Skocz do zawartości

Zdjęcie

Założenie Własnej Firmy

6 odpowiedzi na ten temat

#1 Share MarcinSzy

MarcinSzy

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 28 grudzień 2011 - 00:00

Założenie Własnej Firmy Witam.
jestem zainteresowany założeniem własnej firmy świadczącej usługi rolnicze. sam jeszcze nie wiem w jakim kierunku iść czy koszenie zboża czy koszenie kukurydzy na kiszonkę czy kopanie buraków sam nie wiem może coś innego. więc piszcie wszystko na ten temat czy brać maszyny w leasing czy kredyt i na jakich warunkach by miało to polegać? na jaką kwotę mogę liczyć? czy mogę dostać jakieś wsparci od strony UE z góry dzięki za pomoc!!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Założenie Własnej Firmy Dzisiaj, 19:21
  •  

#2 Share Farmtrac685DT

Farmtrac685DT

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 225 postów

Napisany 28 grudzień 2011 - 00:39

Założenie Własnej Firmy Na jesieni był nabór na rozwój mikroprzedsiębiorstw i działalności poza rolniczej i można było sporo kasy wyrwać a teraz to już chyba wypada nam czekać do 2014 roku co nowy PROW przyniesie

#3 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 28 grudzień 2011 - 01:38

Założenie Własnej Firmy Ty masz 15 lat a piszesz nie wiem poco takie tematy

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share matus951

matus951

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 293 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Motoryzacja

Napisany 28 grudzień 2011 - 02:16

Założenie Własnej Firmy Chłopie, nikt Ci nie da kredytu na min. 1.000.000zł, bo tyle kasy jest potrzebne napewno. Sieszkarnia nie kosztuje 20 tyś..., a kombajn do buraków tym bardziej. A na tym możesz się raz-dwa przejechać. Kup może sobie najpierw prase na okrągłe bale i owijarke używaną, kombajn stary.... Najlepiej taką maszynę na którą jest zapotrzebowanie w twojej okolicy. Kupisz sieczkarnie i co jak nikt nie będzie ciebie chciał? z czego kredyt spłacisz? Świat do odważnych należy ale bez przesady....

Edytowany przez matus951, 28 grudzień 2011 - 02:18.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share MarcinSzy

MarcinSzy

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 28 grudzień 2011 - 15:45

Założenie Własnej Firmy

Chłopie, nikt Ci nie da kredytu na min. 1.000.000zł, bo tyle kasy jest potrzebne napewno. Sieszkarnia nie kosztuje 20 tyś..., a kombajn do buraków tym bardziej. A na tym możesz się raz-dwa przejechać. Kup może sobie najpierw prase na okrągłe bale i owijarke używaną, kombajn stary.... Najlepiej taką maszynę na którą jest zapotrzebowanie w twojej okolicy. Kupisz sieczkarnie i co jak nikt nie będzie ciebie chciał? z czego kredyt spłacisz? Świat do odważnych należy ale bez przesady....

a leasing to jest chyba bardziej prawdopodobne

#6 Share tobiasz51

tobiasz51

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 212 postów

Napisany 28 grudzień 2011 - 17:13

Założenie Własnej Firmy .

Edytowany przez tobiasz51, 02 styczeń 2012 - 21:46.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share emilko

emilko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 291 postów

Napisany 28 grudzień 2011 - 17:15

Założenie Własnej Firmy Kolego, napisz coś więcej, to ci ktoś coś doradzi, w takich sprawach liczą się szczegóły. Ja bym ci radził iść do banku np PKO BP SA i oni ci odpowiedzą na twoje pytania. Udzielają kredytów i leasingów, wiec w jednym oddziale uzyskasz odp. na wszystkie swoje pytania