Michal14514

renault 145.14 pytania

Polecane posty

izydor6280    1142

serwis class

kobranek badz rolmax


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1142

tanim sposobem proponuje kupic srube z takim gwintem i zpilowac ja troche z jednej strony


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrejus    158

Taaaak spiłować najlepiej pilniczkiem do paznokci i w środku śrubki przewiercić otwór wiertarką ręczną :lol:


Nie bój się tego że twoje życie kiedyś się skończy, ale tego, że może się nigdy nie zacząć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1142

kolego nie chodzi p to aby to wygladalo dokladnie tak samo ale zeby byl przeplyw plynu

nie trzeba nic wiercic wytarczy z zewnatrz opilowac gwint, nie wiem jak doladniej wytlumaczyc

jutro wstawie zdjecia takiej sruby, jesli kogos interesuje, gdzies powinienem miec pare sztuk


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michal14514    0

witam. dobrałem taką śrubę prawie identyczna,dluższa o 3mm. to podłożylem podkładke miedzianą.zakręciłem i jest dalej problem ,nie podnosi jak powinien bardzo ciężko lub wcale. tak samo z opuszczaniem .zauwarzylem ze jak popuszcze tą śrubke tak żeby był wyciek na zewnacz to wtedy podnośnik idzie do gory,po dokręceniu jej nieda się go opuścić.?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michal14514    0

a teras jak zapale ciągnik to podnośnik jedzie do gury i niema mowy żeby opadł sam . jak działają te elektrozawory od podnośnika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michal14514    0

pomalu do celu. i jest tak jak było na samym począdku przed zerwaniem tej dyszy.to znaczy podnośnik działa poprawnie gdy z pod tej dyszy jest maly wyciek oleju, po dokrenceniu jej podnośnik wogule nie reaguje. a wy jak myślicie co tam mogło sie przytkać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rami    18

a są tam jakieś otworki jak są to może po dokręceniu nie pasuje wyjście dlatego ci podnośnik nie reaguje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michal14514    0

też tak myślałem i jak tą dysze zakręcalem to podkładałem różnej grubości podkładki miedziane i nie pomagało wogule.

a jakie zadanie zpełnia ta rurka miedziana? podejrzewam że to jest przelew który pod cisnieniem załancza opadanie podnośnika ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rabe    3

panowie czy moglibyście podać typ pompy wtryskowej jaka siedzi w 145.54 i typ wtryskiwacza (rok 1994)

Edytowano przez Rabe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja swoja zalałem Turdusem i jakos chodzi. Czy sądzisz że w latach gdy wychodziły te silniki z fabryki były takie oleje jak teraz te z górnej półki?

Turdus to najgorszy z olei nie radzę lać nawet do c-360, a renault mam zalaną Castrolem


Renault 110.54 ;D Ursus C-360 ;)


"Renowkie jest Bogiem jazda Nałogiem oranje Zabawą ropa Podstawą "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor3011    299

Ja do swojej wleję Mobil Delvac i racja Turdus to najgorszy olej :)


Renault jest Bogiem...Orka nałogiem...Jazda zabawą...Paliwo podstawą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez lukasz51195
      Witam, Panowie żaden mechanik nie jest w stanie mi powiedzieć gdzie jest Wlew, wskaźnik oraz spust oleju hydraulicznego w skrzyni w Renault 461. Może ktoś z was posiada taki ciągnik i podeślę mi dokładne zdjęcie gdzie co, jak. Będę baaardzo wdzięczny za pomoc. Pozdrawiam i miłego weekendu.🙂🤚
    • Przez Damiano604
      Witam, mam problem z demontażem mokrego sprzęgła w Aresie 550 RX, mam zdjętą przednią pokrywę w której znajduje się pompa, następnie nie mogę wyciągnąć tego elementu na którym wokrół są śruby M10 oraz 3 szt. M8, z tego co wiem to tych M8 się nie odkręca. Może ktoś coś podpowie, z góry dziękuje za odpowiedz. Pozdrawiam. Ares z mechanicznym rewersem oraz skrzynią Quadrashift (4 półbiegi). 
       
       
    • Przez Kamilek1221
      Witam mam taki problem w renault ares 630rz ciągnik jak chodzi na wysokich obrotach i po odpuszczeniu gazu pompa hydrauliczna takjakby łapał gdzieś powietrze czy coś takiego głośno chodzi przez chwilę i zaraz przestaję co może być przyczyną tego 
    • Przez MarcinZetor8011
      Witam,kupiłem niedawno Renówkę i mam mały kłopot, nie wskazuje na tablicy rozdzielczej temperatury płynu chłodniczego silnika.Po przekręceniu zapłonu świecą i gasną wszystkie kontrolki(oprócz smarowania i ładowania na zgaszonym sil.)Pokazują się pełne słupki od paliwa i temperatury,ale po chwili wskazuje rzeczywisty stan paliwa a temperatury już nie pokazuje w ogóle,rozgrzałem go z 10min. i to samo,nie wskazuje.Płyn chłodniczy jest,bezpieczniki dobre,więc zostaje chyba tylko kwestia czujnika lub urwany przewód elektr.Ale gdzie on jest?Szukałem kilka razy,ale nie znalazłem,byłem u dalszego sąsiada,szukaliśmy u niego i też nic(tylko że on nie musi się martwić bo u niego wskazuje,jak dobrze pamiętam to minimum jedną kreskę). Proszę o pomoc.
    • Przez Kamilek1221
      Witam mam taki problem w renault ares 630rz ciągnik jak chodzi na wysokich obrotach i po odpuszczeniu gazu pompa hydrauliczna takjakby łapał gdzieś powietrze czy coś takiego głośno chodzi przez chwilę i zaraz przestaję co może być przyczyną tego 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj