigdy nie przeskoczysz.... zawsze cięższy ciągnik przeciągnie lżejszy ale sie nie bujnie... będzie ciągnął ale powoli i po to są większe modele a jeśli mamy do czynienia z podoną mocą to czemu nie wykorzystać jej w pełni???

Dodaj odpowiedź