Michal14514

renault 145.14 pytania

Polecane posty

izydor6280    1154

serwis class

kobranek badz rolmax


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1154

tanim sposobem proponuje kupic srube z takim gwintem i zpilowac ja troche z jednej strony


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrejus    158

Taaaak spiłować najlepiej pilniczkiem do paznokci i w środku śrubki przewiercić otwór wiertarką ręczną :lol:


Nie bój się tego że twoje życie kiedyś się skończy, ale tego, że może się nigdy nie zacząć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1154

kolego nie chodzi p to aby to wygladalo dokladnie tak samo ale zeby byl przeplyw plynu

nie trzeba nic wiercic wytarczy z zewnatrz opilowac gwint, nie wiem jak doladniej wytlumaczyc

jutro wstawie zdjecia takiej sruby, jesli kogos interesuje, gdzies powinienem miec pare sztuk


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michal14514    0

witam. dobrałem taką śrubę prawie identyczna,dluższa o 3mm. to podłożylem podkładke miedzianą.zakręciłem i jest dalej problem ,nie podnosi jak powinien bardzo ciężko lub wcale. tak samo z opuszczaniem .zauwarzylem ze jak popuszcze tą śrubke tak żeby był wyciek na zewnacz to wtedy podnośnik idzie do gory,po dokręceniu jej nieda się go opuścić.?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michal14514    0

a teras jak zapale ciągnik to podnośnik jedzie do gury i niema mowy żeby opadł sam . jak działają te elektrozawory od podnośnika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michal14514    0

pomalu do celu. i jest tak jak było na samym począdku przed zerwaniem tej dyszy.to znaczy podnośnik działa poprawnie gdy z pod tej dyszy jest maly wyciek oleju, po dokrenceniu jej podnośnik wogule nie reaguje. a wy jak myślicie co tam mogło sie przytkać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rami    18

a są tam jakieś otworki jak są to może po dokręceniu nie pasuje wyjście dlatego ci podnośnik nie reaguje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michal14514    0

też tak myślałem i jak tą dysze zakręcalem to podkładałem różnej grubości podkładki miedziane i nie pomagało wogule.

a jakie zadanie zpełnia ta rurka miedziana? podejrzewam że to jest przelew który pod cisnieniem załancza opadanie podnośnika ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rabe    3

panowie czy moglibyście podać typ pompy wtryskowej jaka siedzi w 145.54 i typ wtryskiwacza (rok 1994)

Edytowano przez Rabe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja swoja zalałem Turdusem i jakos chodzi. Czy sądzisz że w latach gdy wychodziły te silniki z fabryki były takie oleje jak teraz te z górnej półki?

Turdus to najgorszy z olei nie radzę lać nawet do c-360, a renault mam zalaną Castrolem


Renault 110.54 ;D Ursus C-360 ;)


"Renowkie jest Bogiem jazda Nałogiem oranje Zabawą ropa Podstawą "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor3011    299

Ja do swojej wleję Mobil Delvac i racja Turdus to najgorszy olej :)


Renault jest Bogiem...Orka nałogiem...Jazda zabawą...Paliwo podstawą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez lukasz51195
      Witam,Panowie mam dziwny problem z ładowaniem w ciągniku renault 461, po odpaleniu ciągnika ładowanie jest wzorowe ale po czasie gdy włączę wszystkie światła ładownie spada, i alternator się grzeje ( szczególnie koło pasowe)po wyłączeniu obciążenia wszystko wraca do normy, i teraz moje pytanie co może być przyczyną takiego dziwnego problemu, alternator pochodzi z Mazdy 626 2.0D 12V, 80A, dane akumulatora dodaje w zdjęciu, a i mechanik założył mi taki kabel od ładowania (jak na zdjęciu) a ja teraz założyłem od spawarki bo myślałem że coś pomoże. A 2 sprawa u mnie jest pasek 10mm czy jest jakaś opcja przerobienia alternatora z jakiegoś VW na taki pasek, bo wiem że golfy 2 miały na 10mm ale wolał bym coś nowszego. Pozdrawiam 🙂🤚🤚🤚🤚i czekam na Pomoc.



    • Przez Kamilmok
      Witam . Problem zaczął się od dmuchniętej uszczelki pod głowicą , w trakcie naprawy mechanik wysłał pompę paliwa do regeneracji alby ją od razu sprawdzić . kupiliśmy nowe ori wtryski .  
      Po złożeniu wszystkiego brak mocy , orka na 4 skiby ziemia cieżka i jak było ciężko to zamiast grzebać kołami to dusiło ciągnik na biegu 1-1. 
      Postawiliśmy do drugiego mechanika pompiarza , niby wszystko posprawdzał pobawił sie zapłonem  i mówił ze wszystko jest dobrze . Pali na dotyk . teraz w polu nie był testowany jeszcze ale jak ciągną 6 ton pszenicy pod górkę to prędkość spada ze trzeba zbijać pół biegi . takze chyba nie jest dobrze . 
       
      gdzie szukać przyczyny ?
       
    • Przez Griszka92
      Witam
      Po wymianie sprzęgła na nowe całego kompletu marki Kawe oraz obróbce koła zamachowego sprzęgło nie wysprzęgla, jedynie idzie wrzucić wsteczny poza tym WOM nie działa. Sprzęgło niby ustawione fabrycznie bo śruby znaczone !? Wie ktoś może jak to ustawić ? Jakieś dane czy cokolwiek 
    • Przez lukasz3564
      Witam poszukuję drzwi lewych do renault 9034 TX jeśli ktoś posiada proszę o wiadomość.
    • Przez MarcinKa
      Witam
      Może ktoś podpowie czy jest jakis zawór czy jakaś inna przesłona czy jakby tam zwał na przejściu pomiedzy zbiornikami górnym a tym pod kabina??
      Pytam bo lalem paliwo i zapełniłem górny na maksa i nie poszlo w dolny dopiero jak przejechałem na pole to paliwo spadło do dolnego zbiornika...
      Dziwne trochę,przewód łaczacy oba gruby jest powinno samo lecieć nie ma zadnych kraników nie wiem co za przypadłość...
      Ktoś coś??
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj