Skocz do zawartości

Zdjęcie

Deutz fahr agrotron 100 podnośnik

23 odpowiedzi na ten temat

#1 Share dejvido

dejvido

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 31 postów

Napisany 28 grudzień 2011 - 00:03

Deutz fahr agrotron 100 podnośnik Witam , mam taki problem , posiadam deutza agrotron 100 rok 97 grudzien , i wysiadł mi podnosnik , dziwne jest to ze w kabinie swieci kontrolka na pomaranczowo , nie idzie opuscic ani podniesc , a na blotnikach idzie tylko podnies , opuscic tez nie idzie , sprawdzilem elektrozawór i działa bez zarzutu co może byc przyczyna?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Deutz fahr agrotron 100 podnośnik Dzisiaj, 13:51
  •  

#2 Share markoT25

markoT25

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 32 postów

Napisany 28 grudzień 2011 - 07:56

Deutz fahr agrotron 100 podnośnik Sprawdź może gdzieś nie łączy kabel albo jest przetarty . <_<

#3 Share coffey23

coffey23

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 322 postów

Napisany 28 grudzień 2011 - 09:57

Deutz fahr agrotron 100 podnośnik najlepiej serwis wezwać moge tylko zasugerować że miałem podobnie i winą był przycisk na błotniku który robił zwarcie po odłączeniu tego uszkodzonego powinnien podnośnik zadziałać jak coś robisz przy EHR to pamietaj że zawsze na wyłączonym zapłonie chodzi mi o odłanczanie podłanczanie wtyczek kostek przełączników

#4 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 28 grudzień 2011 - 10:37

Deutz fahr agrotron 100 podnośnik Witam. Miałem ten sam problem i winą był zaklejony przycisk na błotniku (podnosił cały czas do góry). Pomogła wymiana na nowy przycisk.

Pozdrawiam.

#5 Share dejvido

dejvido

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 31 postów

Napisany 28 grudzień 2011 - 15:53

Deutz fahr agrotron 100 podnośnik tylko że u mnie nie podnosi cały czas , tylko jak naciskam na błotniku do góry to idzie w góre a w dół nie działa, a w kabinie nie idzie "załadowac" wiecie o co mi chodzi , jak odpalisz i ruszych dzwigienka to zawsze 3 razy migła pomarańczowa i zgasła i działało , a teraz ciągle świeci na pomarańczowo

#6 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 28 grudzień 2011 - 20:13

Deutz fahr agrotron 100 podnośnik Przepraszam. Chodziło mi o to, że podnośnik chciał podnosić do góry ale nie mógł, bo był w górnej pozycji i nic nie szło zrobić. W takim wypadku najlepiej będzie zrobić tak jak mówił @coffey23 wezwać serwis nie sprawdzą co się dzieje.

#7 Share dejvido

dejvido

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 31 postów

Napisany 29 grudzień 2011 - 00:09

Deutz fahr agrotron 100 podnośnik Albo zawołam serwis , albo sam podjade , mam prawie 40km wiec nie aż tak daleko :)

#8 Share dejvido

dejvido

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 31 postów

Napisany 30 grudzień 2011 - 22:20

Deutz fahr agrotron 100 podnośnik Sprawdzalem blotniki , i rzeczywiście w prawym zacina sie i robi chyba zwarcie bo jak wcisne to jedzie na sam dol i ciagle opuszcza wcale sie nie wylacza

#9 Share Arek

Arek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3536 postów

Napisany 19 styczeń 2012 - 20:40

Deutz fahr agrotron 100 podnośnik http://www.favore.pl...lnoslaskie.html

Na telefon można się wiele dowiedzieć od tego pana :)

#10 Share dejvido

dejvido

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 31 postów

Napisany 04 kwiecień 2012 - 14:44

Deutz fahr agrotron 100 podnośnik Witam ponownie , wracam do tematu , wymieniłem przycisk na błotniku i kontrolka w kabinie nie swieci tylko mruga w sposób nastepujacy 8 razy mruga , chwilka przerwy 1 mrugnie chwilka przerwy i znów 8 razy , dowiadywałem sie wiec jest to bład nr 81 lub 18 , zna ktoś może kody błedów pozdro ?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 04 kwiecień 2012 - 16:06

Deutz fahr agrotron 100 podnośnik Błąd 18:
"Main control. Signal not OK. - Operating lever not connected or wire breakage", czyli mniej więcej "dźwignia operacyjna odłączona lub przerwany przewód".

#12 Share dejvido

dejvido

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 31 postów

Napisany 05 kwiecień 2012 - 05:35

Deutz fahr agrotron 100 podnośnik oki a co to za dzwignia operacyjna ?

#13 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 05 kwiecień 2012 - 16:16

Deutz fahr agrotron 100 podnośnik To będzie albo przełącznik od podnośnika w kabinie lub na błotniku. Sprawdź czy wszystko jest podłączone jak należy. A aktywowałeś podnośnik przełącznikiem w kabinie?

#14 Share Dekakura

Dekakura

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 30 postów
  • Zainteresowania:Informatyka, rolnictwo i wiele więcej

Napisany 06 kwiecień 2012 - 11:34

Deutz fahr agrotron 100 podnośnik sory że się wtrące ale czy ktoś wie gdzie znajdę tabelę błędów od podnośnika do agrotrona 120?

#15 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 06 kwiecień 2012 - 13:00

Deutz fahr agrotron 100 podnośnik Ściągnij serwisówkę z tego tematu: http://www.agrofoto....35-150-165-mk3/ W pliku "Section 20" na str 144 będziesz miał tabelę z kodami błędów od podnośnika.

#16 Share dejvido

dejvido

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 31 postów

Napisany 06 kwiecień 2012 - 20:38

Deutz fahr agrotron 100 podnośnik Witam , no właśnie nie wiem co mam o tym myślec w kabinie jak aktywuje to działa góra doł elegancko ale aby chwile , pozniej mruga ten kod , albo nie raz jest tak ze jak odpale to wcale nie idzie aktywowac ehr , non stop swieci pomaranczowa dioda .

#17 Share Dekakura

Dekakura

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 30 postów
  • Zainteresowania:Informatyka, rolnictwo i wiele więcej

Napisany 08 kwiecień 2012 - 14:31

Deutz fahr agrotron 100 podnośnik no i wtedy też wibija jakiś kod czy stale miga kropka/sek?

#18 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 08 kwiecień 2012 - 19:05

Deutz fahr agrotron 100 podnośnik Posprawdzaj miernikiem przełączniki, kable a nawet nie zaszkodzi czujnik przy podnośniku. Próbowałeś odłączyć te guziki na błotniku i sprawdzić czy błąd nie wyskakuje? W ostateczności serwis, bo już nic mi nie przychodzi na myśl.

#19 Share dejvido

dejvido

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 31 postów

Napisany 08 kwiecień 2012 - 20:40

Deutz fahr agrotron 100 podnośnik sprawa wyglada tak:
sa 2 opcje
przykład 1 : odpalam i wogole nie idzie aktywowac podnosnika z kabiny ,non stop swieci dioda pomaranczowa ,. ide na blotniki kliknac , wiec do góry podnosi ale nie opuszcza a w kabinie non top swieci pomaranczowa dioda , nie mruga tylko ciagle swieci
przyklad 2 : odpalam i jakims cudem aktywuje sie podnosnik , to działa elegancko gora dol ale tylko chwile, pozniej mruga dioda pomaranczowa 8 razy przerwa 1 raz przerwa 8 razy .

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share dejvido

dejvido

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 31 postów

Napisany 17 czerwiec 2012 - 15:16

Deutz fahr agrotron 100 podnośnik Wracajac do tematu :) Uszkodzony był czujnik pozycyjny podnośnika , wymieniłem i po kłopocie :) o dziwo byłem zaskoczony tym że nie wybijalo błedu 22 tylko 18 a jak odloczyłem czujnik to wtedy dopiero wybijal 22 :)

Dodaj odpowiedź